En İyi İnceltici Korseler 2019

En İyi İnceltici Korseler 2019
En İyi İnceltici Korseler


Ani gelişen programlara yetişmek ve kilomuzu kıyafetlerimize göre ayarlamak her zaman mümkün olamayabiliyor. Kimi zaman şişlikler kimi zaman da farkına varamadan aldığımız kilolar nedeni ile en sevdiğimiz kıyafetlerimize giremiyor ve mutsuz oluyoruz. Bu gibi durumlarda inceltici korseler büyük bir yardım sağlıyor. Ancak korse alırken de dikkat etmemiz gereken özellikler var. Bedeninize uygun bir korse seçmek ve içinde aşırı daralmadan rahat bir şekilde nefes alabilmek sizin sadece görüntünüzü değil aynı zamanda sağlığınızı da koruyacaktır.

2 Beden İncelten Korse Kullananlar

Genelde bel göbek ve de kalça bölgesinde toplu bir kilo sorunu olanlar için 2 beden incelten korseler iyi sonuç verebiliyor. Ancak satın alırken doğru korse markasını tercih etmeniz hem ekonomik olarak hem de uzun süre kullanabilmek açısından iyi olacaktır.

2 Beden İnce Gösteren Korse

Daha ince görünmek isteyenlerin tercih ettiği 2 beden ince gösteren korse modelleri hem bayanlar hem de erkekler için üretiliyor. Erkeklerde özellikle bel bölgesini incelterek vücuda V şeklini veren bu ürünler hem doğru duruş pozisyonu kazanılmasını sağlıyor hem de fazlalıklardan kısa bir süreliğine dahi olsa kurtarıyor. Bayanlarda ise bu korseler sadece bel olarak kullanılabildiği gibi bel ve kalça bir arada kullanılan modeller mevcut.

Zayıflatan Korseler

Korse kullanımı mideniz üzerinizde baskı uyguladığı için daha kısa sürede doymanızı sağlar. Küçülen mide daha az yemek ile doyduğunu hisseder. Zayıflatan korseler özellikle bu mantalite üzerine üretilmektedir. Doğru korse kullanımı sayesinde hem katıldığınız davetlerde daha ince görünebilir hem de zamanla zayıflayabilirsiniz.

Şekillendirici Korse

Vücuda şekil vermek için korse kullanımı 1800’lü yıllardan kalma bir alışkanlık. Özellikle o dönemin kadınları bel bölgesinde daha ince bir görünüm elde edebilmek için şekillendirici korseler kullanıyordu. Günümüzde ise çok farklı bölgeleri şekillendirmeye yarayan korseler bulunuyor. Hem kalçanızı hem de bel bölgenizi şekillendirebilir bu korseler aracılığı ile daha estetik bir görünüm kazanabilirsiniz.

En İyi Korse Markaları

Korse alırken dikkat etmeniz gereken şeylerin başında ürünün markası gelmektedir. Hem dayanıklı hem de kısa sürede yıpranmayacak bir korse alarak uzun süre kullanmanız mümkün. Çünkü korseler kısa sürede genişleyip şekil verme özelliğini yitirebiliyor. En iyi korse markaları arasında hem yerli üreticilerin hem de yabancı firmaların ürünleri yer alıyor.

Göbek Korsesi Bayan

Bayanların en büyük sorunlarından biri göbekleri. Her ne kadar ayva göbek kültürümüzde yer alsa da ayvanın biraz üstüne çıkıldığında direk estetik kaygılar başlayıveriyor. Bayan göbek korsesi bu bölgedeki fazlalığı saklayarak davet ve özel toplantılarda daha şık görünmenizi sağlar. Göbek korsesi alırken isterseniz sadece göbek kısmı için alabilir, isterseniz kalçalı bir model seçebilir ya da bacaklarınızdan itibaren tüm diz üstü kısmını kaplayan bir korse tercih edebilirsiniz.

Vedette Korse

Türkiye’de yeni yeni tanınan bir marka olan Vedette korse dünyanın en iyi korsesi olduğunu iddia eden bir marka. Markanın zayıflama özelliği olan korseleri, günlük kullanılan korseleri, göğüs büyütücü ve toparlayıcı korseleri, ameliyat sonrası korseleri, popo kaldırıcı ve büyütücü Kim Kardashian korseleri, doğum sonrası korseleri ve de basen bölgesi için kullanılabilen çok çeşitli korseleri mevcut.


En İyi İnceltici Korseler 2019

En İyi İnceltici Korseler 2019

Related news En İyi İnceltici KorselerEn İyi İnceltici Korseler


En İyi İnceltici Korseler


En İyi İnceltici Korseler


En İyi İnceltici Korseler


En İyi İnceltici Korseler