Doktorun sosisi 2019

Doktorun sosisi 2019 Doktorun sosisi

Doktorun sosisi.

Onun doğum tarihi Doktorun sağ tarafından sosis1936'yı düşünmeli. Adını o iç savaşı borçludur, onun sağlığını zarar verdiği ve çarlık rejiminin zorlukları yaşamış olanlar. Bu sosisin insan vücudunu güçlendirmek için gerekli olan tüm vitamin ve minerallerden zengin olduğuna inanılıyordu. Bu ürün gerçekten sağlıklı bir diyet standardıydı. Yıllar boyunca doktorun sosisi ismine karşılık geldi. Hazırlanmasında kullanılan et, sadece en yüksek kalitedir ve görünüşü her zaman alıcıyı kendine çekmiştir. Birçok kuşak, tatil masalarını bu az yağlı ve sulu sos ile süsledi, aperatifler ve salatalarda kullandı. Uzun bir süre için refahın bir sembolü oldu. Bununla birlikte, son yıllarda, Doktorun sosisinin bileşimi önemli değişikliklere uğramıştır. Nişasta, soya, çeşitli boyalar ve kıvam arttırıcılar eklemeye başladı. Yapay katkı maddeleri içermez. Bir süredir evcil hayvanların beslenmesinde balık dahil, ve bu da sosis kokusunu önemli ölçüde etkiledi. Ve dondurulmuş ithal sığır eti kullanımı, bu ürünün tadı üzerinde kendi damgasını bıraktı.

Ve yine de Doktorun sosisi hala liderliğini koruyor. Onun popülaritesi o kadar büyük ki, tüketiciler uzun süre keyif alacaklar.

Ancak, gerçek bir muameleyi ayırt edebilmeniz gerekironun iyi ismini kullanarak çeşitli sahtekarlardan. Her şeyden önce, etiketi dikkatlice incelemelisiniz. Kaliteli bir ürün, en yüksek dereceli domuzun% 70'ine, sığır etinin% 20'sine sahip olmalıdır. Yumurtalar toplamın yüzde üçünü kaplar, kalan iki yüzde ise süt tozu, şeker, tuz, hindistancevizi ve kakule. Düşük kalitede sosis sadece yüzde elli ete sahip olabilir. Geri kalan kısım soya, nişasta, boyalar ve yapay tatlar tarafından muhasebeleştirilir. Elbette bu oranlar, damgasını sosun tadı üzerinde bırakıyor.

Özellikle listeye dikkat edilmeliMalzemeler, gıda katkı maddelerinin listesini, muhtemelen varlığı ve yasak. Şu anda, bazı aroma arttırıcılar, asit düzenleyiciler, antioksidanlar, emülsifiye ediciler, stabilizatörler ve benzeri kullanılabilir. Ancak, E-katkı maddeleri listesinin ne kadar küçük olduğunu, ürünün kalitesi ne kadar yüksek olduğunu unutmayın.

Sosisin ortaya çıkmasıyla büyük bir rol oynar. Yoğun ve pürüzsüz olmalı. Kabuk, entegre olmalı ve ürüne iyi oturmalıdır. Gereksinimler ihlal edilirse, sosis açıkça abartılmış veya son kullanma tarihi geçmiştir. Doldurmanın rengi açık pembe olmalı ve eşit şekilde karıştırılmalıdır. Parlak bir renk, fazla boya olduğunu gösterir. Eğer kütlenin gri lekeleri, yağ parçaları, boşlukları varsa, bunların tümü pişirme teknolojisinin ihlali anlamına gelir. İzin verilen nem payı yüzde altmış beş, en fazla yirmi iki, protein değil - on üçten az olmamalıdır. Vücuda zararlı katkı maddeleri miktarı% 0,005'ten fazla olmamalıdır.

Ve satın alırken göz önünde bulundurmanız gereken son şeyÜrün: Doktorun sosisi kaygansa ve mukusla kaplı bir etki yaratıyorsa, açıkça şımarık ve tüketim için uygun değildir. Daha iyi bir ürün daha kısa bir raf ömrüne sahiptir. Gıda katkı maddelerinin artan içeriği ve kullanılan koruyucular bu süreyi önemli ölçüde uzatmaktadır.

İnsanlar için daha az önemli bilgi yok.günlük kalori alımını saymak. Doktorskaya sosis kahvaltıda kullanılacaksa, yüz gram başına kalori değeri 257 kcaldır. Ve hiç şüphesiz, birçoğu bu lezzetli ve kokulu ürünü tatmak için bir kez daha zevk vermeyeceklerdir.

Doktorun sosisi 2019

Doktorun sosisi 2019

Related news

 • Ekinezya: yorumlar, tavsiye, kontraendikasyonlar
 • Yelek Koltuk Altını Düzgün Ve Gizli Kesme Videoları
 • Dereotlu ev yapımı poğaça tarifi
 • Çocukların Sovyet yazarları
 • Buzlucam Modeli Bayan Hırka Yapılışı

 • Doktorun sosisi

  Doktorun sosisi


  Doktorun sosisi

  Doktorun sosisi

  Doktorun sosisi

  Doktorun sosisi

  Doktorun sosisi

  Doktorun sosisi

  Doktorun sosisi

  Doktorun sosisi

  Doktorun sosisi

  Doktorun sosisi

  Doktorun sosisi

  Doktorun sosisi

  Doktorun sosisi

  Doktorun sosisi

  Doktorun sosisi

  Doktorun sosisi