Divnomorskoe: yatılı evler ve dinlenebileceğiniz yerler 2019

Divnomorskoe: yatılı evler ve dinlenebileceğiniz yerler 2019
25.08.2019

Divnomorskoe: yatılı evler ve dinlenebileceğiniz yerler 54

Divnomorskoe: yatılı evler ve dinlenebileceğiniz yerler

Krasnodar'ın en popüler tatil beldelerinden biriHak ettiği bölge Divnomorskoe köyü olarak kabul edilir. Bu "cennet" mekanının emekli aylıkları, sanatoryumları ve tatil evleri her yıl Rusya'nın dört bir yanından on binlerce turist tarafından ziyaret edilmektedir.

Divnomorskoe köyü

deniz yatılı evler

Turistlerin bu yerlerine ne bu kadar çekiciydi? Köyün kuşkusuz avantajı, motorlu karayollarından, demiryolu iletişiminden ve limanlardan uzakta olmasıdır. Her tarafta iğne yapraklı ormanlarla çevrilidir ve güneyde Rusya'nın Kırmızı Kitabına giren Pitsunda çamının boru başlar. Bu yüzden iyileştirici etkisi olan temiz ve temiz hava her zaman vardır. Tatil köyünün açık denizde bulunması nedeniyle, buradaki su diğer yerlerden çok daha temizdir. Kıyıdaki gözlerden uzak, uçsuz bucaksız kayalıklar, Divnomorskoe'da "vahşi" bir tatil için burayı uzun zamandır seçmiş olan çıplakları buraya çekiyor. Ancak, emekli maaşları, konfor ve rahatlığı tercih eden insanlar için yaratılmış, keyifli bir tatil geçirmek için tüm şartları sunmaktadır. Bazıları ılımlı bir ücret karşılığında bir sanatoryum ve spa terapisi geçirir.

Yatılı ev "Blue Dale"

muhteşem yatılı evler tatil

Köydeki bu yerlerden biriDivnomorskoe - yatılı ev "Blue Dale". Denize sadece 150 metre mesafede bulunan sağlık tesisi, eşsiz bir orman parkı alanındadır. 15 hektarlık alan üç öğrenci yurtları, kütüphane, dans ve oyun kompleksi, konser salonu ve yüzme havuzu, çocuk oyun alanları ve spor alanları kapsamaktadır. Bakımlı bir parkın gölgeli sokakları, güzel çiçek tarhları ve temiz yollar ile birlikte kayıtsız tatilcilerden ayrılmayacaktır. Otel, geniş bir oda yelpazesi sunmaktadır: balkonlu standart bir odadan teraslı ve deniz manzaralı süitler. Onların sağlığını geliştirmek isteyenler için tesis başarıyla çeşitli hastalıklarla başa çıkmak için yardımcı olacaktır çok yetenekli uzmanları ve benzersiz tıbbi ekipman, sağlayacaktır. Yatılı evin bakımlı plajı tenteler, soyunma odaları ve duşakabinlerle donatılmıştır. Yetişkinler ve çocuklar, ve kurtarma hizmeti ikisi gibi Kumlu ve derin deniz yatağı, bölgede sürekli görev olduğunu, sakin ve güven yolcuları verir.

Yatılı ev "Torch"

Gelendzhik Divnomorskoe yatılı evler

Yatılı ev "Fakel" (Divnomorskoe) için tasarlanmıştır360 kişi aynı anda kalmak. Bunun için, çeşitli kategorilerde tek, çift ve üç kişilik odalar bulunan, topraklarında yedi modern üç katlı konut inşa edilmiştir. Standarttan, zemindeki olanaklara, split sistemlere ve deniz manzaralı balkonlara sahip süitler. Futbol ve voleybol sahası, tenis kortları, bilardo, bowling ve açık yüzme havuzu - sağlıklı bir yaşam tarzı sevenler için. Vücudunda profilaksiyi gerçekleştirmesi gereken kişiler, çeşitli uzmanlık doktorlarıyla modern bir tıp kompleksine güvenebilirler. Rahat çakıl taşlı plaj, uyku binalarına sadece 50 metre uzaklıktadır. Burada her zamanki hizmet standardı: şemsiyeler, şezlonglar, soyunma odaları ve duşlar. Su cazibe merkezleri kiralamak için bir fırsat var. İğne yapraklı ağaçların gölgesinde bir olta ile oturmak ve saf dağ havasının tadını çıkarmak isteyenler için, sanatoryumda yapay bir gölette balık yapmak mümkündür.

