Doğal bağlantılar nasıl alınır Web sitesi tanıtımı için doğal bağlantılar: örnek, doğal bir bağın yetkili yerleştirilmesi 2019

Doğal bağlantılar nasıl alınır Web sitesi tanıtımı için doğal bağlantılar: örnek, doğal bir bağın yetkili yerleştirilmesi 2019 Doğal bağlantılar nasıl alınır Web sitesi tanıtımı için doğal bağlantılar: örnek, doğal bir bağın yetkili yerleştirilmesi

Doğal bağlantılar nasıl alınır? Web sitesi tanıtımı için doğal bağlantılar: örnek, doğal bir bağın yetkili yerleştirilmesi

Son zamanlarda, arama motorları giderek daha ciddibağışçılardan alınan linkleri filtreleyin ve atın. SOM'u (insanlar için bir site) tanıtmam gerekirse ne yapabilirim? En doğru çözüm, doğal bir bağlantının yetkin yerleştirilmesidir. Nerede, nereden alınır ve nasıl çalışır? Aslında, her şey hiç de zor değildir ve bu konularda uzman olmasa bile, anlaşılması kolaydır. Başlamak için, neyle uğraştığınızı ve ayırt edici özellikleri neler olduğunu anlamaya değer.

Doğal bağlantılar dış referanslardır.Web'de teknoloji kullanımı ve "alımlar" olmaksızın ortaya çıkan, yani kullanıcılar birbirlerinin adresini bir siteye veya bir sayfaya ilettiğinde, ilginç, yararlı veya gerekli gördükleri için. Arama motorları, kaynakların sıralaması üzerinde çok olumlu bir etkisi olan bu tür bağlantılara çok değer verir. Ayrıca, bu SOM'u tanıtmanın harika bir yoludur.

doğal linkler nasıl alınır

Doğal bağlantıların ana ayırt edici özellikleri:

 • Saklanmayan, yansıyan, kullanıcı için yapılmış.
 • İçerik bölümüne yerleştirilmiştir.
 • Doğrudan sayfanın adresini veya başlığını içerir.
 • Kendi başına değil, başkalarıyla birlikte bir grupta kullanılır.
 • Diğer yaşayan ve iyi hazırlanmış kaynaklara bağlanma.
 • Bir afiş gibi görünebilir.

Bu liste belirli arama motorlarının gereksinimlerine bağlıdır ve farklı olabilir.

Nerede çok doğal olsunİyi bir eliyle faiz arama motorlarına referanslar? Aşağıda sitenin tanıtımı için bu değerli bir araç elde etmenin başlıca yöntemleridir. Birçoğu üst üste ya da öylesine bir başka herkese ardından ikinci sorunsuz geçiş ve zorunda muhtemeldir tutarak birbirine bağlıdır. Ama sonuç bu çabaları haklı çıkaracak!

içerik

Doğal bağlantılar nasıl edinilir? İlk adım, ziyaretçinize ilginç bir materyal vermektir. Eğer içerik benzersiz veya ilginçse, o zaman "ağız sözcüğü" işe yaramaz ve tamamen bağımsız ve ek çaba gerektirmez. Heyecan verici bir yazıyı okuduktan sonra, sıra dışı bir hizmet gördükten veya başarılı bir satın alma işlemi yaptıktan sonra, istekte bulunmayan ziyaretçi ve "rüşvet" site ile ilgili bilgileri arkadaşlarına ve tanıdıklarına aktarır.

doğal linkler

Eğer bu ödünç vermezse, bir sayfa ekleyebilirsinizdaha fazla ziyaretçi çekmek için ayırt edici bir tema ile. Örneğin: onarım ve inşaat işleri için alet ve ekipman sunan bir çevrimiçi mağaza, teklif edilen ürünlere doğrudan bakmayanların dikkatini çekecek haber ve bilgi makalelerini yayınladığı bir "Erkek İlgi Alanları" yer imi ekler. Ancak ziyaretçinin bağlantı paylaştığı bir tanıdık veya arkadaş, potansiyel bir alıcı olabilir. Ama bu satış açısından. Ve promosyon için sitede 20-30 saniyeden fazla gecikme olan ziyaretler zaten ilginç.

