Deve kılları için ceket: yorumlar, modeller ve üreticiler 2019

Deve kılları için ceket: yorumlar, modeller ve üreticiler 2019 Deve kılları için ceket: yorumlar, modeller ve üreticiler

Deve kılları için ceket: yorumlar, modeller ve üreticiler

Sıcaklığı düşürmek istediğiniz her zaman,Sıcak, şık, kaliteli ve lüks dış giyim giydirilmiştir. Çözüm basit ve açık! deve tüyü üzerinde aşağı ceket, daha önce böyle modellerle karşı karşıya değildir, yeni müşterilerden gerçek bir ilgi neden değerlendirmeleri - 2016 yılında New giyim koleksiyonu henüz başka moda trendi sundu. Yalıtımın benzer bir versiyonu birkaç mevsim için test edilmiştir ve artan popülerlik kazanmaktadır.

Deve saçlarının termal nitelikleri

Deve kılları için kadın aşağı ceket (yorum dahil değildir)Bu şüphe içinde vermek) sürekli talep var. Bütün bunlar malzemenin mükemmel termal özelliklerinden kaynaklanmaktadır. Deve yünü, doğanın kendisi tarafından bağışlanan bir ısıtıcıdır. Eski göçebe halklar bile vücut ısısını korumak için deve yünü kullandılar. Isı biriktirdi ve birçok hastalık tedavi etti. Malzeme terlemeyi tetiklemez. Aynı zamanda kuru bir ısı kaynağıdır. Yün higroskopik niteliklere sahiptir ve statik gerginliği giderir. Hipoalerjeniktir ve hatta tahriş olmuş cildi yatıştırır.

Deve yününün ayırt edici bir özelliğiSoğuktan koruduğu kılların içi boş yapısı, gereksiz sıcaklığa ve "nefeslere" yol açar. Böyle bir elyaftan yapılan giysiler çok hafif ve sıcaktır. Camel'in yünü elektrikli değildir, elektromanyetik radyasyondan korur ve tozu itme özelliklerine sahiptir. İdeal bir dış giyim dolgu maddesi için başka hangi niteliklere ihtiyaç vardır? Deve yünü üzerine ceket, birçokları için öncelikli olan termal özellikleriyle ilgili incelemeler, size bu kış rahat ve şık bir görüntü sağlamak için gerekli tüm özelliklere sahiptir.

ceket aşağı sıcak isıtıcı deve yün отзывы

Bir ısıtıcı özellikleri

Deve yünü veya kabartı olarak sınıflandırılıroldukça pahalı yalıtım. Bu kapasitede özellikle ceket, palto, aşağı ceket yapmak için kullanılır. Her geçen yıl, teknoloji daha da ileri gider. Yeni moda: deve yün üzerinde aşağı ceketler (tekrar tekrar trendleri popülerliğini artırır) soğuk bir kış için dış giyim için en iyi seçenek olarak kabul edilir. Ve bu yüzden tartışılacaklar.

Deve yünü, ideal bir dokuma olmayan kumaştır.doğal özellikler. Dışa doğru, neme izin vermez, ancak içinde sıvının kendi ağırlığına göre% 33'ünü emme kabiliyeti vardır. Genel olarak, devenin yünü koyunların iki katı kadar hafiftir. Ayrıca kullanımda daha dayanıklıdır. Yün, iki ayaklı bir deve-bactrian'ın saçından yapılır. Bu hayvan Afrika, Batı, Orta ve Doğu Asya'da yaşıyor. Bu ülkeler, dünyaya dünyadaki deve yünleri tedarikçileridir.

deve yün için moda aşağı ceket yorumlar

Deve hakkında biraz

Dünya standartlarına göre en kalitatifMoğolistan'dan Bactrian'ın tüyü ve yünüdür. Bu sırtında iki humps ile yaklaşık yarım ton ağırlığında bir deve. Kalın yoğun saçlarla kaplıdırlar, hayvanı rüzgardan, sıcaklık sıçramalarından ve tozdan korurlar. Kapak düzgün değildir ve kaba dış kıllardan ve astar olarak adlandırılan bir sıcak iç kabuğundan oluşur ve çok takdir edilir. Toplam yün ağırlığının yüzdesi% 85'dir. Bactrian'ın bir develerinden yılda 8-10 kg bitmiş malzeme almak mümkündür.

deve yün üzerinde kadınlar için ceket aşağı yorumlar

Aşağı ceket üreticileri

Ağda çok sayıda model bulabilirsiniz.herhangi bir tat. Bununla birlikte, deve yünü üzerindeki aşağı ceket (aynı zamanda bunu da vurgulamaktadır), üreticiyi de dikkate alarak seçilmelidir. En yaygın isimler Klasika Moda, Deify, Larssny, Dolomite, Macka-Angel, Visdeer, Armilise, Enui, Black Vinyl. Her üretici hakkında ek incelemeler bulabilir ve satın almaya karar verebilirsiniz.

Seçim için öneriler

Bir kalite aşağı ceket, küçük bir karakterizedirAğırlık, bir buçuk ila iki kilogram olabilir. Ürünün yapıldığı malzemeler, odadaki ısıdan "boğulmak" yerine "nefes almalı" ve daha sonra sokaktaki nem buharından "dondurulmalıdır". Kaliteli bir cekette, caddede ılık, hatta -20, -30 dereceye kadar, otomobilde rahat ve kamusal bir odada kısa bir sürede bile, sıcaklık farkına rağmen ısınmalıdır.

Deve kılından aşağı ceket (kış sezonunda talep edilenler ile birlikte aşağı bir ceketin seçilmesiyle ilgili yorumlar) birkaç basit kriteri karşılamalıdır:

- Üstün dokusunun kalitesi.

