Ducane Diyeti: aşamalı menü 2019

Ducane Diyeti: aşamalı menü 2019
25.08.2019

Ducane Diyeti: aşamalı menü 68

Ducane Diyeti: aşamalı menü

Ducane diyeti bugünkilo vermenin en popüler yöntemi. Muhtemelen kökünde bu beslenme sisteminin ilkeleri kilo kaybetme yöntemlerinden farklıdır.

Ducane diyeti nedir?

Bu diyetin yazarı Fransa'dan bir beslenme uzmanıPierre Duccan. Başlıca ilkesi - ağırlıklı olarak yüksek protein seviyesine sahip olan ürünlerin kullanımı. Böylece, Ducan menüsünün diyet ağırlıklı olarak proteinli olduğu varsayıldığından diyetin başlıca maddeleri yumurta, et ve balıktır.

İlk etapta ve bir bütün olarak diyetin sonuçlarıçarpıcı: İlk dönemde hızlı bir kilo kaybı var - yaklaşık 4-5 kg! Bu diyet, öncelikle besin kaynağı olan insanlar için mükemmel bir doygunluk şeklidir ve tat çeşitliliği önemli değildir. Ayrıca, uzun diyetlere uymak için zamanı olmayan kişiler için neredeyse idealdir ve kilo verme arzusu mevcuttur. Bu nedenle, menüsü oldukça monoton olan Dyukan'ın diyeti kesinlikle herkese tavsiye edilebilir.

Ducane Diyet: her aşamanın yaklaşık bir menüsü

Saldırı, alternatif, konsolidasyon ve stabilizasyon: Pierre Ducane onun görevi vardır, her biri dört aşamada, içine onun diyeti ayrıldı.

İlk aşamadaiçinde izin verilen ürünler tüketilebilir.Sınırsız miktarda, çünkü ağırlık azaltılmasında proteinler tarafından büyük bir rol oynanır. Çok fazla kalori içermezler, açlık hissi vermeden vücuda çok iyi emilirler. Büyük miktarlarda, ek bir kaloriye ihtiyaç duyuyorlar, yani vücut zor çalışıyor ve kilo kaybına neden oluyor.

İlk etap yedi gün sürmelidir. Monoton yiyecekleri tolere etmekle mücadele edenler için son derece zor olacak. Rejim gerçekten çok karmaşıktır, zira sadece hayvansal kökenli gıdalar yemeye müsaittir; burada birçok protein, et, balıktır. Bu aşamanın süresini aşmayın - zaten sağlık pahasına olabilir.

"Saldırı" sırasında seviye belirlenirdiyetin etkinliği. Bu aşamada, önerileri titizlikle uygulayın ve yalnızca hayvansal orijinli ürünleri kullanın. Ayrıca, Dukain menüsünün monoton diyetinde az yağlı süt ürünleri bulunur. diyet eti (biftek ve birbirinden kaburga), at eti, dana eti, hindi veya tavuk beyaz et, dil, karaciğer, böbrek, yağsız süt ürünleri, herhangi bir deniz ürünleri ve balık ve yumurta kullanımını izin verilir. Bu ürünleri de karıştırabilirsiniz. düzgün çalışması için gut için, gıda yulaf veya buğday kepeği ekleyin ve günlük su en az 1,5 litre su içmek gerekir.

İkinci aşamalı menüher şeyin diyette kaldığını ima ederürünler "saldırı" ve onlar sebze eklemem gerekiyor - çiğ ve pişmiş: domates ve salatalık, yeşil fasulye, turp ve kuşkonmaz yanı sıra biber ve havuç, ıspanak, mantar, lahana, kabak, biber ve pancar. Günde tüketilen sebze sayısı sınırsızdır. 1, 2: 2, vb güç prensip 1 de "protein + sebze" günlerinden ile "protein" günler alternatif olduğunu Bu durumda, gün sırası herhangi bir zamanda değiştirilebilir.

Ducane'nin alkol ve diyetinin (hayranlarının bu doğrulamaya ilişkin ifadeleri) uyumsuz olduğunu hatırlamak önemlidir.

Üçüncü aşamadaSonuç birleştirilmeli ve kademeli olarak birleştirilmelidir.olağan diyetine geri dönün. Sahne alanının uzunluğu kayıp kilogramların değeri ile orantılı olmalıdır: bir kilogram - on gün "sabitleme". Ilk iki etap peynir 40 g, (muz, üzüm hariç) yüksek düzeyde (mısır, pirinç, makarna), bezelye, fasulye, patates, 2 ekmek dilimleri, meyve, tahıl nişasta ürünleri yemek mümkündür.

Haftada iki kez ve vücudunuzun istediği her şeyi yemesini sağlayacak bir ziyafet düzenleyebilirsiniz. Sadece bütün gün değil, aynı zamanda. Bir "protein" günü bir hafta içinde ayarlanmalıdır.

Son aşamadaağırlık dengelenir. İki basit kuralları takip etmek gerekir: (sadece bu ürünlerin, yeterince yüksek olan protein düzeyini kullanmak için) bir "protein" gün düzenlemek haftada her gün yulaf kepeği yemek ve bir gün.

Ducane Diyeti: aşamalı menü 2019

Ducane Diyeti: aşamalı menü 2019

Related news

 • Kedinin çığlık sendromu - nedir bu
 • Sakız Nicorette - sigara içen bir yardım eli
 • L Şeklindeki Salonlar Nasıl Dekore Edilir
 • Tahran zirvesindeki canlı yayın Putine de sürpriz olmuş
 • Sütlü Nuriye Tarifi

 • Ducane Diyeti: aşamalı menü 74

  Ducane Diyeti: aşamalı menü


  Ducane Diyeti: aşamalı menü 41

  Ducane Diyeti: aşamalı menü 37

  Ducane Diyeti: aşamalı menü 19

  Ducane Diyeti: aşamalı menü 18

  Ducane Diyeti: aşamalı menü 94

  Ducane Diyeti: aşamalı menü 79

  Ducane Diyeti: aşamalı menü 4

  Ducane Diyeti: aşamalı menü 41

  Ducane Diyeti: aşamalı menü 1

  Ducane Diyeti: aşamalı menü 60

  Ducane Diyeti: aşamalı menü 31

  Ducane Diyeti: aşamalı menü 72

  Ducane Diyeti: aşamalı menü 47

  Ducane Diyeti: aşamalı menü 61

  Ducane Diyeti: aşamalı menü 99