Aslında, bunlar en doğal bağlantılar olacaktır.her şey mümkün, fakat önemli bir nokta var: kaynağın bu şekilde ilerlemesi çok yavaş gerçekleşebilir ve hiçbir şeye yol açmaz. Bu yüzden tüm olası seçenekleri göz önünde bulundurmanız ve diğer yolları denemeniz gerekir.

Bloglar ve forumlar

Doğal bağlantılar ve eşzamanlı olarak nasıl edinilirhedef kitleyi çekmek için? Mükemmel bir çözüm, forumların, blogların ve insanların ilgilendikleri konuları iletişim kurup tartıştıkları benzer bir site olabilir. Konuya uygun kaynakların konuya göre seçilmesi ve konuya kendi kaynağını sunması gerekir. Buradaki ana şey, girişin doğallığı.

Başarılı bir yerleşimin bir örneğini düşünün. Yemek pişirmek için bir forum atın. Konunun tartışılması "Hassas kremalı çorba tarifleri" olarak adlandırılacaktır. Birinin postasına bir cevap var, bir ya da iki reçete öneriliyor, son cümle takılmıyor. ”Bu çorba bir elekle ovulabiliyor, ama bir blender ile daha hızlı ve daha rahat olacak. Bende böyle var. Bu çorbalar için özel olarak aldım. Bu arada, iyi bir mağazada - bu ve bu. "

doğal link siteleri

Başarısız bir yerleşimin bir örneğini düşünün. Ayrıca yemek pişirme hakkında bir forum atın. Konunun tartışılması - "aceleyle salatalar." Doğal olaylar olmadan bir yazı yazıyoruz: "Ev eşyalarının çevrimiçi bir mağazasını tavsiye ederim - böyle ve böyle."

Blogların moderatörlerini veforumlar, zaten belirli bağlantıları ağrılı bir şekilde empoze eden ve bunları tüm mesajlara ekleyen bir ziyaretçiyi engelleyebilir, bu yüzden aşırıya kaçmayın. Bu tür etkinliklerin zaman maliyetlerini azaltmak için profesyonel blog yazarlarını çekebilirsiniz. Ve zorunlu olarak belirli bir parasal koşullarda bir ücret için değil. Örneğin, kendi hizmetlerinde veya mallarında indirim sağlayabilirsiniz.

Sosyal ağlar

Doğallaşmanın başka bir yoluLinkler, kaynağın "Classmates", "VKontakte" ve "Facebook" da tanıtımıdır. Bunlar en popüler sosyal ağlardır, ancak başkalarını kullanabilirsiniz. Bu durumda, her şey basittir: Siteniz hakkında arkadaşlarınıza ve tanıdıklarınıza anlatmanız ve onlara bilgi aktarmalarını ve elbette arkadaşlarınızla tanıdıklarınıza bir bağlantı göndermelerini istemeniz gerekir. Yani, yine "ağız sözcüğü" çalışacaktır. Tavsiye alanların en azından bir kısmı kaynağı ziyaret ederse, bu zaten iyi bir gösterge verecektir. Ve eğer site ziyaret edenlerle de ilgileniyorsa, doğal bağlantıların sayısı katlanarak büyüyecektir.

Aşağıdaki bilgileri dikkate alabilirsiniz: "Sınıf arkadaşları" orta yaşlı ve yaşlı insanlar arasında daha popüler; "VC" ağırlıklı olarak gençleri ve gençleri bir araya getiriyor ve ayrıca iş için çok sayıda sayfa var; "Facebook" tüm dünyada popüler, bu yüzden projenin bölgesel bileşeni önemli değilse iyi çalışır.

