Duspatalin: analogdan daha ucuz, kullanım talimatları 2019

Duspatalin: analogdan daha ucuz, kullanım talimatları 2019

Duspatalin: analogdan daha ucuz, kullanım talimatları 76 05.03.2019, 04:23

"Duspatalin": analogdan daha ucuz, kullanım talimatları

Çoğu zaman TV'de reklamlar,"Duspatalin" ilacından bahsediyor. Bir analog seçebilirsiniz. Modern ilaçlar arasında pek çok eşanlamlılar, ikame ediciler ve sözde generik vardır. Makale içerisinde ele alınacak ana ilaç ve benzeri. "Duspatalin" ilacının ne olduğunu öğreneceksin. Dikkatinizi çekmek için bir analog (daha ucuz) da açıklanacaktır.

duspatalin analogu daha ucuz

Özgün formun konusu ve üreticisi

Uyuşturucunun ne olduğunu söylemeden önce"Duspatalin" bir Rus benzeridir, bileşiminden söz etmeye değer. İnsan vücudu üzerinde etkili olan ana bileşen mebeverine hidroklorürdür. Bir kapsül bu maddenin 200 miligramını içerir. Aynı zamanda bileşim ek bileşenlere sahiptir. Bunlar yardımcı maddelerdir. Kapsül, insan vücudunun işleyişini etkilemeyen jelatinimsi bir kabuktur ve genellikle değişmez.

İlaç "Duspatalin" üreticisi - firmaHollanda'da bulunan Abbott. Bu, ilacın oldukça yüksek maliyetini açıklıyor. Sonuçta, üretim, üretim ve nakliye için yüksek maliyetler harcanmaktadır. Bu nedenle birçok tüketici, "Duspatalin" ilacı için daha ucuz bir analog bulmaya çalışıyor. Böyle bir şey var mı?

duspatalin analogları daha ucuz

Duspatalin: preparatın analoğu

Açıklanan eşanlamlılara atfedilen şey nedir?ilaç? Bunlar aynı aktif madde içeren ilaçlardır. Rusya'da, "Sparex" ticari ismi bulunan bir ürün bulunmaktadır. "Canonfarm" ilacı üretir.

Eğer diğer aktif maddelerle uyuşturucu kullanmayı düşünürsenizmadde, ancak aynı etkiyi insan vücudu üzerinde, daha sonra yerine Rus arasında ikame edilebilir "Drotaverin." Bu ilacı kullandıktan sonra "Duspatalin" ilacıyla olduğu gibi aynı etki elde edilir.

çocuklar için duspatalin analoğu

İlaçların maliyeti

"Duspatalin" ilacı daha ucuzdur. Orijinal ilaç, 30 kapsül için yaklaşık 490 ruble maliyeti. Mutlak Rus yerine "Sparex" den bahsediyorsanız, bu tür tabletlerin size 350 ruble alacaksınız. Bu durumda, aynı sayıda kapsül alacaksınız - 30 parça. Tarif edilen preparatlarda dozajın aynı olduğu belirtilmelidir. Bir tablet, 200 mg'a kadar aktif bileşen içeriyor.

"Drotaverin" ilacı hakkındagöreceli analog, aşağıdakileri söyleyebiliriz. 20 kapsül ilaç için sadece 30 ruble verirsiniz. Bununla birlikte, birçok tüketici bu ilacı "Duspatalin" ilacının bir analogu olarak algılamaz. Bu nedenle, "Sparex" ticari adıyla bir kompozisyon seçmeyi tercih ediyorlar.

Kullanım Endikasyonları

Hangi durumlarda ilaç "Duspatalin" reçete, analogları daha ucuz ve onun jenerik? Ek açıklamada, bir ilacın kullanımını gerektiren aşağıdaki durumlar belirtilir:

 • irritabl bağırsak sendromu;
 • şişkinlik ve artan gaz üretiminin neden olduğu spazmlar ve ağrı;
 • diyare veya kabızlık (semptomatik tedavi olarak);
 • bağırsak ve sindirim sisteminde ağrıya neden olan organik hastalıklar;
 • bağırsak ve bilişsel lokalizasyon kolik.

Rus duspatalin analogu

Kullanım kısıtlamaları

Hazırlıklar "Duspatalin", analog daha ucuz("Sparex") kontrendikasyonları var. İlaçlar, ilaç bileşenlerine karşı aşırı duyarlı olan hastalara asla atanmaz. Ayrıca porfiri tarif edilen araçların kullanımının kontrendikasyondur.

İlaç "Sparex" hakkında 12 yaşından itibaren kullanılması tavsiye edilmez diyebilirsiniz. Onun sevgili yerine yetişkinliğe kadar hiç atanmadı.

"Duspatalin", analogları (daha ucuz): ilaç kullanma şekli

Orijinal ilaç günde iki kez iç uygulama için reçete edilir. Tek bir doz bir kapsüldür. Bununla birlikte ilacı yemeden önce biraz su ile almanız tercih edilir.

