Elena Lavrentieva bebekleri: ana sınıf ve iğne kadın sırlarıElena Lavrentieva bebekleri: ana sınıf ve iğne kadın sırları

23.05.2019

Elena Lavrentieva bebekleri: ana sınıf ve iğne kadın sırları 58

Elena Lavrentieva bebekleri: ana sınıf ve iğne kadın sırları

Bu sıradan kadın külotlu çorap dışarı çıkıyorKesinlikle harika oyuncaklar yaratabilirsiniz! Ukrayna'da yetenekli bir işçi yaşıyor, asla onun işleriyle onu şaşırtmayı bırakmıyor. Elena Lavrentieva ile tanış. Bu tür bir yaratıcılığa karışan çoğu iğne kadın, onu vaftiz babası olarak görür. Bu makalede, Elena Lavrentieva'nın bebekleri ile ilgili ana dersleri tanıyacaksınız.

defne ana sınıfı bebekleri

Bebeklerin yazarı hakkında

Görüşmelerden birinde, iğne kadın tutkunun televizyonda bir ana sınıfta gördükten sonra başladığını söyledi. Elena Lavrentieva Bebekleriİlk 2007 yılında dünyayı gördü. Synthepone daha sonra ücretsiz bir satışta zorlandı ve pamuklu yün ve kaprondan yarattığı ilk ürünler. Doğal olarak, modern materyallerden oyuncak kadar iyi değiller, ama Elena onlara ısrarla davranıyor. Bir yıl sonra, İnternet aile içinde ortaya çıktı ve usta, heykel ve çorap tekniklerinde ustalık dersleri okuma ve bu konuda kitaplar okuma fırsatı verildi. Elena Lavrentieva - Olga Andrianova "Heykel Tekstil" in en sevdiği kitap.

Elena 20 yıldır yaratıcılık yapmaktadır. Oğlunun doğumundan sonra korkunç yağlarda manzara boyamak istedi. Onların eserleri o arkadaş ve akrabalarına verdi ve daha sonra dahil dikişçi vitray boyama oldu. Ayrıca saç klipleri ve deri paneller yaparak bir uzmandır. Zanaat Her türlü sanatsal tat geliştirdi.

İğne bile mükemmel şekilde çizer. Her ürün için bir kroki bebek oluşturur. Elena Lavrentieva usta sınıflarını internette bedavaya koyar ve bu sevimli oyuncakların yapımında mümkün olduğunca çok insanın meşgul olmasını ister. Usta göre, işgal depresyon tedavisinde ve diğer hastalıkların üstesinden gelmeye yardımcı oluyor.

Usta sınıfı: Elena Lavrentieva'nın kapronundan bebekler - "Sikke ile Mushka"

Makalenin bu bölümünde, bir sinek yaratmayı öğreneceksiniziyi şanslar için bir kuruş ile. Bu yazarın Elena Lavrentieva'nın gelişimi. Kopyalama yaparken, yazarlığı belirtmeyi unutmayın. Bu arada, iğne işi yapan kişi işini tekrarladığında kendini düşünmüyor ve bazen öyle yapıyor, ama fikrin sahibinin adını belirtmeyi unutmuyor.

Rahat bir chrysalis için ihtiyacınız olacak:

 • kaynamış kapron tayt (20-40 den);
 • siyah lurex ile tayt;
 • yeşil renk taytları (60-80 den);
 • standart sintepon (150 -250 g / m2 kare);
 • güçlendirilmiş iplik (35 LL);
 • iğneler;
 • bebekler için iğneler;
 • kozmetik allık ve gölgeler veya kuru pastel;
 • saç spreyi;
 • kahverengi renk ipliği;
 • sıvı inciler (koyu kahverengi renk);
 • şeffaf oje;
 • yapıştırıcı tabancası;
 • alüminyum veya bakır tel 1,5-2 mm;
 • anten için tel ince (0.5-1 mm);
 • pense;
 • gözler (12-15 mm);
 • keçe için iğne;
 • Keçe bantı;
 • tığ;
 • yapıştırıcı "Titan";
 • para;
 • kalıcı işaretleyici;
 • Şeffaf plastik (paketlenebilir).

Kafasını yap

Sinteponu alın ve ortak parçadan ince tabakayı ayırın. Kalmayan Synthepone, ellerinizi parçalara ayırır.