Kitle iletişim araçları

Doğal bağlantılar nasıl alınır?doğrudan hedef kitle Her şeyden önce, kaynakla ya da sunduğu mal ve hizmetlerle ilgilenebilecekleri bulmak gerekir. Medya, prensipte reklamın mükemmel bir eski yoludur, bu nedenle de söz konusu olan soru için de uygundur. Birçok bilgi portalları, düşük ücret karşılığında veya tamamen ücretsiz olarak ilginç tematik makaleler yayınlamaya hazırdır. Metin bağımsız olarak yazılabilir veya uzmanlar çekilebilir (yeniden yazanlar, metin yazarları). Bunlar; yorumlar, basın bültenleri, haberler, hatta röportajlar olabilir. En iyisi, makale farklı kaynaklara (örneğin, metriksiz ve bağlı) çeşitli bağlantılar içeriyorsa, arama motoru için daha doğal görünecektir. Ayrıca, materyalle ilgilenen kişilerin sunulan sayfalara bakma olasılıkları daha yüksektir.

doğal bağlantıların yetkin yerleştirilmesi

Örneğin, çeşitli ürünler satan bir sayfagadget'lar, haber sitelerini "High-Tech" rubric'inin bakımı için sunduğu hizmetleri sunabilir. Bu durumda, her iki taraf da iyi bir katılım sonucuna ulaşacak ve doğal bağlantılar işe yarayacak.

Eylemler ve yarışmalar

Web sitesi tanıtımı için doğal bağlantılar olabilirayrıca çeşitli oylamalardan da yararlanın. Bunu yapmak için, bir eylem veya yarışma ile gelmeniz ve tanıtılan sayfaya yerleştirmeniz ve tüm mevcut yöntemleri kullanarak bunu konuşmanız gerekir (1-4. Maddelere bakın).

Ödülün etkilemek zorunda değil. Asıl önemli olan, eylem ya da yarışmaya katılanların mümkün olduğu kadar çok insanı görmek, örneğin tarihlerini okumak ya da fotoğraflarını işaretlemekle ilgilenmeleridir. İdeal seçenek, "yarışmacı hakkında bir inceleme yaz veya yorum bırak" görevidir. Bu, sadece katılımı değil, aynı zamanda bir süre sayfadaki bir doğal bağlantıdan geçmiş olan bir kişinin gözaltına alınmasını sağlayacaktır. Bu da sitenin istatistiklerini olumlu yönde etkileyecektir.

kuponlar

Bugün, çok popüler mal alımıdırve indirim kartları ve kuponlar sunan kaynaklar aracılığıyla hizmetler. Ve bunlar da doğal bağlantılar için mükemmel siteler. Nispeten düşük maliyetle, hedef kitlenin iyi katılımını sağlayabilirsiniz. Ayrıca kupon teklifini hisse senetleri ile birleştirebilirsiniz. Örneğin, belirli bir süre için siteye en fazla sayıda arkadaşını davet eden ziyaretçi tarafından daha fazla indirim sağlayan bir kupon alınacaktır.

Dizinler ve kataloglar

Doğal olmak için çok iyi bir seçenektirİşletmelerin çeşitli katalog ve dizinlerindeki siteye bağlantılar. Hem ülke ölçeğinde hem de şehir ve bölgelere göre ayrı ayrı klasik kataloglardan başlayarak birçok seçenek var. Ayrıca, boş pozisyonları ve adayları aramak için kaynaklara kayıt olabilirsiniz. Ana şey, iki bileşenin varlığıdır:

 • Kayıt formunda, sitenin veya sayfanın adresi için özel bir grafik vardır. Bağlantı sadece metin veya başlıkta yazılmamalıdır.
 • Adresle birlikte anketin gönderildiği bölüm, kaynağın konusuna uygun olmalıdır.

doğal referans örneği

Arama motorları aracılığıyla, doğal bağlantılar da alabilirsiniz. Örneğin "Yandex", nesne hakkındaki harita bilgilerinin yerleştirilmesini önerir ve bu kullanılabilir.