Tatil Oteli "Flamingo"

Flamingo Holiday Hotel Divnomorskoe: Gezgin Yorumları

Çocuklarla rahatlamaya karar verirseniz, buna değer.biniş evi "Flamingo" (Divnomorskoe). Köyün derinliklerinde, gürültülü mesire ve gürültülü gece diskolarından uzakta yer almaktadır. Zümrüt denizi 20 dakika yürüyün. Oturma odaları standart, junior süit ve süitin tüm olanaklarıyla tasarlanmıştır. Turun maliyeti, günde üç öğün, aynı zamanda çeşitli hastalıkların teşhis ve tedavisini içerir. Yatılı evin topraklarında yüzme havuzları, oyun alanları, fitness ve fitness salonları ile modern bir spor kompleksi. Çocuklar için bir tatil organize eden ve Divnomorskoe'de tatillerini çeşitlendiren animatörler var. Böyle bir konfor ve rahatlık seviyesi olan konuk evleri, genellikle yaz sezonunda boş koltuklara sahip değildir. Bu nedenle, daha önce bir sanatoryuma makbuz almakla ilgilenmek gerekir.

Divnomorskoe'de Eğlence

yatılı ev Divnomorskoe meşale

Divnomorskoe pansiyonlarında birçok açıdan amaçlanmıştırçocuklu aileler için. Rıhtımdaki çocuklar için eğlencenin çoğu: salıncaklar, kaydıraklar, trambolinler ve bir çizgi ile çekim, oyun alanları ve hatta bir mini su parkı. Yetişkinler, tatil köyü Divnomorskoe’nun merkezinde yer alan "Kakadu" veya "Rus" eğlence kompleksini ziyaret ederek rahatlayabilirler. Konuk evleri ve sanatoryumlar müşterilerine çeşitli gezi rotaları sunmaktadır. Bu ve teknede yat gezileri. Ve çevredeki ormanlarda ata binmek. Şelaleler, dolmenler ve çamur volkanları ziyaret. Abrau-Dyurso köyünde Kuban şaraplarının üretimi ile tatma ve tanışma. Gelendzhik Aquapark "Golden Bay" ve "Olympus" eğlence parkına bir gezi. Her misafirin çok olumlu duygular ve hoş izlenimler alacağını güvenle söyleyebiliriz.

Divnomorsky'ye nasıl gidilir?

Divnomorskoe köyü ne bir tren istasyonuna ne deözellikle havalimanı. Uçak ile Anapa veya Gelendzhik'e uçabilirsiniz. Novorossiysk'e giden trene binin. Oradan Gelendzhik-Divnomorskoe yolu boyunca otobüs, rota veya özel taksiler alın. Yatılı evler ve sanatoryumlar bazen makbuzların bedeli karşılığında bir transfer (bir turistin buluşması ve eşlik etmesi) veya bir ücret karşılığında böyle bir hizmet sunmaktadır. Her durumda, ilk kez Divnomorskoe'ye tatile gidenler için uygun olacaktır.

Divnomorskoe: yatılı evler ve dinlenebileceğiniz yerler 2019

Divnomorskoe: yatılı evler ve dinlenebileceğiniz yerler 2019

Related news

 • ŞİŞ OYASI RENGARENK YAPIMI
 • Bedelli askerlik için uygun kredi geliyor
 • Elektrikli makineler
 • Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın Behzat’ı Emir Benderlioğlu kimdir
 • Tıbbi ürün Irunin: sıradan insanlar için kullanım talimatları

 • Divnomorskoe: yatılı evler ve dinlenebileceğiniz yerler 15

  Divnomorskoe: yatılı evler ve dinlenebileceğiniz yerler


  Divnomorskoe: yatılı evler ve dinlenebileceğiniz yerler 84

  Divnomorskoe: yatılı evler ve dinlenebileceğiniz yerler 30

  Divnomorskoe: yatılı evler ve dinlenebileceğiniz yerler 88

  Divnomorskoe: yatılı evler ve dinlenebileceğiniz yerler 68

  Divnomorskoe: yatılı evler ve dinlenebileceğiniz yerler 73

  Divnomorskoe: yatılı evler ve dinlenebileceğiniz yerler 34

  Divnomorskoe: yatılı evler ve dinlenebileceğiniz yerler 8

  Divnomorskoe: yatılı evler ve dinlenebileceğiniz yerler 58

  Divnomorskoe: yatılı evler ve dinlenebileceğiniz yerler 79

  Divnomorskoe: yatılı evler ve dinlenebileceğiniz yerler 2

  Divnomorskoe: yatılı evler ve dinlenebileceğiniz yerler 16