Diablo 3ün geçişi: özeti 2019

Diablo 3ün geçişi: özeti 2019 Diablo 3ün geçişi: özeti

Diablo 3'ün geçişi: özeti

Çok uzun zaman önce, 2012 yazında Blizzard şirketiBizi yeni çocuğuyla birlikte memnun etti, yeryüzünün tüm şeytanlarına meydan okuyan kahramanın kahraman destanının devamı. Muhtemelen ne tür bir oyun olduğunu tahmin etmişsinizdir. Bu yazıda, kısaca Diablo 3'ün geçişini anlatacağız.

Diablo 3 pasajı

Üçlemenin bu kısmı bir tür hibrid"Diablo" nun birinci ve ikinci bölümü. İlk başlarda, savaşların dinamiklerini ve kitle karakterlerini ele aldı. İkinci geliştirilmiş beceri sisteminden. Bu yeni sürümün avantajı oyunun herhangi bir noktasında yetenekleri değiştirme yeteneğidir. Bunu yapmak için, daha önce olduğu gibi yeni bir karakter yaratmanız gerekmez ve sıfırdan pompalayın. Böylece, karakterinizi yakışmıyor şey varsa, tamamen onun stilini değiştirmek ve o anki andan itibaren Diablo 3 ile devam edebilirsiniz. Bu özellik bu oyunu daha ilginç ve dinamik hale getirir.

Şimdi makalenin ana konusuna geçelim. Oyunun bu kısmı, geçmiş gibi, eziciler türüne ait. Ana görevin herkesi ve her yeri yok etmek ve hâlâ birinin hayatta olduğu yere gitmektir. Bu tür oyunlarda karmaşık hikayeler, karmaşık bulmaca ve diğer şeyler bulamazsınız. Bu nedenle, Diablo 3'ün geçişi zor değildir.

Diablo 3 ortak geçit

İşte tüm yeni başlayanlar için bazı önemli ipuçları. Bu oyundaki en ilginç, son derece zorluk derecesine ulaştığınızda başlar - pişirilir ve karakteriniz maksimum fırsatta olur. Bu nedenle, ilk etapların geçişinde çok fazla zaman harcamanızı tavsiye etmiyoruz. Yalnızca kilit noktalara dikkat etmeniz daha iyi olur. Aksi takdirde, yalnızca zaman kaybedeceksiniz, ancak değerli bir deneyim, altın ve iyi nesneler elde etmeyin. Ayrıca, karakteriniz için doğru olanı elden çıkarmanın ilk aşamalarını "rahatsız etmeyin", çünkü bir müzayede için ihtiyacınız olan her şeyi kolayca makul bir fiyata bulabilirsiniz.

Diablo 3'ün geçişi birkaç aşamadan oluşur. Bir sonraki adıma geçelim. Zaten ilk faaliyete ulaştınız ve karakteriniz maksimum seviyeyi 60 aldı. Şimdi en ilginç başlar - silahlanma ve zırh için yarış. takımındaki her karakter için şimdi ödüllendirildi Diablo 3 eş akışında son yama 1.8 sürümü ile, altın ve sihirli öğeleri bulmak için ek bir yüzde on deneyim ve% 10 olsun.

Diablo 3 tam geçiş

Bu nedenle, bu aşamada,Bir takımda oynamanız tavsiye edilir. Yapmanız gereken en önemli şey, elit canavarlar ve patronların gruplarını öldürme vurgusuyla seviyeyi temizlemektir. Sonuçta, sadece bir kat çok sayıda temizlik yaparak, bir sonraki aşamada ihtiyacınız olan her şeyi toplayabilirsiniz. Ve aynı zamanda kendi kendine beceri ve yetenekler sistemi için en uygun deneme ve hata ile seçmenize izin verecektir. Geçerli olanı kolayca geçinceye kadar, son karmaşıklık seviyesinde bir sonraki harekete geçmek için acele etmeyin. Çünkü her aşamada canavarların gücünün keskin bir şekilde artmasıyla ünlüdür ve pervasızlığı ve aceleyi tolere etmemektedir.

Bu oyunun özellikleri aşağıdaki gibi belirtilmelidir: Diablo 3'te oyunun tam geçişi bir günden fazla, bir hafta veya bir ay sürecek ve büyük olasılıkla yıllarca sürecek. Bu nedenle, uzun bir süre eğlence arıyorsanız, o zaman tam olarak ihtiyacınız olan şey budur.

Diablo 3ün geçişi: özeti 2019

Diablo 3ün geçişi: özeti 2019

Related news

 • Kronik yorgunluk sendromu: tedavi, semptomlar ve nedenleri
 • PrivatBank Kumbarasından nasıl para çekilir PrivatBank, Ukrayna
 • Beton levhalar: ağırlık, kalınlık, uzunluk
 • Astana süreci
 • 3 Boncuklu Sıralı Tığ Oya Yapımı Türkçe Anlatımlı Videolu

 • Diablo 3ün geçişi: özeti

  Diablo 3ün geçişi: özeti


  Diablo 3ün geçişi: özeti

  Diablo 3ün geçişi: özeti

  Diablo 3ün geçişi: özeti

  Diablo 3ün geçişi: özeti

  Diablo 3ün geçişi: özeti

  Diablo 3ün geçişi: özeti

  Diablo 3ün geçişi: özeti

  Diablo 3ün geçişi: özeti

  Diablo 3ün geçişi: özeti

  Diablo 3ün geçişi: özeti

  Diablo 3ün geçişi: özeti

  Diablo 3ün geçişi: özeti