Dmitry Karpachev - bilinen psikolog ve TV sunucusu 2019

Dmitry Karpachev - bilinen psikolog ve TV sunucusu 2019
17.09.2019

Dmitry Karpachev - bilinen psikolog ve TV sunucusu 40

Dmitry Karpachev - bilinen psikolog ve TV sunucusu

Son birkaç yılda, en çokPopüler ve tanınabilir Ukraynalı televizyonlar pratik bir psikolog olan Dmitry Karpachev'ti. Kim o Ailesi nereden çıktı ve ailesi kim? Şovmen kendisi, kişisel hayatına dokunanlara zıddı bir ilişki değil, onun üzerinde yorum yapmamayı ve bunu basından ve kamudan uzak tutmayı deniyor; ancak yine de kesin olarak bir şey biliyoruz.

Dmitry Karpachev biyografisi

Dmitry Karpachev - biyografi

Dmitry küçük bir Ukrayna şehrinden geliyor -Kirovohrad. O gayretli ve meraklı bir çocuktu. Ortaokuldan başarıyla mezun olduktan sonra, pazarlama konusunda uzmanlık için doğduğu şehirde teknik üniversite fakültesine girdi. Sosyoloji Yüksek Okulu'nda Ukrayna Bilimler Akademisi'nin başkentinde aldığı ikinci (daha yüksek) eğitim. Ancak, ana meslekteki bu başarılara rağmen, Dmitry her zaman insan özünün psikolojik alanlarına ilgi gösterdi. Bu nedenle, pazarlama alanında mezun olmak, kendimi tamamen başka bir bilim - psikoloji için ayırmaya karar verdim.

Büyük bir ilgi ve hevesle DmitryKarpachev, Kirovograd Bölge İdaresi ve İktisat Enstitüsü'nden (Psikoloji ve Koçluk Fakültesi) mezun oldu. Arkasında, sadece kendi anavatanında değil, aynı zamanda sınırlarının çok ötesinde birçok daha uzmanlaşmış seminer ve konferanslar var. Ukrayna Psikologları ve Psikoterapistleri Birliği'nin (Kiev) aktif bir üyesidir, Moskova ve Avrupa organizasyonlarının diplomaları ve sertifikalarına sahiptir.

Dmitry Karpachev

Televizyon kariyeri

2003 yılından bu yana, Dmitry Karpachev özel bir işe başladı.(psikolog) ve televizyon kariyeri, merkezi kanallardan birinin gergin ve duygusal bir siyasi aktarımın ("Shuster Canlı") bir psikolog olmaya davet ettiği 2009'da başlar. DYT televizyon kanalı üzerinde sadece iki yıl çalıştıktan sonra 2011'de Dmitry, "Sevgili, Biz Çocukları Öldür" programının ev sahibi oldu. Olympus'a yükselişin ve popüler sevginin başlaması onunla birlikte. Daha sonra, yüksek derecelendirmesi yalnızca yaşam ve ilginç öykülerden değil aynı zamanda TV sunucusunun karizması, profesyonellik ve insani niteliklerinden ötürü aynı derecede ilginç başka projeler de olacak. Daha önce yazılmış senaryo üzerinde çalışmayan ancak televizyon programlarının karakterleriyle daima canlı bir tartışma yürüten birkaç liderden biridir.

Dmitry Karpachov ailesinin

Dmitry Karpachov ailesinin

Kural olarak, Dmitry yorum yapmamaya çalışıyorkişisel hayatlarıyla ilgili konular. Ailesi üç kişiden oluşur - Irina'nın karısı ve Svyatogor'un oğlu. Gelecekteki karısıyla, yerinde olmayan Kirovograd'da hala bilinmeyen bir psikologla görüştü. Irina daima oradaydı ve Dmitry'ye yeni başarılar için ilham vermekle kalmadı, her zaman güvenilir bir destek, sadık bir arkadaş ve sevgi dolu bir insandı. Hareket ve hayatta yeni bir aşama ile bağlantılı o dönüm yılda (2009) eş oldu. Evlilikten birkaç ay sonra, genç çift yakında yeni bir küçük adamın hayatlarında görüneceğini öğrenir; daha sonradan sevilen küçük oğlu ortaya çıkar. Şimdi beş yaşında.

