Diz Üstü Çorap Modası 2019

Diz Üstü Çorap Modası 2019
Diz Üstü Çorap Modası


Diz Üstü Çorap Modası

Kolej modası ile daha çok gündeme gelmeye başlayan diz üstü çorap modelleri, soğukların artmasıyla birlikte sıcak kalmak için de sıklıkla tercih sebebi oldu. Diz üstü çorap nasıl giyilir, nasıl kombin edilir? Diz Üstü Çorap Modası ile ilgili tüm ipuçları esraninportresi’nde.

Temelinde okul üniformalarını baz alarak ortaya çıkan kolej modası bir süredir pek çoğumuzu farklı tarzlarda da olsa etkisi altına almış durumda. Diz üstü çorap modası da tam da buradan hareketle uzun bir süredir hayatımızda. Bu yüzden bu yazı size aslında size “Diz Üstü Çorap Modası Nedir” konusunu anlatmayacak. Sizin için moda sektöründe çokça bilinen moda blogger’larının bu modayı nasıl uyguladığını, diz üstü çorapları nasıl kombinlediklerini göstermek istiyorum. Yani dünyada bu akım nasıl uygulanıyor, biz giyerken nelere dikkat edelim, işin uzmanlarından görelim ve de öğrenelim istiyorum.

Diz üstü çorapların şu sıralar çok kullanılmasındaki bir başka sebep, ilham aldığı diz üstü çizmeler aslında. Çok kullanışlı ve trend olan diz üstü çizmeleri seçmek ve doğru kullanmak da oldukça önemlidir.Bu yüzden, diz üstü çizmeleri nasıl seçmeli, stilimiz için kombinler yaparken nelere dikkat etmeliyiz, vücut tipine göre dizüstü çizme nasıl giyilir gibi detaylar esraninportresi.com’da okumak isterseniz–> diz üstü çizme nasıl giyilir?

Diz Üstü Çorap Modası

İşte dünyada en ünlü blogger’lardan Atlantic-Pacific ve The Blonde Salad. Kışın soğuk günlerinde aslında bizi ısıtacak her şeye muhtacız diyebilirim. İşte diz üstü çoraplarda bu amaca hizmet ediyorlar aslında. Mini etek giydiğinizde yardımınıza koşabilecek bir aksesuar.

diz üstü çorap modası

Diz Üstü Çorap Modası

(Keikolynn-Flashesofstyle) Beni takip edenler bilir ki burada moda olarak yazdığım her şeyi kendinize uygulamanız gerekmiyor. Yani diz üstü çorap giyeceğim diye liseli kız izlenimi de vermeyin ya da kendinize kimseyi güldürmeyin. Zaten iddialı bir parça giydiğiniz için öyle çok canlı, renkli çoraplara pek fazla girmeyin. Bu modanın temelinde sonbahar romantizmi yatıyor. Griler, kahve tonları, siyah yada soft renkler tam da bu akıma göre.

trend dizüstü çorap

Diz Üstü Çorap Modası

(Melisaminca-Nanysklozet) Çorapları kombinleyebileceğiniz en doğru ayakkabıların, bilekte biten kısa botlar olduğunu düşünüyorum. Ayrıca son zamanların modası oxford ayakkabılar ve spor ayakkabılarda iyi birer tamamlayıcı olacaklardır. 

dizüstü çorap kombin örnekleri

kadın modası dizüstü çorap

(Le-happy) Diz üstü çorapları kombinlemenin en garanti yolu mini etek kullanmak. Ancak uzun, salaş kazaklar, hırkalar, mini şortlar ve mini elbiselerle de kullanılabilirler. Şu sıralar moda olan diz üstü çizme modasına aslında diz üstü çoraplarla kolaylıkla ayak uydurabilirsiniz. Ayrıca diz altı çizmenizin içine diz üstü bir çorap giyerek farklı bir tarz da oluşturabilirsiniz.

Diz Üstü Çorap Modası

kadın modası moda dizüstü çorap

(Carolinesmode-Ohmyvogue) Eğer üzerinizde renkleri kullanmak istiyorsanız diz üstü çorabınızı kesinlikle siyah seçin. 

Trend diz üstü çorap

(Atlantic-Pacific-Natalieoffduty) Eğer bacak boyunuzun kısa olduğunu düşünüyorsanız ve diz üstü çorap modasına da ayak uydurmak istiyorsanız giyeceğiniz eteği yada şortu yüksek bel tercih edin.

Diz Üstü Çorap Modası 2019

Diz Üstü Çorap Modası 2019

Related news Diz Üstü Çorap ModasıDiz Üstü Çorap Modası


Diz Üstü Çorap Modası


Diz Üstü Çorap Modası


Diz Üstü Çorap Modası


Diz Üstü Çorap Modası


Diz Üstü Çorap Modası