Dmitry Vlaskin: Rus aktör ve müzisyen biyografisi 2019

Dmitry Vlaskin: Rus aktör ve müzisyen biyografisi 2019
24.08.2019

Dmitry Vlaskin: Rus aktör ve müzisyen biyografisi 73

Dmitry Vlaskin: Rus aktör ve müzisyen biyografisi

Dmitry Vlaskin (fotoğraf bumakale), Rus bir müzisyen (rapçi) ve "Fizruk" televizyon dizisinin piyasaya çıkışından sonra ün ve popülerlik kazanmış bir aktördür. 2014'te ilk çıkışını "Evet veya Hayır" başlığı altında kaydetti. Şarkı sosyal ağlarda popüler oldu.

dmitrij vlaskin

Dmitry Vlaskin: Biyografi

22 Ekim'de Moskova'da doğdu. Mesleği gereği annesi bir tiyatro yönetmeni idi. Çocukken, adam tiyatro ve sinema ile hiç ilgilenmiyordu. O sıradan bir çocuktu, diğer çocuklarla dışarı çıktı ve sabahtan akşam futbole koştu. On bir yaşındayken, Dima iyi sonuçlar aldığı büyük tenise girmeye başladı. On altı yaşında, Vlaskin, Amerika Birleşik Devletleri'nde eğitim almaya ve eğitmeye davet edilecek kadar şanslıydı. Bu bir şans meselesiydi, başka bir şey yoktu. Ardından arkadaşıyla tenis oynamış ve Amerikalı bir antrenör Dima ve arkadaşına büyük potansiyel bakarak bakıyordu. Sonuç olarak, çocuklar ABD'de okumaya gitti.

Tiyatro sanatıyla tanışma

Bir Amerikalı olarak, Vlaskin dört yaşıyordu.yıl. Burada bir psikolog eğitimi aldı, daha sonra bir tatil için yerli Moskova'ya döndü. Birkaç ay sonra, adam eğitime devam etmek ve profesyonel tenisçi olmak için ABD'ye geri dönmek zorunda kaldı. Bununla birlikte, Dmitry Vlaskin Rusya'da kalmaya karar verdi ve bunun sebebi başka bir kazaydı. Adam tiyatro üniversitesinde oyunculuk fakültesinde okuduğu kızkardeşini görmek için St. Petersburg'a gitti. Vlaskin, oyunculuk ve tiyatronun atmosferi ile dolaştığı "Sevgilini Vazgeçme" oyununun provasına katıldığı için şanslıydı. Prova esnasında, sanatçılardan biri yüreksiz bir ifade dile getirdi; ardından Dmitry Vlaskin göz yaşlarını tutmadı. Şu anda, başkalarının gönlüne dokunmasına izin veren meslekten daha iyi bir mesleğin olmadığını kendisi için kararlaştırdı.

Dmitry Vlaskin fotoğrafı

Sonuç olarak, Dima Moskova'da kalmaya ve yaz aylarında karar vermeye başlar2009 yılında Moskova Sanat Tiyatrosu'na (Moskova Sanat Tiyatro Okulu) girdi. Burada öğretmen Igor Zolotovitsky'nin (Rus tiyatro ve sinema oyuncusu) rehberliğinde çalışıyor. 2014'te Dmitry Vlaskin başarıyla mezun oldu ve uzun zamandır beklenen diplomasını aldı.

Tiyatroda Çalışmak

Dmitry ile büyük sahnede profesyonel başlangıçVlaskina öğrenci bünyesinde tutuldu. Sonra Alla Sigalova (Department "plastik eğitim aktör" Moskova Sanat Tiyatrosu'nun Stüdyo Okul Müdürü) yönettiği Ravel'in "Bolero", müziği (ifade aracı bir kelime ve bedensel hareketi değil) plastik bir oyun oynamak için davet edildi. Yeni başlayan bir aktörün başarılı bir başlangıç ​​yaptıktan sonra diğer tiyatro yapımlarına davet edildi. Dmitry Vlaskin da yanı sıra drama oynar "Gogol Hükümet Müfettiş" nin komedi tiyatro üretimi katılan "Merdiven ve gök" (1946 yılında kendi adını taşıyan film dayanarak) ve (kitabın "Rus Ching" V.Tuchkova göre) "Değişimler Kitabı".

Başarılı performanslardan sonra Vlaskin trenler ve Moskova Sanat Tiyatrosu'nun bir üyesi olur. "Kar Beyaz ve 7 Cüceler", "Hasır Şapka" ve diğer yapımlarda rol aldığı Chekhov.

Bir filmde çalışmak

2013 yılında Dmitry zaten meşhurdutiyatro oyuncusu. Kısa bir süre sonra genç diziler dizisi "Studio 17" 'de görünmeye davet edildi. Adam iyi oyunculuk becerileri gösterdi, bunun için "Merry Fellows" filminde görünme fırsatı buldu.

Dmitry Vlaskin biyografi

Balonun arifesinde,Moskova Sanat Tiyatrosu'nun sonuncusu olan Vlaskin, "Fizruk" serisinin ikinci sezonunda dökümden geçmeye davet edildi. Oyuncu, rüşvet kutlamalarını feda ederek rızasını verir. Sonuç olarak, Dmitry ana rollerinden biri - Dmitry Nagiyev oynadı Thomas yeğeni, alır. Bu televizyon dizisi, 25 yaşındaki oyuncuya büyük bir popülerlik getirdi.

Dmitry Vlaskin: Rus aktör ve müzisyen biyografisi 2019

Dmitry Vlaskin: Rus aktör ve müzisyen biyografisi 2019

Related news

 • Yerli Dizi Haber, Yorum, AraÅtÄrma
 • Bursa Bilim Şenliği Sona Erdi
 • Kabaklı Bahar Omleti Tarifi
 • Tığ İşi Bolero Nasıl Örülür
 • Bursa Bilim Merkezi’nde Çocuklar için Tematik Atölyeler

 • Dmitry Vlaskin: Rus aktör ve müzisyen biyografisi 75

  Dmitry Vlaskin: Rus aktör ve müzisyen biyografisi


  Dmitry Vlaskin: Rus aktör ve müzisyen biyografisi 62

  Dmitry Vlaskin: Rus aktör ve müzisyen biyografisi 58

  Dmitry Vlaskin: Rus aktör ve müzisyen biyografisi 18

  Dmitry Vlaskin: Rus aktör ve müzisyen biyografisi 22

  Dmitry Vlaskin: Rus aktör ve müzisyen biyografisi 8

  Dmitry Vlaskin: Rus aktör ve müzisyen biyografisi 18

  Dmitry Vlaskin: Rus aktör ve müzisyen biyografisi 43

  Dmitry Vlaskin: Rus aktör ve müzisyen biyografisi 32

  Dmitry Vlaskin: Rus aktör ve müzisyen biyografisi 8

  Dmitry Vlaskin: Rus aktör ve müzisyen biyografisi 78

  Dmitry Vlaskin: Rus aktör ve müzisyen biyografisi 33

  Dmitry Vlaskin: Rus aktör ve müzisyen biyografisi 4