DOCXin DOCye dönüştürülmesine ilişkin ayrıntılar 2019

DOCXin DOCye dönüştürülmesine ilişkin ayrıntılar 2019

DOCXin DOCye dönüştürülmesine ilişkin ayrıntılar 3 22.02.2019, 14:16

DOCX'in DOC'ye dönüştürülmesine ilişkin ayrıntılar

Bugün, biçimi nasıl dönüştüreceğinize bakacağızDOC'de DOCX. Bu uzantıların ilki, elektronik dokümantasyon söz konusu olduğunda en umut vericidir, ancak bazen böyle bir ihtiyaç doğar.

Genel bilgi

doc'da docx Derhal geçmeden önceBir DOCX dosyasını DOC'ye dönüştürmenizi ve bu biçimi daha ayrıntılı olarak tartışmanızı sağlayan programları düşünün. Önümüzde Microsoft tarafından oluşturulan Open XML serisinin geliştirilmesi önümüzdeydi. Bu çözüm, Microsoft Word olarak adlandırılan en sık kullanılan ofis uygulaması için tasarlanmıştır. Biçim bir ZIP arşividir. İçerebilir: tablo verileri, grafikler, metin. Bununla birlikte, bu çözümün bir önemli dezavantajı vardır. Ofis uygulamalarının ilk sürümlerini ve e-kitapları desteklemez. Bu durumda DOC'deki DOCX dönüştürücü yardımcı olabilir. Ortaya çıkan malzeme, Microsoft Word'ün en eski sürümlerinde bile açılması kolaydır. Aşağıda açıkladığımız programlar ücretsiz ve kullanımı kolaydır.

OpenOffice.org

docx to doc dönüştürücüHer şeyden önce, DOCX'i DOC'ye dönüştürebilirsinizBu ofis paketi boyunca. Bu çözümün çok yönlülüğü çeşitli işletim sistemlerine kurmanıza izin verir. OpenOffice, Flash teknolojisi ile çalışmayı destekliyor. Programın arayüzü öğrenmek kolaydır. Çeşitli belgeleri kaydedebilir, okuyabilir, düzenleyebilir ve dönüştürebilirsiniz.

Diğer uygulamalar

doc'da docxTabii ki, ne zaman DOCX'i DOC'ye dönüştürebilirsinizMicrosoft Office'in geçerli sürümüne yardımcı olun. Farklı formatlar desteklenir. Belgeleri dönüştürmek için bir metin düzenleyici kullanın. İlgilendiğimiz formatla, Free Word to PDF Converter da işe yarıyor. Görev kümesiyle, Corel WordPerfect Office adlı program kolayca işlenebilir. Bu tam teşekküllü bir ofis paketidir. Bu araç, çeşitli kuruluşlarda ve işletmelerde aktif olarak kullanılmaktadır.

Bize yardımcı olacak bir sonraki başvuru,Total Doc Converter'ı deniyor. Önümüzde, çeşitli metin dosyalarını dönüştürmenize olanak tanıyan uygun bir program. PDF24 Creator çözümünü de kullanabilirsiniz. Dikkat edilmesi gereken bir sonraki uygulamaya docXConverter adı verilir. Bu çözüm belgelerin uygun bir dönüştürücüsüdür. Dosyayı DOC'yi PDF'ye Dönüştür'ü kullanarak da dönüştürebilirsiniz. Bu araç inanılmaz derecede kolay bir arayüze sahiptir. Çok dilli belgelerle çalışma desteklenmektedir. Bu çözüm tarafından gerçekleştirilen dönüşüm belgenin orijinal biçimlendirmesini tamamen korur.

Için tasarlanmış bir sonraki çözümdönüştürme, VeryDOC PDF Word Converter çağırdı. Bu araçla, yalnızca tüm belgeyi değil aynı zamanda ayrı sayfalarını da dönüştürebilirsiniz. Bir toplu iş dosyası işleme modu mevcuttur. Dönüşümden sonra, kullanıcı istediğinde, uygulama alınan materyali otomatik olarak açacaktır. NW Docx Converter da bize yardımcı olacaktır. Bu uygulama, çalışması için ofis paketlerinin ek bir kurulum gerektirmez. Geliştiriciler, biçimlendirme bölümünün yanı sıra katıştırılmış görüntülerin de dönüşüm sırasında kaybolabileceğini bildirir, ancak temel bilgiler dosyaya kaydedilir. Artık DOCX'i DOC'ye nasıl dönüştüreceğinizi biliyorsunuz.

DOCXin DOCye dönüştürülmesine ilişkin ayrıntılar 2019

DOCXin DOCye dönüştürülmesine ilişkin ayrıntılar 2019

Related news

 • Transformatör hesaplamasını yapıyoruz
 • Acı biberi tırnak içine ve üzerine sürerseniz
 • ÇOK KOLAY İKİ ŞİŞLE ÇEYİZLİK PATİK YAPIMI

 • DOCXin DOCye dönüştürülmesine ilişkin ayrıntılar 4

  DOCXin DOCye dönüştürülmesine ilişkin ayrıntılar


  DOCXin DOCye dönüştürülmesine ilişkin ayrıntılar 78

  DOCXin DOCye dönüştürülmesine ilişkin ayrıntılar 74

  DOCXin DOCye dönüştürülmesine ilişkin ayrıntılar 48

  DOCXin DOCye dönüştürülmesine ilişkin ayrıntılar 34

  DOCXin DOCye dönüştürülmesine ilişkin ayrıntılar 17

  DOCXin DOCye dönüştürülmesine ilişkin ayrıntılar 79