Ellerinizle yüksek basınçlı yıkama. Yüksek basınçlı yıkayıcıların onarımı 2019

Ellerinizle yüksek basınçlı yıkama. Yüksek basınçlı yıkayıcıların onarımı 2019
23.09.2019

Ellerinizle yüksek basınçlı yıkama. Yüksek basınçlı yıkayıcıların onarımı 87

Ellerinizle yüksek basınçlı yıkama. Yüksek basınçlı yıkayıcıların onarımı

Yüksek basınçlı yıkama yeterliydiModern ekonomide popüler bir ürün. Terasları, sokak yollarını, arabaları, evleri veya diğer eşyaları temizlemek için kullanılabilir. Bunu yaparken ürünü kendiniz kurabilirsiniz.

Kendinden yapılmış aparatların avantajları

yüksek basınçlı kendi kendini temizlerKendi ellerimizle yüksek basınçlı yıkama hızlı bir şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca, başka avantajları vardır:

 • sadelik ve üretim hızı;
 • karmaşık yedek parça gerektirmez, her şey basit doğaçlama elemanlardan yapılabilir;
 • kullanım kolaylığı;
 • modernleşme olasılığı;
 • Operasyonun verimliliği, satın alınan model ile neredeyse aynıdır;
 • Düşük maliyet

Sunulan ekipman çok hızlı bir şekilde yıkarNesnenin yüzeyinden en kalıcı kirleri bile. Böylece boşanma yok. Ek bir pozitif özellik, sunulan aparatı kullanırken, işlenen nesnenin yüzeyine zarar vermenin neredeyse imkansız olmasıdır.

İş için gerekli olan elemanlar nelerdir

yüksek basınçlı yıkama hortumuYüksek basınçlı bir yıkayıcı olduğunu biliyorsankendi elleriyle basit ve hızlı bir şekilde inşa edildi, şimdi onun inşaatını anlamak ve ayrıca iş için hangi detayların gerekli olduğu sorusunu cevaplamak gerekiyor.

Yani, cihaz bir pompa veya kompresörden oluşur,su temini sağlar. Ayrıca tüm yapının çalışmasını sağlayacak bir elektrik motoruna ihtiyaç vardır. Doğal olarak, gerekli su tankı, yüksek basınç hortumu, boru, bağlantı elemanları (kaplinler) ve el kısımları gereklidir. Çok işlevli bir model yapmak istiyorsanız, bir jet kafa kontrolüne de ihtiyacınız olacaktır.

Cihazın doğru unsurları nasıl seçilir?

yüksek basınçlı yıkayıcılar için yedek parçalarYüksek basınçlı yıkama işleminin doğru ve yüksek verimle yapılması için hangi parçaların satın alınacağının anlaşılması gerekmektedir.

Yani, pompa, yaklaşık bir çalışma basıncı olmalıdır.Güçlü bir su jeti sağlamak için 200 bar. Doğal olarak, yüksek performansa sahip olmalı. Pompanın (veya kompresörün) malzemesine dikkat edin. Bu cihazın tüm parçaları, nemin olumsuz etkilerinden vazgeçmeyecek güçlü malzemelerden yapılmalıdır.

Motor gelince, satın almak en iyisidirgücü 220 W olan tek fazlı aparat. Yani, böyle bir cihaz ekonomik ve verimli olacaktır. Elemanları bağlamak için bağlantıları mükemmel şekilde sabitleyen ve pompanın sıkışması durumunda bir tür emniyet cihazı olarak görev yapan yumuşak kaplinlerin kullanılması daha iyidir.

Yüksek basıncı kendi başına yıkamak içineller en uygun şekilde yapıldı, ayrıca bir su deposu kullanmanız gerekiyor. Tankın su kaynağına bağlanması arzu edilir. Bu durumda, jetiniz kesintisiz ve stabil olacaktır. Doğal olarak, sıvıların mekanik olarak temizlenmesi için filtreler tankta durdurulmalıdır. Tankta çeşitli deterjanlar ekleyebilirsiniz.

Çek valfsiz bir regülatör en iyi şekilde satın alınırözel mağaza Ayrıca, nozulu bir tabancanın takılacağı kısa bir boruya ihtiyaç vardır. Bahşişin türü ne tür bir iğneye ihtiyacınız olduğuna ve tam olarak ne yıkacağınıza bağlıdır.

Önemli bir element, yüksek basınçlı bir hortumdur. Esnek olmalı ve ürünün yüksek su basıncının etkisi altında çökmesine izin vermeyecek bir takviye tabakasına sahip olmalıdır.

Cihazın özellikleri

yüksek basınçlı yıkayıcıların onarımıŞimdi yüksek basınçlı arabanın nasıl yıkandığını düşünün.

