Dudaklarda saçın nasıl renksizleştiği: koyu kıllardan kurtulmanın zararsız yolları 2019

Dudaklarda saçın nasıl renksizleştiği: koyu kıllardan kurtulmanın zararsız yolları 2019

Dudaklarda saçın nasıl renksizleştiği: koyu kıllardan kurtulmanın zararsız yolları 52 15.01.2019, 09:30

Dudaklarda saçın nasıl renksizleştiği: koyu kıllardan kurtulmanın zararsız yolları

Dudak üzerinde saç ağartıcı nasılModern kadın ve kızlar sadece hayal edinHer zaman görünüşte ben, düzeltmek ayarlamak, ya da en azından kılık istediğim bir şey var: onlar doğanın onları yaratan böyle yaşamış gibi şu anda yapamam. Bu doğamızın bütünüdür: biz erkekler ve kendilerine memnun etmek istiyorum çekici görünmek için can atıyorum. Adil seks birçok kusurlarından biri bıyık gelir: bazı hafif ve ince olan, iken diğerleri - siyah ve göze çarpan. Birçok aramaya istenmeyen tabanca kurtulmak için olduğu açıktır. Orada Bu sorunun birkaç çözümleridir ve bize dudak üstünde saç rengini öğrenelim.

Renk değişikliği kim hak eder?

Saçları yapan prosedürü yapmadan önceDudakta şeffaf ve görünmez bir şekilde, görünümlerinin nedenini tanımlamanız gerekir. İlk seçenek - hormonal bozukluklar, vücutta dengesizlik. Bunun için güçlü ilaçlar, antibiyotikler, geçiş yaşı, hamilelik ya da bir climacterium'un uzun süreli alımına yol açar. Bu nedenlerle yüzünüzde bitki örtüsü bulunmadan önce ve sonra büyük miktarlarda ortaya çıktığı bir durumda konuşabilirsiniz. Bu durumda, muayene sonrası doktor, kısa süreli istenmeyen tüylerden kurtulacak olan hormonal ilaçlar reçete edecektir. İkinci neden, ilaçlarla ortadan kaldırılmayan kalıtsal yatkınlıktır. Bu gibi durumlarda, ortaya çıkan tüylerin çıkarılması veya parlatılması gerekir ve şimdi de saçın dudak üzerinde nasıl ağartılacağını anlatacağız.

Hidrojen peroksit kullanarak depigmentasyonun ev yöntemleri

yüzünde saç ağartma nasılKılları görünen, ancak görünmeyen kadınlarsiyah, herhangi bir ağartma prosedürü uygundur. Evde, hidrojen peroksit (% 3) kullanmak, pamuklu ped veya çubukla nemlendirmek ve günde 2 defa yüzdeki istenmeyen tüylerin büyüme alanını silmek en kolay yoldur. Bir prosedür için sonuç farkedilmeyecek, ancak birkaç gün sonra hafif, kırılgan hale gelecek ve sıkıntı çekmeye son verilecektir. Yüzün hassas cildini travmatize etmekten korkan, ancak saçların zararsız nasıl renklendirileceğini bilmek isteyenler, küçük bir miktar tıraş köpüğüne peroksit eklenmesi ve 10 dakika boyunca maske gibi uygulanması önerilir. Daha sonra su ile durulayın ve cildi bebek kremiyle yağlayın. Bazı eklerin amonyak peroksit solüsyonuna etkisini arttırmak (1 çay kaşığı 2-3 damla amonyak için) veya lanolin (1: 2 oranında). Bu karışım aynı zamanda birkaç gün boyunca tüyleri de temizler, ancak tahrişe neden olur. Badem yağı veya petrol jölesi, kızarmış deriyi yatıştırmaya yardımcı olur. Sabun talaşı, amonyak ve hidrojen peroksit karışımı - güçlü, ama çok agresif olan, cilde köpük olarak uygulanan, 15 dakika tutulan ve yıkanan.

