Efremenkov Timur Viktorovich: biyografi, kişisel hayat. En iyi film ve TV şovları 2019

Efremenkov Timur Viktorovich: biyografi, kişisel hayat. En iyi film ve TV şovları 2019
22.08.2019

Efremenkov Timur Viktorovich: biyografi, kişisel hayat. En iyi film ve TV şovları 69

Efremenkov Timur Viktorovich: biyografi, kişisel hayat. En iyi film ve TV şovları

Efremenkov Timur Viktorovich - yetenekli bir aktör,Kendisi "Kılıç" dizisi ile kendini ilan etti. Bu suçlu televizyon projesinde, eski araştırmacı Anton Karev'in görüntüsünü zekice somutlaştırdı. Çoğunlukla bu kişi kolluk görevlileri, haydutlar ve sporcular rol alır. Aktör hakkında başka ne söyleyebilirsiniz?

efremenkov Timur Victorovich

Efremenkov Timur Viktorovich: yolun başlangıcı

Anton Karev'in rolünün gelecekteki oyuncusu ortaya çıktıSmolensk bölgesindeki ışığa, Haziran 1976'da yaşandı. Babası Efremenkov Timur Viktorovich neredeyse hatırlamıyor. Anne babası ayrıldı, annesi oğluyla ilgilendi.

Çocukken, oğlan düşünmek bile istememişti.oyunculuk mesleği. Hobisi spor, daha doğrusu boks idi. Tek fikirli bir adam bile CCM olmayı başardı. Ayrıca, Timur futbol oynamaktan hoşlanıyor, zamanı bu etkinliğe zevkle ve şimdi ayırıyor.

Öğrenci yılları

Efremenkov Timur Victorovich bunu fark ettiğindehayatını dramatik sanat ile birleştirmek istiyor? Her şey bilinçli bir karar olarak adlandırılabilir, çünkü her şey tesadüftür. Mezun olduktan sonra, genç adam başkenti fethetmeye gitti. Moskova'ya taşındıktan kısa süre sonra "Antikiller" adlı filmin setini kurdu. Hareket o kadar büyüleyici görünüyor ki, mesleğin seçimine karar vermişti.

efremenkov Timur Victorovich eşiyle

Timur'un birkaç girmeye çalıştığını biliyorsermaye tiyatro liseleri. Yetenekli bir adam Şchukin okuluna götürüldü, VV Ivanov'un ders programına alındı. Aktörü sıcak reel olarak akıl hocasını hatırlıyor. 1999'da Efremenkov, "Pike" ten mezun oldu.

İlk roller

Okuldan mezun olduktan birkaç yıl sonraEfremenkov Timur Viktorovich bir iş bulamadı. Başlangıç ​​oyuncusu rastgele kazançlarla kesilmeye zorlandı, ancak pes etmedi ve dökümlere gitmeye devam etti. 2006'da kader sonunda genç erkeği azim için ödüllendirdi. Timur TV projesinde "Damned Paradise" adlı bir doktorun oynaması için teklif edildi. Karakteri genelevde çalışan bir doktor oldu.

efremenkov timur Victorovich filmografisi

Efremenkov'un rolü epizodikti, amaFilm yapımcılarının dikkatini çekti. Askerler, kolluk görevlileri, suçlular aktörün "Lanetlenmiş Cennet" ten sonra oynamaya başladığı karakterlerdir. Bu rol onun için oldukça tatmin ediciydi, çünkü mükemmel spor eğitimi bu rollerle baş etmede yardımcı oldu. "Ticari Molası", "Alan", "Kanun ve Düzen", "Hırsızlık", "Deneme sütun", "Babalar kızı", "demiryolu işçileri", "gereken", "Deniz Soul", "Atlantis", "korku Acısı" , "Volkov Saati", "Ben bir muhafızım" - Timur çoğunlukla dizilerde filme alındı.

Yıldızlı saat

2009 yılında, nihayet, gerçekten çekenizleyicilerin kendilerine olan ilgileri Efremenkov Timur Viktorovich. Filmografisi, ceza televizyon projesi "Kılıç" tarafından desteklendi. Seri, bir yeraltı gruplaması hakkında büyüleyici bir hikaye anlatıyor. Katılımcıları, kendilerini suçu ortadan kaldırma hedefini koymuş eski askeri ve kolluk görevlileridir. Kullandıkları yöntemler genellikle yasa çerçevesine uymuyor.

