Doğu takvimi.1989 - ne tür bir hayvanı hoş karşılamışlar 2019

Doğu takvimi.1989 - ne tür bir hayvanı hoş karşılamışlar 2019
19.08.2019

Doğu takvimi.1989 - ne tür bir hayvanı hoş karşılamışlar 80

Doğu takvimi.1989 - ne tür bir hayvanı hoş karşılamışlar?

Her yıl Doğu takvimine bakılırsahayvan dünyasının bir takım temsilcilerine karşılık gelir ve buna göre bu hayvanın niteliklerini varsayar. Örneğin, 1989 - hangi hayvan yeni Yıl ile karşılandı? Dünya Yılan'ın yılıydı. Yılan yılında doğan iki genel tip ayrılmıştır: bazıları bilge ve sakin, diğerleri ise kaygan ve sinsi. Bununla birlikte, tüm "yılanlar" için ortak özellikler vardır: dikkatli olma, insanları manipüle etme kabiliyeti, skandal tutkusu.

Birinin randevusu tarihe göre listelenmişsedoğum 1989, yeryüzünde ne tür bir hayvanı temsil ediyor: yılan bilge, felsefeye yatkın veya tehlikeli ve zehirli? Onu işe almak için tutacak lider, sadece bilmek zorunludur, aksi takdirde astlar arasındaki çatışmalar ve komplolardan kaçınılamaz. Yılanlar genellikle gölgede kalmaktan, başkalarına güvenmemek ve yalnızca kendilerine güvenmekten hoşlanıyor. Risk almayı sevmiyorlar, bu nedenle sessiz ve istikrarlı bir işe ihtiyaç duyuyorlar. Bu arada, yılanlar iyi liderlerdir, çünkü planlamayı biliyorlar, mükemmel sezgilere sahipler ve çok dikkatliler.

Ailen açısından da her şey eşsiz değildir. Mali esenlik istiyorsanız, o zaman doğum tarihiniz 1989 olan bir hayat ortağısınız. Evinde ne tür bir hayvan olmak istersiniz? Hedefiniz eve para ve rahatlık getirecek bir ruh eşini kendiniz bulmaktır - o zaman bu bir yılan değildir, belli ki. Her ne kadar kesinlikle kendi avantajları olsa da ve açlık tehdidi altında değilseniz - yılan yine de para tasarrufu yapabilir. Doğru, esasen cimrilik ve kemer sıkma nedeniyle. Ve daha fazlası: Bu sınıfın temsilcileri ile çatışma yapmak çok tehlikeli, bir darbe alabilmeleri gerekiyor.

Yani, eğer bir kişi sizin çevrenizdeyse, tarihdoğum tarihi 1989 olan, ne tür hayvanları yanınızda bulacaksınız? Bu, sonuç çıkarmaya geç olmadan önce açıklığa kavuşturulmalıdır. Ayrıca yılanların mükemmel göstergeler olduğunu da hesaba katmalıyız. Yani iç durumu, davranışının büyük ölçüde ona bağlı olacağı anlamına gelir. Sakin ve dengeli bir kişiyseniz, muhtemelen bu işaretin temsilcisiyle rahat edeceksiniz. Sonuçta, yılan da sana karşı agresif olmayacak. Ama eğer patlayıcı bir insansanız ve çok duygusalysanız - böyle bir komşunun dikkatini çekin!

Karakterinizle, ortaklar için daha uygun olacaksınızÖrneğin 1987'de doğan bir erkek. Bu davada hangi topluluk iletişim alanınıza giriyorsunuz? Kedi veya Tavşan. Hayvan, vicdanlı ve muhafazakârdır. Bu işaretin temsilcileri melankoli ve duygusal, iddialı, mütevazi ve sınırlanmış. Onlar yardımsever ve rafine insanlar, misafirperver ve güzel tadı var. Ancak, yine de, önemli dezavantajları var - yüzeysellik. Kişi, ailenin önündeki gerekli sorumluluğun eksikliğini ve çocuklar için sevmeyi esasta belirtemez. Yani, kaderini bu işaretin temsilcisiyle bağlamaya karar verirseniz, düşünmeye değer.