Ondan küçük bir top atın. Erken ayrılan ince bir malzeme tabakasına koymanız gerekecektir. Böylece baş için bir boşluk alacaksınız (yarıçap - 5 cm). Burun için küçük bir top çevirin (yarıçap - 1,5 cm). Bir naylonla örtün. Altını bir firkete ile sıkıştırın.

Emzik memesi

Memede iki noktayı yukarıdan ve aşağıdan işaretleyin. İpliği (düğüm olmadan) açın ve alttan 2 numaralı noktayı işaret etmek için biraz eğik dikin. İğneyi orijinal konumuna getirin (nokta 1'de).

Memenin solunda, iki nokta daha işaretleyindiyagonal. noktaya noktadan 2 itibaren № içeride ipliği 3 kılavuzluk №. İğne ürün üzerinde 4 № yürüyüş noktadan noktaya 3'ten №. Sağ Bunlar 3. ve 4. noktasına kafasının içinde nokta 4 № esneme hareketleri iplik № 4. Şimdi böylece hem yanakları ana hatlarıyla, iplik çekme noktasına bu yerden № 5. Dönüş ve paralel olmalıdır № 4 ve 5. noktayı işaretlemek ağız.

elena lavrentiev bebek ana sınıfları

Bebek gülüşünü yapmalıyız. Bu amaçla burun altındaki alanda iki nokta daha işaretlenir. Ağzın yerini bir iğne ile işaretleyebilirsiniz. Dikiş boyunca birkaç tane yapın ve ipliği sıkın. Yanakların oluşumu için ürünü, burnun altındaki alandan ağzın başlangıç ​​noktasına kadar dikin. İpliği sıkın. Baş daha tanımlanmış bir form alacaktır.

Ardından, bebek makyajı yapın - yanaklarınızı kızartınkozmetik ve saç spreyi ile sabitleyin. Sinek gözlerini sokmak gerekiyor, bir dışbükey versiyonu seçin, kural olarak, vidalama için bir iplik ile geliyorlar. Penselerini ısır. Gözleri yapıştırın.

Boyuttan biraz daha az bir sintepon parçası alınkafa ve ondan bir yumurta. Yeşil naylon ile sıkın. Bir sinekin yuvarlak karnını özetlemek gerekir. Bunu yapmak için, onu delin ve sütürleyin ve sonra ipliği karnın etrafına sarın. Üstte, Lurex'ten bir kapron çorabı koydu. Baş ve vücudu diş ve tutkal ile sabitleyin.

Saçları sineğe bağlarız. Yünden yapılacaklar. 18-20 cm uzunluğunda bir parça alın, ayırma başlığına takın. Bir iğne ile katlayın ya da sadece iplik ile dikin. Ayrıca saçları yanlara sabitleyin. Sinek atmak iki at kuyruğu. Chelochka'yı kes.

Telden dört tel oluşturur. Kalın kahverengi ipliklere sarın. Üssünde onları daha kalın hale getirin.

Ayakları takmak için, onlar için bir çene ile delikler açın. Sıvı incileri, pençelerinizin uçlarına uygulayın.

Kanat yapmak

Kağıt üzerindeki kanatların bir çizimini yapın. Şeffaf paketi alın ve işaretleyiciyi yüzeyinde işaretleyiciyle hareket ettirin. Kanatlarını kesin. Yerlerinin noktalarını işaretleyin ve bu yerde manikür makası ile kesikler yapın. Oradaki "Titan" yapıştırıcısını bırak. Kanatları takın ve sıkıca bastırın.

defne ana sınıfı naylondan bebekler

Boa'dan tüyleri kesip yapıştırınsinek boynunun alanı (bu öğe isteğe bağlıdır). Anten için, 5 cm uzunluğunda iki adet bakır tele ihtiyacınız var. Sıcak tabancadaki uçlara bir damla tutkal sürün. Soğuduktan sonra kahverengi sıvı incilerle boyayın. Sinek pençesinde, beş numara ile bir bozuk para verin. Refahın bir sembolü olarak kabul edilir. Burada yeni başlayanlar için mevcut olan en basit örnekte bir oyuncak yapma sürecini parçalarına ayırdık.