- Derzlerin ve derzlerin kalitesi, gerilme mukavemeti.

- İç dolgu dolgu maddesinin talep edilen versiyona uygunluğunu anında kontrol edebileceğiniz bir gösteri yuvasının veya cebinin varlığı.

- Aşağı ceket tabanının kendisinin sıradan görülebilmesiyle, lüks ve seçkinliğe stil veren kürk veya diğer dekoratif kaplamaların varlığı.

- Sık yıkanan yıkama ihtiyacını ortadan kaldıran ve giysilerin ömrünü uzatan pratik bir renk.

- Aşağı ceketin şekli, tasarımı ve rengi ile birleşimikış gardırobunuzdaki kıyafetlerin çoğu, neredeyse her gün pratik bir şey satın aldığınız için ve stillerde rahatsızlığa neden olmadan beklentileri haklı çıkarmalı.

deve yün dolgu отзывы пуховик

Deve yün dolgu: yorumlar

Ceket aşağı mevsimin vazgeçilmez bir unsurudurkadın gardırop Sıcak, güzel ve pratik olmalı. Bunlar birincil öneme sahip üç kriterdir. Ürünün güzelliği görünüşte değerlendirilebilir, pratiklik ayak parmağında kontrol edilir ve ısı sadece kurucu malzemelerin analizine ve ayrıca ilk montaj sırasında hesaplanabilir. Bu nedenle, kalite yalıtımlı ceketler hakkındaki geri bildirimleri derhal incelemeli ve kendi modelinizi seçerken onlara odaklanmalısınız.

Astar üzerine ürünlerin modern üreticileriDeve yünü artık kaba bir üst şekerleme değil, değerli çeşitlerin tüylü astarından gelen kumaşlardır. Böyle bir aşağı ceket, geleneksel modellere göre daha küçük bir hacme sahip olacak, aynı zamanda, ilk bağlantıdan hissedilen son derece hafif ve sıcaktır.

deve yün için ceket aşağı yorumlar

Aşağı kesim ceketleri

Aşağı ceket modellerinin en önemli bileşenlerinden birikürk ekler ile süsleyebilirsiniz. Yaka alanında, başlık ve manşonların kenarı boyunca bulunurlar. Çoğu zaman, devetüyü yünden aşağı bir ceket (kadın dinleyicinin yorumları, neredeyse ana odaklanmaya odaklanır), vizon, tilki, tilki, tavşan veya suni kürkün kürklerini süslüyor.

Ek süslemeler deri kemer içerirekler, bağlama, düğmeler, fermuarlar ve diğer kilitler. Düzeltici parlak rhinestones veya eski çağ için giyilen demir elemanları ile modelleri bulabilirsiniz (bu nüans 2016 kışında popülerdir).

Aşağı ceket için bakım kuralları

Deve saç astar ile dış giyim en fazla 30 suda yıkamak için tavsiye edilir0Için tasarlanmış deterjanlarlayünlü ürünler yıkamak. Ya da lanolinli özel bir şampuan kullanabilirsiniz. Aşağı ceket bir santrifüj içinde sıkılıp, doğrudan güneş ışığı altında kurutulabilir. Ayrıca yıkandıktan hemen sonra trempel üzerine asılması tavsiye edilmez.

Düz bir başka aşağı ceket giydirinÜzerinde emici malzeme bulunan yüzey (kâğıt, havlu, pamuklu bez kesimi) ve kuruyana kadar bekleyiniz. Ayrıca merkezi ısıtma sisteminden uzakta serin ve havalandırılmış bir alanda asın.

Tercih edilen havalandırmaÖzellikle ıslak havalarda açık hava. Aşağı ceketin içinde daha sıcak bir deve yünü (bunu başka bir avantaj olarak görürsünüz) satın alırken özel etikette belirtilen üreticinin tavsiyelerini izleyerek bakım ve bakımda oldukça basittir. Bu bilgileri saklayın ve ürüne temizlik veya bakım prosedürlerini planlamak için sürekli danışın.

deve yün gelen ceket aşağı отзывы как выбрать

deve tüyünden doldurulur bütün kış sezonu için moral bozukluğundan kurtulmak için gardırop ve zevk seçilen tasarım ve stil ürünleri ile pratik ve kaliteli bir katkı olacaktır.

Deve kılları için ceket: yorumlar, modeller ve üreticiler 2019

Deve kılları için ceket: yorumlar, modeller ve üreticiler 2019

Related news

 • Duvarlar için sırlı seramik fayanslar: temel tipler ve özellikleri
 • Oktay Ustadan Düğün Çorbası Tarifi
 • Baklava Şerbeti Nasıl Yapılır
 • Kadınlarda İdrar Kaçırma Çözümsüz Değil
 • Çamaşır makineleri için antikonakin nasıl kullanılır

 • Deve kılları için ceket: yorumlar, modeller ve üreticiler

  Deve kılları için ceket: yorumlar, modeller ve üreticiler


  Deve kılları için ceket: yorumlar, modeller ve üreticiler

  Deve kılları için ceket: yorumlar, modeller ve üreticiler

  Deve kılları için ceket: yorumlar, modeller ve üreticiler

  Deve kılları için ceket: yorumlar, modeller ve üreticiler

  Deve kılları için ceket: yorumlar, modeller ve üreticiler

  Deve kılları için ceket: yorumlar, modeller ve üreticiler

  Deve kılları için ceket: yorumlar, modeller ve üreticiler

  Deve kılları için ceket: yorumlar, modeller ve üreticiler

  Deve kılları için ceket: yorumlar, modeller ve üreticiler

  Deve kılları için ceket: yorumlar, modeller ve üreticiler

  Deve kılları için ceket: yorumlar, modeller ve üreticiler