Irina kendini ailesine ve çocuğun yetiştirilmesine ayırır. Bir eşi, Dmitry'ya göre, bir yoga koçu olarak çalışır, ama bu onun hobisi işten daha fazlasıdır.

Dmitry Karpachov'un katılımıyla Teleprojects

Dmitry Karpachev, STB'nin aşağıdaki programlarının yüzünü ve vazgeçilmez lideri oldu:

 • "Sevgili, çocukları öldürüyoruz."
 • "Yalan dedektörü."
 • "Herkes için bir tane."
 • "On altı yaşında hamileyim."
 • Post-show "Kızları-Anneler".
 • "Yaşam kuralları."
 • "Ailemizi koru."

Dmitry Karpachev psikologu

O, özellikle, televizyon programı "Tüm iyi bude!" De düzenli bir psikolog-danışman ve diğer birçok televizyon projelerinin uzmandır.

Sonuç

Dmitry Karpachev bilinen bir psikologTV sunucusu, şefkatli bir koca ve sevgi dolu bir baba. Uzun bir süredir hedefine gitti ve her şeyden önce dürüstlükle, her şeyden önce, yüksek sonuçlara ve evrensel sevgiye ulaştı. psikoloji - o pazarlama mesleğinin inceliklerini anlamak çaba koymak, yine de iç "I" dinledi ve onun en sevdiği işgali hayatını adamış rağmen. Bu sayede, abartmadan, kaderin tercihi, yalnızca Dmitry'nin yaşamını değil, aynı zamanda yardım ettiği ve yapmaya devam ettiği diğer insanların kaderini de değiştirdi.

Dmitry asla insanları başarılı bir şekilde bölmez veezikler. Analizlerini ve psikolojik eğitimini yürütürken, her zaman bir kişinin gözlerini içsel problemlerine açmaya çalışmak yerine açmaya çalışır. Yani, hatalarını ve eksikliklerini fark eden bir kişi, onları bağımsız olarak ortadan kaldırabilir ve yeni, başarılı ve mutlu bir hayata başlayabilir. Ve sayısız iletim Dmitry Karpachova izleyicinin kahramanların örnek daha iyi ve daha doğru bunların üstesinden nasıl bilecek, şu ya da bu durumu analiz ve kişisel yaşamın dışında tutmaya ya da zaten belli testler ile karşı karşıya olabilir.

Dmitry Karpachev - bilinen psikolog ve TV sunucusu 2019

Dmitry Karpachev - bilinen psikolog ve TV sunucusu 2019

Related news

 • Bir çocuğun bir anaokuluna çabucak uyum sağlamasına nasıl yardımcı olunur
 • Zeytinyağlı Yeşil Fasulye
 • Tarçinli Kek – Kolay Kek Tarifi
 • Hazine, 5.9 milyar lira borçlandı
 • Mantar Kurabiye Nasıl Yapılır

 • Dmitry Karpachev - bilinen psikolog ve TV sunucusu 84

  Dmitry Karpachev - bilinen psikolog ve TV sunucusu


  Dmitry Karpachev - bilinen psikolog ve TV sunucusu 87

  Dmitry Karpachev - bilinen psikolog ve TV sunucusu 85

  Dmitry Karpachev - bilinen psikolog ve TV sunucusu 14

  Dmitry Karpachev - bilinen psikolog ve TV sunucusu 55

  Dmitry Karpachev - bilinen psikolog ve TV sunucusu 47

  Dmitry Karpachev - bilinen psikolog ve TV sunucusu 96

  Dmitry Karpachev - bilinen psikolog ve TV sunucusu 73

  Dmitry Karpachev - bilinen psikolog ve TV sunucusu 10

  Dmitry Karpachev - bilinen psikolog ve TV sunucusu 17

  Dmitry Karpachev - bilinen psikolog ve TV sunucusu 53

  Dmitry Karpachev - bilinen psikolog ve TV sunucusu 48

  Dmitry Karpachev - bilinen psikolog ve TV sunucusu 29

  Dmitry Karpachev - bilinen psikolog ve TV sunucusu 29

  Dmitry Karpachev - bilinen psikolog ve TV sunucusu 59

  Dmitry Karpachev - bilinen psikolog ve TV sunucusu 55