Şelale Saç Örgüsü Modeli, Nasıl Yapılır 2019

Şelale Saç Örgüsü Modeli, Nasıl Yapılır 2019
Şelale Saç Örgüsü Modeli, Nasıl Yapılır


Şelale Saç Örgüsü Modeli, Nasıl Yapılır

Şelale Saç Örgüsü Modeli, Nasıl Yapılır?

Çok farklısaç modelleriarasında olanşelale saç örgü modelleri,yeni ve farklısaç modellerini deneyebilir ve sizi çok özel hissettirebilir.Şelale saç örgü modelleri nasıl yapılır?ve en şık,en göz alıcı şelale saç örgüsü,modelleri ile daha kadınsı ve çekici bir görünüm yakalarken aynı zamanda elegant duruşunuzu sergileyebilirsiniz.Kadınlive Kadınekibi olarakşelale saç örgüsü modeli yapımıvefransız şelale saç örgü modelleriaşağıdaki galeriden inceleyebilirsiniz. Ayrıca sizlerin daha iyi anlayabilmeniz için youtube videolarını da yazımızın sonunda izleyebilirsiniz.

Şelale örgülü saçlar,bir çok bayan tarafından beğeniliyor ve özellikle genç bayanların tercihleri arasında olacak en çok yakışansaç modeliolduğunu da belirtelim. Saçlarışelale saç örgüsü yapmak,göründüğü kadar zor değildir. Saçlarınızın istediğiniz görünümü verebilmeniz için saçlar omuzlarınızdan daha uzun ve düz olması gerekmektedir.Şelale saç örgüsü modeliiçin saçlarınızın basit ve kolay taranıyor olması da önemlidir.

Saçlarınıza örmeye başlamadan önce saçlarınızı şampuanınız ile yıkayın, nemlendiricisaç bakımkremleri kullanmanız saçlarınızı yumuşak ve kolay bir şekilde taranmasına yardımcı olacaktır. Yıkma işlemi bittikten sonra saçlardaki fazla suyu havlu ile alın ve saçların kuruması bekleyin. Saçlar çok fazla kurumadan hafif şekilde nemli haldeyken fırçalayın ve daha sonra istediğinizşelale saç örgüsü modeline başlayabiliriz.

Şelale saç örgü modeline başlarken önden arkaya doğru gidilebilir veya sizin isteğinize göreşelale örgü modelisadece saçlarınızın arka kısmına yapıldığında da çok muhteşem görünüm kazanabilirsiniz. Saçları örmeniz ise klasiksaç örgüsügibiörgü modeligerçekleştirilir. Hepimizin bildiği gibi 1 tutam saçı 3 parça şekilde örülür. Buradaki önemli husus isesaç örgüsünün, yeni saç tutamları ile devam ettirilerek örülmesi veşelale saç modelinin oluşturulmasıdır.

Yukarıda belirttiğimiz gibi saçların uzun ve düz şekilde olması şelale saç modelini başarılı olması için önemli hususlardandır. Örme işlemi geçmeden saçlarınızın ortadan ikiye ayrılması ve sağ veya sol kısımdan başlayarak saçınızın arka kısmına doğru örgünün yeni saç tutamları ile birlikte devam ettirilerek örülmesi gereklidir. Saçları ördükten sonra saçlarınızın şekli uzun süre kalabilmesi için saç dondurucu sprey vb. ürünler isteğe göre kullanılabilir.Şelale saç örgüsü yapılışıkolay ve basit olduğu için bayanların tercihleri arasında olansaç modelidir.

Saçlarınızı örme işlemi bittikten sonra bitiş kısmını isteğe göre tel toka ile tutturabilirsiniz. Saçlarınız kısa veşelale saç modelleri,yapmak istiyorsunuz üzülmeyin kısa saçlı bayanlar içinde uygulanabilecekkısa saç şelale modelleri,bulunmaktadır. saç kesimlerine ve uzunluğuna göreörgü modellerikeşfederek size en uygun ve en çok yakışacaksaç modelinibulabilirsiniz.Şelale saç modelleriniözel günlerde, davetlerde, etkinliklerde ve hatta günlük yaşantınızda da kolay ve basit bir şekilde saçlarınıza uygulayabilir 3 – 5 dakika içerisinde istediğinizörgülü saçlarıyapabilirsiniz. Ayrıca giydiğiniz kıyafetlerle tarz ve stil sahibi olabilirsiniz.

İlgili Ayrıca BKNZ ;

Aşağıdaki resimlerde sizlere 3 farklı modelşelale saçlarısunuyoruz. Kendisaç modelinize uygulayarakşelale saç örgü modelleriyapabilirsiniz.

Şelale saç modelleri nasıl yapılır

Şelale saç modeli yandan yapımı resmi inceleyin.

Şelale saç modeli yapımı

Çok farklı örgü modeli olan şelale saç modeli inceleyin.

Şelale en güzel saç örgüsü modelleri

Şelale Örgü Saç Modelleri Anlatım Videoları:

Şelale saç modellerikolay ve basit şekilde yapımını anlatan aşağıdaki videoları izleyin.

Bu videoda bob kesimindeki saçlarınız için kullanabileceğiniz şelale saç örgü modellerini anlatılıyor.

Bu diğer videoda ise omuz hizası saçlar için şelale saç modelleri nasıl yapıldığını göstermekte hep birlikte izliyoruz.

Kadınlive Kadınekibi olarak sizler için hazırladığımızşelale saç modelleridiğer örneklerine aşağıdaki galeriden inceleyerek fikir ve ilham alabilirsiniz.

Şelale Saç Örgüsü Modeli, Nasıl Yapılır 2019

Şelale Saç Örgüsü Modeli, Nasıl Yapılır 2019

Related news Şelale Saç Örgüsü Modeli, Nasıl YapılırŞelale Saç Örgüsü Modeli, Nasıl Yapılır


Şelale Saç Örgüsü Modeli, Nasıl Yapılır


Şelale Saç Örgüsü Modeli, Nasıl Yapılır


Şelale Saç Örgüsü Modeli, Nasıl Yapılır


Şelale Saç Örgüsü Modeli, Nasıl Yapılır