 1. Başlangıç ​​olarak, tankı bir pompa ile donatmak gereklidir. Lütfen tüm bağlantıların güçlü ve hava geçirmez olması gerektiğini unutmayın. Sabitleme için yumuşak kaplin kullanın.
 2. Tankın diğer tarafında, suyun sağlanacağı bir hortumun bağlanması gerekir.
 3. Hortum, jeti yönlendireceğiniz hortum üzerine yerleştirilir.

Güç kablosunun nem girişinden iyi bir şekilde yalıtılması gerektiğini unutmayın.

Onarım aparatı özellikleri

Prensipte, bu birim bozulursa, o zamanMüşteri hizmetlerine başvurmak daha iyidir. Doğal olarak, cihazın tasarımında ustalaşırsanız, yüksek basınçlı yıkayıcılardan bağımsız bir onarım yapabilirsiniz.

Yani, anlayacağız, ne tür arızalar olabilir?makinenizde meydana gelir. Çoğu zaman lavaboda pompa veya pompanın performansında azalma olur. Doğal olarak, bu durumda cihazın verimliliği önemli ölçüde azalır. Bu durumun nedeni genellikle pompa mekanizmasındaki contaların aşınmasıdır. Bu durumda değiştirilmeleri gerekir. Ancak, böyle bir arıza çok sık olursa, su kalitesine dikkat edin. Belki de çok fazla aşındırıcı kirlilik içerir.

yüksek basınçlı araba yıkayıcılarÜnitenizde bir denetleyici varsaBasınç, tasarımında bulunan kauçuk halkalar da yıpranabilir. Aynı zamanda, su jetin yoğunluğunu, basıncını ve deterjanlığını azaltabilirsiniz.

Başarısızlığın çok ciddi olması durumundatamir ekipmanı buna tabi değildir, yeni bir cihaz satın almak daha iyidir. Yüksek basınçlı yıkayıcılar için yedek parçaların alınması çok zorsa aynı şey yapılmalıdır.

Yararlı İpuçları

Ürününüzün kullanımı kolay olmalı,bu yüzden fazla detay seçmeyin. Cihazın üretimi sırasında, topraklanması gerekeceğinin farkında olun. Bunu yapmak için iyi izolasyonlu üç telli bir kablo kullanabilirsiniz. Zaman zaman tüm bağlantıları kontrol etmelisiniz.

Boşaltma pompasının çıkmaması içinHer zaman yüksek basınçlı bir jet kullanmayın. Jetin şeklini ve basıncını ayarlamanız için özel bir nozulu kullanabilirsiniz.

Eğer ışığı sık sık kapatırsanızCihaz ayrıca bataryası ile donatılabilir. Ek olarak, makineyi bazı ev aletlerinin yerini alacak nozullarla donatabilirsiniz.

Ellerinizle yüksek basınçlı yıkama. Yüksek basınçlı yıkayıcıların onarımı 2019

Ellerinizle yüksek basınçlı yıkama. Yüksek basınçlı yıkayıcıların onarımı 2019

Related news

 • Soğanlı Botanik Parkı hazan renklerine büründü
 • Yerli Dizi Haber, Yorum, AraÅtÄrma
 • FİYONKLU ÇİÇEK İĞNE OYASI YAPIMI
 • Aerobik takımı Strizhi nin geçmişi
 • Kürtaj Para ve Ahlak Eşdeğeri ne kadardır

 • Ellerinizle yüksek basınçlı yıkama. Yüksek basınçlı yıkayıcıların onarımı 6

  Ellerinizle yüksek basınçlı yıkama. Yüksek basınçlı yıkayıcıların onarımı


  Ellerinizle yüksek basınçlı yıkama. Yüksek basınçlı yıkayıcıların onarımı 64

  Ellerinizle yüksek basınçlı yıkama. Yüksek basınçlı yıkayıcıların onarımı 96

  Ellerinizle yüksek basınçlı yıkama. Yüksek basınçlı yıkayıcıların onarımı 49

  Ellerinizle yüksek basınçlı yıkama. Yüksek basınçlı yıkayıcıların onarımı 57

  Ellerinizle yüksek basınçlı yıkama. Yüksek basınçlı yıkayıcıların onarımı 52

  Ellerinizle yüksek basınçlı yıkama. Yüksek basınçlı yıkayıcıların onarımı 80

  Ellerinizle yüksek basınçlı yıkama. Yüksek basınçlı yıkayıcıların onarımı 37

  Ellerinizle yüksek basınçlı yıkama. Yüksek basınçlı yıkayıcıların onarımı 57

  Ellerinizle yüksek basınçlı yıkama. Yüksek basınçlı yıkayıcıların onarımı 22

  Ellerinizle yüksek basınçlı yıkama. Yüksek basınçlı yıkayıcıların onarımı 52

  Ellerinizle yüksek basınçlı yıkama. Yüksek basınçlı yıkayıcıların onarımı 7

  Ellerinizle yüksek basınçlı yıkama. Yüksek basınçlı yıkayıcıların onarımı 73