Hayatınız zaten şekil almışsa, kendi hayatınızı kurmuşsunuzdur.ikinci yarıda ve seçimlerinden çok memnunuz, elbette zamanı gelince bir çocuğu doğurma arzusu gelecektir. Buna birçok kişi çok sorumluluk sahibi yaklaşıyor - kötü alışkanlıklarını önceden reddetmeye, diyetlerini optimize etmeye, gebe kalma için en uygun zamanı seçmeye başlıyorlar. Sonuçta, bebeğin doğduğu yılda ve doğanın doğaya ne tür kaliteleri getireceği çok önemlidir. Örneğin, 2016'da bir bebeğiniz olmayı düşünüyorsanız - ailenin içine nasıl bir hayvan getireceksiniz? Maymun yılının temsilcisi, hayvan çevikliği, kurnazlık ve alaycılık olacak.

Maymun sorumlu olmak istemiyorSadece kendisi sorumludur. Ama o aktiviteyi reddedemez, karar verme yeteneği ve zekası. Maymun yılında doğan bir çocuk halkın gözdesi olacak. Bu işaret ona dostluk ve sosyallik, cesaret ve beceriklilik verecektir. Maymun oldukça demokratik ve zevkle yaşamayı sever. Çok ciddi meseleler onun için değil. Maymunla, ana şeyle kolayca geçinebilirsiniz - onun kendi yaşam alanına girmeyin ve ona istediği şekilde yaşama özgürlüğünü verin.

Doğu takvimi.1989 - ne tür bir hayvanı hoş karşılamışlar 2019

Doğu takvimi.1989 - ne tür bir hayvanı hoş karşılamışlar 2019

Related news

 • 2 hafta sonra enkazdan sağ çıkan kedi Georgiana
 • Porsche Boxter - günlük kullanım için modern bir spor otomobil
 • Galeta Unlu Tavuk Kızartması Videosu
 • 2 yıl önce kaybolan PTT dağıtıcısını arama çalışmaları yeniden başladı
 • Tarçınlı Cevizli Starbucks Kurabiyesi Videosu

 • Doğu takvimi.1989 - ne tür bir hayvanı hoş karşılamışlar 30

  Doğu takvimi.1989 - ne tür bir hayvanı hoş karşılamışlar


  Doğu takvimi.1989 - ne tür bir hayvanı hoş karşılamışlar 51

  Doğu takvimi.1989 - ne tür bir hayvanı hoş karşılamışlar 4

  Doğu takvimi.1989 - ne tür bir hayvanı hoş karşılamışlar 27

  Doğu takvimi.1989 - ne tür bir hayvanı hoş karşılamışlar 38

  Doğu takvimi.1989 - ne tür bir hayvanı hoş karşılamışlar 36

  Doğu takvimi.1989 - ne tür bir hayvanı hoş karşılamışlar 1

  Doğu takvimi.1989 - ne tür bir hayvanı hoş karşılamışlar 54

  Doğu takvimi.1989 - ne tür bir hayvanı hoş karşılamışlar 37

  Doğu takvimi.1989 - ne tür bir hayvanı hoş karşılamışlar 25

  Doğu takvimi.1989 - ne tür bir hayvanı hoş karşılamışlar 53

  Doğu takvimi.1989 - ne tür bir hayvanı hoş karşılamışlar 69

  Doğu takvimi.1989 - ne tür bir hayvanı hoş karşılamışlar 36

  Doğu takvimi.1989 - ne tür bir hayvanı hoş karşılamışlar 67

  Doğu takvimi.1989 - ne tür bir hayvanı hoş karşılamışlar 76