"Sparex" in ucuz bir analoğu, günde 100 mg ila 4 kez arasında bir dozda reçete edilir. Günlük kısım 400 mg aktif bileşentir. İstenirse, ilaç üç doza bölünebilir.

Rus yerine konuşursak"Drotaverine" ismi, o zaman rahatsızlık meydana geldiğinde doğrudan alınmalıdır. Bir porsiyon 1 ila 2 tablettir (40-80 mg drotaverine).

hazırlığın duspatalin analogu

Ek Bilgi

"Duspatalin" ilacı hakkında başka neler söyleyebilirsiniz?ve onun analogu? Emzirme döneminde bu ilaçların kullanılması tavsiye edilmez, çünkü aktif maddenin bebeğe süt ile geçebileceği bilgisi vardır. "Sparex" bileşimi tüm riskleri ve faydaları karşılaştırarak yalnızca bir doktor tavsiyesi üzerine hamilelikte kullanılabilir. Çocuğun yatağında "Duspatalin" ilacının kullanılması önerilmez.

Her iki değiştirilebilir bileşik, araç kullanma yeteneğini etkilemez. Alkol ve diğer ilaçların eşzamanlı kullanımı ile birleştirilebilirler.

Çocuklarda kullanım

İlaç "Duspatalin", çocuklar için bir analogseyrek. Kullanım talimatları, bu ilaçlar için yaş grubundaki sınırlamaları göstermektedir. Ancak, bazı doktorlar çocuklara bir ilaç "Sparex" yazıyor. Dipnotta 12 yaşından sonra çocuklara izin verilir. Bu yaşa kadar, sadece uzman bir uzman tarafından randevu alınabilir. Bu durumda, ilacın dozu çocuğun yaşı ve kilosu ile orantılı olarak azalır.

Birbirini değiştiren ilaçlar hakkında yorumlar

Hazırlıklar hakkında "Duspatalin" ve "Sparex" yorumlarıİyi. Bununla birlikte, çoğu tüketici orijinal bir ilaç satın almanın para kaybı olduğuna inanmaktadır. Etkili ilaçta daha ucuz, ancak daha az değil, neden fazla ödeme yapmalısınız?

Doktorlar ayrıca birçok jenerik veorjinaller orijinal bileşiklerden çok daha yavaştır. Bu yüzden genellikle uzmanlar popüler ve pahalı bir "Duspatalin" dizisi atar ve ucuz bir "Sparex" değil. Sonuç olarak ne elde edilir, her hasta kendisi için karar verir. Ancak, doktorların belirli niteliklere ve iş deneyimine sahip olduğunu unutmayın. Doktorlar, belirli bir problemle başa çıkmada tam olarak ne yardımcı olacağını daha iyi bilirler.

duspatalin analog kullanım talimatları

Sonuç

Aktif olarak tanıtılan ilacı öğrendiniz.ticari adı "Duspatalin". Analog, kullanım talimatları makalenizde sunulmaktadır. Alınan bilgilerin tedaviye başlamak için yeterli olmadığını her zaman unutmayın. Kapsülleri almadan önce bir uzmana danıştığınızdan emin olun. Belki de, bireysel kabul programını alacak olan sizsiniz. Bu vücudunuzun özelliklerini ve patolojinin ana belirtilerini dikkate alacaktır.

Duspatalin: analogdan daha ucuz, kullanım talimatları 2019

Duspatalin: analogdan daha ucuz, kullanım talimatları 2019

Related news

 • Elmalı Kurabiye Tarifi Denenmiş Tarifi
 • ÇUBUK TARÇINDAN KOKULU MUM YAPILIŞI
 • Dövme için boya ne olmalı
 • Avokadolu Beyaz Peynirli Omlet
 • Elektrokimyasal korozyon

 • Duspatalin: analogdan daha ucuz, kullanım talimatları 38

  Duspatalin: analogdan daha ucuz, kullanım talimatları


  Duspatalin: analogdan daha ucuz, kullanım talimatları 4

  Duspatalin: analogdan daha ucuz, kullanım talimatları 72

  Duspatalin: analogdan daha ucuz, kullanım talimatları 71

  Duspatalin: analogdan daha ucuz, kullanım talimatları 78

  Duspatalin: analogdan daha ucuz, kullanım talimatları 47

  Duspatalin: analogdan daha ucuz, kullanım talimatları 30

  Duspatalin: analogdan daha ucuz, kullanım talimatları 49

  Duspatalin: analogdan daha ucuz, kullanım talimatları 30

  Duspatalin: analogdan daha ucuz, kullanım talimatları 74

  Duspatalin: analogdan daha ucuz, kullanım talimatları 45

  Duspatalin: analogdan daha ucuz, kullanım talimatları 95

  Duspatalin: analogdan daha ucuz, kullanım talimatları 22

  Duspatalin: analogdan daha ucuz, kullanım talimatları 88

  Duspatalin: analogdan daha ucuz, kullanım talimatları 63