En İyi Metalik Kombinler 2019

En İyi Metalik Kombinler 2019
En İyi Metalik Kombinler


En İyi Metalik Kombinler

En İyi Metalik Kombinler

Her dönem mutlaka ortaya çıkan bir akım, metalik detaylar. Kimi zaman ayakkabı kimi zaman üst giyim kimi zamanda alt giyim olarak. Ancak bu sene durum biraz daha farklı. Bu sene metalik parçaları detay olarak değil bir bütün olarak ayakta da, alt giyimde de, üst giyimde de görmek mümkün. Peki bu cesur parçalar nasıl kombinlenmeli?

  1. Lame Ayakkabılar

Gümüş rengi,  silver, lame nasıl adlandırmak isterseniz.

Metalik ayakkabı kombinlerindedikkat edilmesi gereken, kombinin star parçasının ayakkabılar olması ve kıyafetin biraz daha geri planda tutulması. Geri plandan kastımız daha düz renk kıyafet kombinleriyle metaliklame ayakkabılarhem ön plana çıkar hem de sizi birer moda kurbanına dönüşmekten kurtarır.

Klasik siyah sigaret bir pantolon üzerine beyaz bir gömleği bile oldukça farklı bir görünüme kavuşturur örneğin metalik bir makosen.

Metalik lame topuklu ayakkabılar düz ayakkabılara oranla daha sade gözüküyor ve topuklu ayakkabılar renkli elbiselerin altında klasik düz renklere oranla daha tarz, uğraşılmamış ve havalı gözüküyor.

metal-cantalar

Metalik Kıyafetlerde Trend

Lame detaylı ayakkabıları kullanmaksa tabiî ki daha kolaydır. Bu sene sıkça gördüğümüz metal şerit ya da plakalara sahip ayakkabıların kombin çeşitliliği daha fazla. Bu tarz sadece detaylı parçalar başka metalik parçalarla da oldukça uyum içinde gözükebiliyor.

  1. Metalik Kıyafetler

Aksesuarların yanı sıra bu senenin trendlerinden biri de metalik kıyafetler.

Alt parçalarda kullanılan metalik etki yine kendi fon rengi kıyafetlerle çok güzel bit uyum içinde oluyor. Açık gri bol bir trikoyu metalik lame yüksek bel pilili bir eteğin üstünde, bir tarafından eteğin beline sıkıştırılmış şekilde üstüne de kazaktan bir ton koyu renk çantayla hayal edin ne demek istediğimi anlayacaksınız.

Metalikalt parçalara en çok yakışan şeylerden biri de beyaz spor ayakkabılar. Zıt tarzların trend görünümü işte budur.

2019 sonbahar / kış sezonunda sıkça karşılaştığımız ve dikkat çeken parçalardan biri de deri ceket ve montların da metalikleşmesi. Tamamen star olan bu parçaları kombinlerken tamamen sakin olmak çok önemli. Çünkü ayakkabıda metalik seçimlerde de sakin parçaların kullanılmasının daha hoş görüneceğini söyledik ancak ayakkabı bir şekilde rengi ve hareketi de kaldırır ancak montlar büyük parçalar bu sebeple daha dikkatli kombinlenmeli.

metalik-kiyafet-onerileri

Metal Kıyafet ve Aksesuar Önerileri

  1. Metalik Çantalar

Metalik görününüm çantalarda da karşımızda. Modumuzun düşük olduğu belki de kendimize özen göstermek istemediğimiz ancak şık ve dikkat çekici olmamız gereken durumlarda kurtarıcı parçalardır çantalar. Simsiyah basic bir görünümü klasik bir topuklu ayakkabıyla destekleyip bir demetalikbir çantayı ekleyin işte karşınızda gerçekten uğraşılmamış ve oldukça havalı bir görünüm.

Metalik çantaları fazla cesur bulanlar için de bir çözümü var çanta ve hazır giyim markalarının. Özellikle marka amblemlerinin daha geri plandan ön plana çıkarak metalikleşmesiyle klasik bir çantadan trendleri takip eden ve her türlü kıyafetinize uyum sağlayan küçük aksesuarlara dönüşür çantalar.


En İyi Metalik Kombinler 2019

En İyi Metalik Kombinler 2019

Related news En İyi Metalik KombinlerEn İyi Metalik Kombinler


En İyi Metalik Kombinler


En İyi Metalik Kombinler


En İyi Metalik Kombinler


En İyi Metalik Kombinler


En İyi Metalik Kombinler