Elena Lavrentieva'nın kapronundan bebekler

Harika yapma sırlarını öğrenmek isteroyuncaklar? İşte Elena Lavrentieva tarafından bir ana sınıf "Doll-Popik" sunulmaktadır. Bir kafa nasıl yapılır, şimdi yukarıda sunulan örnekte biliyorsunuz. Kalça, el ve ayak oyuncağı oluşturma hakkında konuşacağız.

kalça

Bir parça sintepon alın ve ondan bir top yapın. Aynı malzemeden ince bir tabaka halinde sarın. Üstte bir kapron çorap üzerine koydu. Sonu kilitle. Gereksiz olan her şeyi kesin. Eşek üzerinde bir dikiş yapın, iki kalıba bölün. Kesilen dokunun ucu dikkatlice ortada saklanmalı ve dikilmelidir. Kalça tonu tonu.

Elena Lavrentieva'nın ana sınıfı - bebeklerin pop-popikov'u (yazarın sırları)

Elinizi doğrudan oluşturmak için ihtiyacınız olacak:

 • bakır tel 1,2-1,4 mm;
 • Sintepon;
 • pense;
 • külotlu çorap bej.

Telden iki elin bir telini (silueti) yapın. Parmak uçlarında parmaklar yuvarlak olmalıdır. Sinteponu al ve her parmağını sar. Sonra, avuç içi (daha hacimli bir parça) ve bir fırça süsleyin. Malzemeyi ikinci iş parçası ile sarın. Sintepon çerçeveye sabitlendikten sonra naylon kapronu takın.

bebek pepik usta sınıfı elena lavrentjevoy

İpucu! Ekstremite tasarımı için, külotlu çorapun üst kısmını ("şort") almak daha iyidir. Capron genellikle bacak bölgesinde olduğundan daha yoğundur. Kareyi kesin ve çerçeveyi sintepon ile sarın.

Kapronu fırça alanında dikin. Fazlalığı kesin ve kenarı gizleyin. Şekli parmaklarınızla katlayın, dişlerle dikin.

ayaklar

Elena'nın usta sınıfını sökmeye devam ediyoruz.Lavrentieva. Kapron'un bebeği ayak yapıyoruz. Bunu yapmak için, sintepondan iki gerilmiş top yapın. Onları naylon ile sıkın. 5 parmakla bacaklara dikin. Her ayağını dikin, 1-2 cm dikiş yapın, bebeğin tüm parçalarını birbirine dikin.

elena lavrentieva yavru ana sınıfı

Sunulan ana dersleri yararlı bulacağınızı umuyoruz. Elena Lavrentieva'nın bebekleri özel bir şey.

elena laurentieva yavru ana sınıfı eller

Sonuçta, efendinin kendisi dediği gibi, sadece külotlu çoraplardan bu kadar çarpıcı mimik kıvrımlar yapabilirsiniz. Bebekler-poiki çörekler gibi görünür, bir ruh hali yaratır ve evin rahatlığını verir.

Elena Lavrentieva bebekleri: ana sınıf ve iğne kadın sırlarıElena Lavrentieva bebekleri: ana sınıf ve iğne kadın sırları

Related news

 • Dünyanın En Hızlı Şeker Kesen Adamı İle Tanışın
 • Pürüzsüz cilt maskesi nasıl yapılır
 • Dolaşımda devrim 30 kopek MBden yurtdışında İnternet
 • Esadın safında savaşanlar arasında Kuzey Koreliler var
 • İtalya sığınmacı gemisine izin verdi

 • Elena Lavrentieva bebekleri: ana sınıf ve iğne kadın sırları 3

  Elena Lavrentieva bebekleri: ana sınıf ve iğne kadın sırları


  Elena Lavrentieva bebekleri: ana sınıf ve iğne kadın sırları 93

  Elena Lavrentieva bebekleri: ana sınıf ve iğne kadın sırları 63

  Elena Lavrentieva bebekleri: ana sınıf ve iğne kadın sırları 3

  Elena Lavrentieva bebekleri: ana sınıf ve iğne kadın sırları 64

  Elena Lavrentieva bebekleri: ana sınıf ve iğne kadın sırları 12

  Elena Lavrentieva bebekleri: ana sınıf ve iğne kadın sırları 77

  Elena Lavrentieva bebekleri: ana sınıf ve iğne kadın sırları 10

  Elena Lavrentieva bebekleri: ana sınıf ve iğne kadın sırları 24

  Elena Lavrentieva bebekleri: ana sınıf ve iğne kadın sırları 59

  Elena Lavrentieva bebekleri: ana sınıf ve iğne kadın sırları 75