Demi Lovato Şarkıları 2019

Demi Lovato Şarkıları 2019


Demi Lovato Şarkıları 5 09.02.2019, 13:28

Demi Lovato Şarkıları

Demi Lovato

Asıl adı Demetria Devonne Lovato olan sanatçı sahne ismi olarakdemi lovatoadını kullanıyor. 20 Ağustos 1992 tarihinden Amerika’da doğan genç sanatçı aynı zamanda oynadığı filmlerle ve modelliği ile de bilinmektedir. Henüz 7 yaşındayken katıldığı Barney & Friends adlı sevilen dizideki rolü ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Lovato aynı yıl katıldığı güzellik yarışmasında birinci seçilmesi ile merakla takip edilen biri haline geldi. Müziğe de yine bu yıllarda piyano çalarak başlayan Lovato asıl popülerliğini ise Prison Break ve Just Jordan gibi daha geniş kitlelere hitap eden dizilerde kazandı.

2008 yılında Lovato hem rol aldığı hem de müziklerine katkıda bulunduğu Camp Rock filmi ile geniş kitlelere ulaşmayı başardı. Bu film için hazırlanmış olan This Is Me ve We Rock şarkıları ile uzun süre müzik listelerinde üst sıralarda bulundu. Lovato’nun ilk stüdyo çalışması olan Don’t Forget ise çıkışından çok kısa bir süre sonra en sevilen şarkılardan oldu. 2010 yılında yaşadığı psikolojik problemlerin ardından hiç hız kesmeden Skyscraper şarkısıyla tekrar listelerdeki yerine ulaşmayı başardı. Bu dönemle ilgili olarak Stay Strong belgeselinde de Lovato konu edildi.

DEMI ismiyle çıkardığı 4. albümündedemi lovato heart attackparçası ile listelerde en üst sırayı almayı başardı. Ayrıca bir klibi de çekilen bu parça en çok izlenen videolar arasında da yer aldı. 2015 yılındademi lovato cool for the summeradlı single çalışmasını yayınladı. Kısa süre sonra bu parçaya çekilen kliple birlikte Lovato tekrar listelerdeki yerini korumaya devam etti.

Şarkılarının pop ve rock ağırlıklı müzikleri kadar farklı şarkılarına çektiği kliplerle de sevilen bir isim haline gelmeyi başarandemi lovato give your heart a breakvedemi lovato really don t careklipleri ile de hayranlarının sevgisini kazanmaya devam etti. Sanatçıdemi lovato şarkılarıkadar aynı zamanda filmleri ile de fan kitlesini artırmaya devam ediyor. Rock Kampı serisi ve dizilerdeki rolleri ile kendinden söz ettiren sanatçıdemi lovato dinlearamalarıyla dinlenebilir.

Demi Lovato Şarkıları 2019

Demi Lovato Şarkıları 2019

Related news

 • Tırnak tuğla sıradışı ve güzel görünüyorsun
 • İnflamatuar kalp hastalığı: enfektif endokardit
 • Ne seçilir: doğal veya kuru kedi maması
 • Albayrak, Hazineye bağış yapan 81 vatandaşa şilt gönderdi

 • Demi Lovato Şarkıları 22

  Demi Lovato Şarkıları


  Demi Lovato Şarkıları 6

  Demi Lovato Şarkıları 50

  Demi Lovato Şarkıları 86

  Demi Lovato Şarkıları 27

  Demi Lovato Şarkıları 89

  Demi Lovato Şarkıları 62