ефременков тимур викторович Kişisel yaşam

Bu gruplamada ve eski bir araştırmacıya giriyorAnton Karev, Timur'un karakteri. Kahramanın gangsterlerden nefret etmesinin kendi sebepleri vardır, bu yüzden onları savaşmak için bütün çarşafla alır. Efremenkov, karakterini birçok yönden anladığını kabul ediyor. Ayrıca, tehlikeli suçluların yetersiz kanıtlardan dolayı sorumluluktan kaçtığı durumlarda da öfkelenmektedir.

Ancak Anton Karev'in rolü zorduTimur rekabeti geride bırakmayı başardı. Adaylığı üzerine, dizinin yaratıcıları, Smolensk bölgesinin memleketinin spor eğitimini sevdikleri için durdular. Aktör filme sırasında dublör hizmetlerini kullanmadı, tüm hileleri yerine getirmeyi tercih etti.

Görülecek başka ne var

Efremenkov Timur Viktorovich, kişisel yaşam,Makalede anlatılan biyografi ve filmografi, "Kılıç" ın ardından aktif olarak geri çekilmeye devam etti. "Schera-18" topikal sahnesinde oynadı, "Advocate-7", "Real boars", "All latitudes" dizisinde yer aldı. Eleştirmenlerin onayı "Silent Outpost" adlı dramadaki rolünü hak etti.

Ünlü buz hokeyi oyuncusu Boris Mikhailov'un görüntüsü"Efsane No. 17" kasette somutlaştırılmış aktör. Bu rol sayesinde, yeni bir hobi - hokey - hayatına girdi. İkincisi ki, bu Ters 've' patlama dalgası" 'filminde' serisi üçüncü yaşama Kirillovna Daria 've' Başkalarının Kanı çekim aktörün başarıları dikkati çekiyor.

Sahne Arkasındaki Hayat

Tabii ki, hayranlar sadeceEfremenkov Timur Viktorovich'in oynadığı rol. Karısı Julia Kirienko ile (şimdi eski bir eş), Krasnodar'daki gece kulüplerinden birinde tanıştı. Oyuncu ilk görüşte aşık oldu, ama uzun bir süre karşılıklılık sağlamak zorunda kaldı. Gençler 2012 yılında kaydoldu.

efremenkov Timur Victorovich

Julia Kirienko bir şarkıcı, o seyirciler tarafından bilinirHer şeyden önce "VIA Gru'ya istiyorum" programının katılımcısı olarak. Birkaç yıl boyunca evlilik mutluydu. Aşıklar sürekli olarak seyahat sırasında ve evde çekilmiş yeni fotoğraflarla hayranlarını eğlendirdi. Ancak, Julia ve Timur arasındaki ittifak dağıldı, nedenleri perde arkasında kaldı. Şu anda Efremenkov resmen özgür.

Efremenkov Timur Viktorovich: biyografi, kişisel hayat. En iyi film ve TV şovları 2019

Efremenkov Timur Viktorovich: biyografi, kişisel hayat. En iyi film ve TV şovları 2019

Related news

 • Saç Gürleştirme Yöntemleri
 • Anastasiadisten garantörlük mesajı
 • Badem Taratorlu Levrek
 • Kaşar Peynirli Salçalı Makarna Tarifi – Hamur İşleri
 • ŞABLONLU ETAMİN AĞAÇ ÖRNEKLERİ

 • Efremenkov Timur Viktorovich: biyografi, kişisel hayat. En iyi film ve TV şovları 17

  Efremenkov Timur Viktorovich: biyografi, kişisel hayat. En iyi film ve TV şovları


  Efremenkov Timur Viktorovich: biyografi, kişisel hayat. En iyi film ve TV şovları 86

  Efremenkov Timur Viktorovich: biyografi, kişisel hayat. En iyi film ve TV şovları 29

  Efremenkov Timur Viktorovich: biyografi, kişisel hayat. En iyi film ve TV şovları 12

  Efremenkov Timur Viktorovich: biyografi, kişisel hayat. En iyi film ve TV şovları 54

  Efremenkov Timur Viktorovich: biyografi, kişisel hayat. En iyi film ve TV şovları 14

  Efremenkov Timur Viktorovich: biyografi, kişisel hayat. En iyi film ve TV şovları 48

  Efremenkov Timur Viktorovich: biyografi, kişisel hayat. En iyi film ve TV şovları 31

  Efremenkov Timur Viktorovich: biyografi, kişisel hayat. En iyi film ve TV şovları 73

  Efremenkov Timur Viktorovich: biyografi, kişisel hayat. En iyi film ve TV şovları 56

  Efremenkov Timur Viktorovich: biyografi, kişisel hayat. En iyi film ve TV şovları 15