Hizmetlere bağlantılar yerleştirmek yararlı olacaktır"Soru-cevap". Örneğin, bir kullanıcı bir grafik editöründe bir eylemin nasıl gerçekleştirileceği ile ilgili bir soru sorar ve bu bilgilerin yayınlandığı bir web sitesine bağlantı da dahil olmak üzere bir yanıt alır.

Ortaklık Programları

Bu, bir takımda çalışarak, elde edebilirsinizçok daha büyük sonuçlar, herkes anlıyor. Ancak bu konuya nasıl bakılıyor? İlgili ürün ve hizmetleri sunan projeler bulmak ve ziyaretçileri çekmekle de ilgilenmek gerekiyor. Bir sonraki adım, bu sitelerin yönetimi ile üyelikten çıkmak ve ortak olarak bağlantıların karşılıklı olarak yerleştirilmesini sağlamaktır. Önemli nokta - ortak bir SOM olmalı ve iyi bir katılım olmalıdır. Aksi takdirde, oyun "bir kapıda" dedikleri gibi olabilir. Yani, bir ortak site döndüren, kendi kaynağı istenen dönüşü alamayabilir.

Doğal bir referansın mükemmel bir örneğiortaklık programı - Sayfaların linkleri karşılıklı yerleştirme üzerinde sitenin geliştiricisi ile aynı fikirde olmaktır. Başka bir deyişle, geliştiricinin adresi tanıtılan web sitesinde belirtilir ve geliştirici, kaynağı kendi portföyüne ekler ve adresini belirtir. Belki de web sitesi tanıtımı yapılan şirket herhangi bir organizasyon veya dernekte. Bu aynı zamanda bir ortaktır ve onlarla bağlantıların karşılıklı yerleşimi konusunda hemfikir olabilirsiniz.

Önemli Düğmeler

Almak için başka bir iyi yolSiteye doğal bağlantılar, bu "yaşamak" yapar ve ziyaretçinin hayatına katılmasına izin verir. Pratikte, bu çok basit. Sosyal ağlarda sayfa oluşturmak ve bunları kaynağa bağlamak gerekir. Doğrudan sitede, "beğen", "beğeniyorum", "arkadaşlarla paylaş" gibi çalışma düğmelerinin yerleştirilmesinin yanı sıra, yorum bırakma ve içeriği tartışma fırsatı da vermelisiniz. Yapış düğmeler sosyal ağlar, bloglar ve forumlar için en iyisidir.

doğal linkler yandex

Bir şey satan sayfasa - örneğin, başarılı bir işlemin ardından alıcıya, yukarıda açıklanan düğmeleri kullanarak satın alma işlemlerini bildirmesini veya haber sitesine abone olmasını isteyebilirsiniz.

Faydalı hizmetler

Doğal olarak nasıl elde edilir?Geri bağlantılar, çeşitli ilginç veya kullanışlı hizmetlerin yardımıyla sitenizi ziyaretçilere çekmek. Bu, örneğin, krediler, krediler, sübvansiyonlar ve diğer şeyler için hesaplayıcıları veya tatiller, günler kapalı, muhasebenin teslim tarihlerini ve diğer raporları vb. Hesaplayabilir. Hava durumu, döviz kurları, burçlar ve benzerleri gibi, neredeyse neredeyse zorunlu hizmetler haline gelmeye değer mi?

Benzersiz yararlı servis örnekleri vardır: Gelen ürünlerin ağırlığı ve listesine göre tabağın kalorik değerinin hesaplanması; Belirli bir iş türü için resim malzemelerine, vb. göre boya malzemesi miktarının hesaplanması

Eğitim programları

Bugün, aydınlanmak için moda, çok harikaÇeşitli çevrimiçi seminerlerin ve web seminerlerinin yanı sıra çeşitli eğitim programları da popülerdir. Tematik olarak uygun teklifleri seçtikten sonra, yönetim veya yöneticiyle iletişime geçmeniz ve karşılıklı tanıtım sunmanız gerekir. Örneğin, bir web seminerine davetiye ile afiş sayfada kaydedilecek sonra gönderici yerinde bir yorum veya açıklama alanına kaynak link yanı sıra eğitim materyalleri sorabilirsiniz.