Yüzdeki saçların kendi kendine renk değiştirmesi için başka yollar

Saç zararsız nasıl ağartılırKimyasal bileşiklerden korkuyorsanız ve saçınızı hafifletmeniz gerekiyorsa, halk yollarına dikkat etmenizi öneririz:

 • Limon maskesi Protein 1 yumurtası köpürmeye gider, 2 çay kaşığı ekleyin. Limon suyu, karıştırın ve uygulayın, maske gibi, 15 dakika, sonra yıkanır.
 • Asetik maske Limon suyunu, suyu ve sirkeyi karıştırın, sorun bölgesine maske olarak uygulayın ve bir saat sonra yıkayın. Ciltte kızarıklık ve tahrişe neden olduğu için bu tarifi gece kullanmak daha iyidir.
 • Su üzerinde yer fıstığı kabuğu (ceviz veya sedir) infüzyonu.
 • Datura tohumlarının sabit votka çözümü.

Kozmetik ile dudakları üzerinde saç ağartıcı nasıl

Belki de teklif edilenlerden hiçbirine yaklaşmadınızyolları. Sağlığa zarar vermeden ve çantaya zarar vermeden yüzdeki saçları nasıl ağartırsınız? Güzellik salonlarında ve mağazalarda kremleri aydınlatan özel ürünler satın alabilirsiniz. Bu ürünlerin vücudun üzerinde değil, yüzdeki tüyleri çıkarmak için tasarlandığını unutmayın. Kullanım talimatlarını takip etmek gerekir ve birkaç gün sonra sonuç farkedilebilir: tüyler eskisinden daha ince ve daha hafif olur.

Salon prosedürleri

Siyah saç ağartıcı nasılYüzündeki saçları çok karanlık olan kadınlar,Kendiliğinden renk değiştirmeyin. Yüzdeki bitki örtüsünün renginin değişmesi doğal olmayan ve itici görünecektir. Güzellik salonunda, sihirbazlar doğru rengi seçecek ve içerisindeki iplikçiklerin boyanmasına yardımcı olacak, böylece cilt tonuyla kontrast oluşturmayacaklar. Onları görünmez yapmak için, koyu saçları nasıl renksiz, sadece deneyimli profesyoneller soracaktır - burada ev ilaçları uymuyor.

Sorunu kökten çözmek isteyenler, buna değer.nakit olarak stoklanmak. Kafanızı kırmamanız için, saçlarınızı dudaktan nasıl ağartırsınız, ve onlardan kurtulmak için, bir kez lazer çıkarmaya ya da fotoepilasyona başvurunuz. Kurs çeşitli prosedürlerden oluşacaktır ve belirli finansal maliyetler gerektirecektir, ancak sonuç buna değer. Saç ve ampullerin yapısı o kadar çok değişecek ki, hiç durmadan dururlar.

Çekici kalmak için, hoşunuza giden herhangi bir yöntemi kullanın, doğal güzelliğinizi vurgulayın ve eksiklerinizi maskeleyin!

Dudaklarda saçın nasıl renksizleştiği: koyu kıllardan kurtulmanın zararsız yolları 2019

Dudaklarda saçın nasıl renksizleştiği: koyu kıllardan kurtulmanın zararsız yolları 2019

Related news

 • Facebook Çinde inovasyon kuluçka merkezi kuruyor
 • Krem Şantili Poğaça Tarifi
 • İnstant Mayalı Poğaça Tarifi Videosu
 • Çok İzlenen Videolar

 • Dudaklarda saçın nasıl renksizleştiği: koyu kıllardan kurtulmanın zararsız yolları 85

  Dudaklarda saçın nasıl renksizleştiği: koyu kıllardan kurtulmanın zararsız yolları


  Dudaklarda saçın nasıl renksizleştiği: koyu kıllardan kurtulmanın zararsız yolları 77

  Dudaklarda saçın nasıl renksizleştiği: koyu kıllardan kurtulmanın zararsız yolları 1

  Dudaklarda saçın nasıl renksizleştiği: koyu kıllardan kurtulmanın zararsız yolları 23

  Dudaklarda saçın nasıl renksizleştiği: koyu kıllardan kurtulmanın zararsız yolları 81

  Dudaklarda saçın nasıl renksizleştiği: koyu kıllardan kurtulmanın zararsız yolları 7

  Dudaklarda saçın nasıl renksizleştiği: koyu kıllardan kurtulmanın zararsız yolları 64

  Dudaklarda saçın nasıl renksizleştiği: koyu kıllardan kurtulmanın zararsız yolları 70