Elektrikli zincirli testere. Araç özellikleri 2019

Elektrikli zincirli testere. Araç özellikleri 2019
31.03.2019

Elektrikli zincirli testere. Araç özellikleri 63

Elektrikli zincirli testere. Araç özellikleri

elektrikli zincirli testereElektrikli zincirli testere avantajları vardırelektrikli aletler ve zincir testereler, herhangi bir kalınlıktaki testere ahşaplarının kolaylığı ve hızı, temizlik, çevre dostu olma, egzoz gazları şeklinde zararlı emisyonlar içermez. Elektrikli zincirli testereler, uzun bir süre (sürekli olarak zincirli testereler kullanarak) sürekli çalışma için tasarlanmamıştır. Bu araç, çalışma sırasında aşırı ısınmamalıdır, birçok benzer cihaz, her dakika kapanacak olan termal kontrol sistemleri ile donatılmıştır. Bu yüzden onu soğutmak için "havalandırma" aracını kullanalım. Böyle bir kontrol sistemi hiç mevcut değilse, aşırı ısınma yalıtımı eritmekle tehdit eder. Sonuç olarak, armatür alanında kısa devre meydana gelebilir.

Elektrikli zincirli testere: nasıl seçilir ve nelere dikkat edilmeli?

Tüm elektrikli testereler tehlikelienstrümanlar. Özellikle, zincir testeresi bu özelliğe sahiptir: lastiğin ucu ile ahşabın yüzeyi arasındaki temas sırasında, takım işçinin yanına atılır. Bu problem iki şekilde çözüldü. İlk olarak, zincir frenini kullanabilirsiniz. İkinci olarak, testere setinin sonunu kapatacak koruyucu bir sektör kurun.

Motorun aşırı ısınmaya karşı korunması için bir termik röle gereklidir. Motor çok fazla ve çok sık ısındığı için bu elemanı ihmal etmeyin.

Testere kapasitesi gücü belirlermotoru. Değeri, elektrik şebekesindeki voltaj düşüşü sırasında aletin çalışmasını büyük ölçüde etkiler. Düşerse, motor gücü de kaybolur. Sonuç olarak, aşırı ısınabilir ve yanabilir. Daha güçlü ve verimli bir araç olduğunu, bu tür sıçramalara daha az tepki verdiğini unutmayın.

zincir testereleri

Profesyonel olmayan işlemler için uygundur0.325 inçlik bir zift ile düşük profilli devre. Böyle bir devrenin ana avantajı azaltılmış titreşim seviyesidir ve dezavantaj, cihazın düşük üretkenliğidir.

Güvenlik açısından en önemli unsurlardan biriiçerme kilidi. Elektrikli testere testere elektrikli testere, çalışanın ve diğerlerinin sağlığında ciddi hasara neden olabilecek güçlü bir ünitedir, çünkü yanlışlıkla açılma riski vardır, bu da aleti yanlış kavramaya ve buna benzer şekilde fırlatır.

Elektrik motorları bu özelliğe sahiptir: Direnç, dönme hızına bağlıdır. Örneğin, eğer minimal ise, o zaman direnç minimum olacaktır. Bu, motor çalıştırma ve frenleme sırasında, doğrudan motorun içinden geçen akımların maksimum değerine ulaşması anlamına gelir. Bu durumun, programların durumu üzerinde çok olumsuz bir etkisi vardır.

elektrikli zincirli testere nasıl seçilirBir elektrikli testerenin çalışması sırasında, zincir harcıyortestere setini yağlamak için tasarlanmış yağ. Mevcut değilse, alet mutlaka aşırı ısınır - ve lastikler ve zincirler bozulur. Yağ mevcudiyetinin en uygun kontrolü için, alet yağ tankının ve motorun şeffaf bir penceresi ile donatılabilir. Bu durumda, özellikle güçlü makineler, trafik sıkışıklığını genellikle ortadan kaldırabildikleri için en savunmasızdır. Bu tür sonuçları önlemek için, zincir testeresi yumuşak bir çalıştırma sistemi ile donatılmalıdır. Başlangıç ​​akımını sınırlandıracak ve motorun rahatsızlık vermeden daha sorunsuz bir şekilde hızlanmasını sağlayacaktır.

Zincir testerelerde, zincir incelemeleri internette bulunabilir, ancak satın alırken bu alandaki uzmanlara danışmak daha iyidir.

Elektrikli zincirli testere. Araç özellikleri 2019

Elektrikli zincirli testere. Araç özellikleri 2019

Related news

 • CHP ekonomi için sahaya iniyor
 • Kağıt Tabaktan Kase Yapımı
 • Siyah kıyafete uygun nasıl makyaj yapılır
 • Ev Yapımı Ramazan Pidesi Videosu
 • Kabartma-desenli-porselen-yemek-takım-örnekleri

 • Elektrikli zincirli testere. Araç özellikleri 4

  Elektrikli zincirli testere. Araç özellikleri


  Elektrikli zincirli testere. Araç özellikleri 79

  Elektrikli zincirli testere. Araç özellikleri 6

  Elektrikli zincirli testere. Araç özellikleri 14

  Elektrikli zincirli testere. Araç özellikleri 94

  Elektrikli zincirli testere. Araç özellikleri 61

  Elektrikli zincirli testere. Araç özellikleri 2

  Elektrikli zincirli testere. Araç özellikleri 8

  Elektrikli zincirli testere. Araç özellikleri 59

  Elektrikli zincirli testere. Araç özellikleri 86

  Elektrikli zincirli testere. Araç özellikleri 70

  Elektrikli zincirli testere. Araç özellikleri 59

  Elektrikli zincirli testere. Araç özellikleri 85

  Elektrikli zincirli testere. Araç özellikleri 70

  Elektrikli zincirli testere. Araç özellikleri 46

  Elektrikli zincirli testere. Araç özellikleri 36