Ayrıca bir uzmanı davet edebilir veSayfanızda bir web semineri veya çevrimiçi seminer yapmak. Asıl konu, sitenin temasıyla kesişecek ve reklamları teşvik edecek bir soru sormaktır. Bu etkinlik ziyaretçiler için ücretsiz ise, büyük olasılıkla katılım devam edecektir.

Eğlenceli ve Mizah

Çok iyi dikkat çekiyor ve bu yüzdenziyaretçiler, eğlenceli ve esprili anlar. Örneğin, ya da "Nasıl doğum tarihine göre bir restoran seçmek için" "katalog ürünü Burç Leo olan insanlar için uygundur nedir" testi, yanı sıra veya kategori "Günün Joke" tipini almaya sunabilir "konu Çay Otomatı." Bugün bile o her türlü çok popüler "Yaşam kesmek." Bu seçenek standart dışı çözümler ve beklenmedik amaçlarla kullanılabilir öğe uygulaması vardır. Bir konu içerik sayfaları Picking, ayrıca ziyaretçileri çekebilir.

doğal bağlantılar ile tanıtım

Ana şey, testi geçen kişiyi sunmaktır.Bir anekdot okuyun, bir arkadaşınızla bir şaka paylaşın. Bütün bunlar "beğen", "hoşlanıyorum", "arkadaşlarla paylaş" ve sosyal ağlara geçiş gibi aynı düğmelerin yardımıyla yapılabilir.

Bu liste tamamlanmadı. Kaynağın kendine özgü niteliğine dayanarak, diğer doğal bağlantılar sitelerini seçebilirsiniz. Bunu kendiniz yapamazsanız, promosyon uzmanlarıyla iletişime geçmeniz gerekir. Örneğin, doğal bağlantıların otomatik modda yerleştirilmesini sağlar - A'dan Z'ye tüm süreç için profesyonel bağlantı üreticileri cevap verir.

Doğal olarak bu promosyonu hatırlamak önemlidirSOM'lara bağlantılar sadece hayati önem taşımaktadır. Bu görevin yerine getirilmesi zaman, çaba ve bazı materyal maliyetlerini gerektirecektir, ancak arama motorlarındaki üst sıralar buna değer!

Doğal bağlantılar nasıl alınır Web sitesi tanıtımı için doğal bağlantılar: örnek, doğal bir bağın yetkili yerleştirilmesi 2019

Doğal bağlantılar nasıl alınır Web sitesi tanıtımı için doğal bağlantılar: örnek, doğal bir bağın yetkili yerleştirilmesi 2019

Related news

 • Turabi Çamkıran kimdir Turabi kaç yaşındadır ve nerelidir
 • Bvlgari - saatlerce test edilen saatler
 • Ev sahibi: ekim ve bakım
 • 19 Ekim 2019 Salı
 • Bebek Arabası Bebek Bakıcısı Voyager

 • Doğal bağlantılar nasıl alınır Web sitesi tanıtımı için doğal bağlantılar: örnek, doğal bir bağın yetkili yerleştirilmesi

  Doğal bağlantılar nasıl alınır Web sitesi tanıtımı için doğal bağlantılar: örnek, doğal bir bağın yetkili yerleştirilmesi


  Doğal bağlantılar nasıl alınır Web sitesi tanıtımı için doğal bağlantılar: örnek, doğal bir bağın yetkili yerleştirilmesi

  Doğal bağlantılar nasıl alınır Web sitesi tanıtımı için doğal bağlantılar: örnek, doğal bir bağın yetkili yerleştirilmesi

  Doğal bağlantılar nasıl alınır Web sitesi tanıtımı için doğal bağlantılar: örnek, doğal bir bağın yetkili yerleştirilmesi

  Doğal bağlantılar nasıl alınır Web sitesi tanıtımı için doğal bağlantılar: örnek, doğal bir bağın yetkili yerleştirilmesi

  Doğal bağlantılar nasıl alınır Web sitesi tanıtımı için doğal bağlantılar: örnek, doğal bir bağın yetkili yerleştirilmesi

  Doğal bağlantılar nasıl alınır Web sitesi tanıtımı için doğal bağlantılar: örnek, doğal bir bağın yetkili yerleştirilmesi

  Doğal bağlantılar nasıl alınır Web sitesi tanıtımı için doğal bağlantılar: örnek, doğal bir bağın yetkili yerleştirilmesi

  Doğal bağlantılar nasıl alınır Web sitesi tanıtımı için doğal bağlantılar: örnek, doğal bir bağın yetkili yerleştirilmesi

  Doğal bağlantılar nasıl alınır Web sitesi tanıtımı için doğal bağlantılar: örnek, doğal bir bağın yetkili yerleştirilmesi

  Doğal bağlantılar nasıl alınır Web sitesi tanıtımı için doğal bağlantılar: örnek, doğal bir bağın yetkili yerleştirilmesi

  Doğal bağlantılar nasıl alınır Web sitesi tanıtımı için doğal bağlantılar: örnek, doğal bir bağın yetkili yerleştirilmesi

  Doğal bağlantılar nasıl alınır Web sitesi tanıtımı için doğal bağlantılar: örnek, doğal bir bağın yetkili yerleştirilmesi

  Doğal bağlantılar nasıl alınır Web sitesi tanıtımı için doğal bağlantılar: örnek, doğal bir bağın yetkili yerleştirilmesi

  Doğal bağlantılar nasıl alınır Web sitesi tanıtımı için doğal bağlantılar: örnek, doğal bir bağın yetkili yerleştirilmesi

  Doğal bağlantılar nasıl alınır Web sitesi tanıtımı için doğal bağlantılar: örnek, doğal bir bağın yetkili yerleştirilmesi

  Doğal bağlantılar nasıl alınır Web sitesi tanıtımı için doğal bağlantılar: örnek, doğal bir bağın yetkili yerleştirilmesi

  Doğal bağlantılar nasıl alınır Web sitesi tanıtımı için doğal bağlantılar: örnek, doğal bir bağın yetkili yerleştirilmesi

  Doğal bağlantılar nasıl alınır Web sitesi tanıtımı için doğal bağlantılar: örnek, doğal bir bağın yetkili yerleştirilmesi

  Doğal bağlantılar nasıl alınır Web sitesi tanıtımı için doğal bağlantılar: örnek, doğal bir bağın yetkili yerleştirilmesi

  Doğal bağlantılar nasıl alınır Web sitesi tanıtımı için doğal bağlantılar: örnek, doğal bir bağın yetkili yerleştirilmesi

  Doğal bağlantılar nasıl alınır Web sitesi tanıtımı için doğal bağlantılar: örnek, doğal bir bağın yetkili yerleştirilmesi

  Doğal bağlantılar nasıl alınır Web sitesi tanıtımı için doğal bağlantılar: örnek, doğal bir bağın yetkili yerleştirilmesi

  Doğal bağlantılar nasıl alınır Web sitesi tanıtımı için doğal bağlantılar: örnek, doğal bir bağın yetkili yerleştirilmesi

  Doğal bağlantılar nasıl alınır Web sitesi tanıtımı için doğal bağlantılar: örnek, doğal bir bağın yetkili yerleştirilmesi

  Doğal bağlantılar nasıl alınır Web sitesi tanıtımı için doğal bağlantılar: örnek, doğal bir bağın yetkili yerleştirilmesi