Daria Spiridonova - TV sunucusunun biyografisi ve kişisel yaşamı 2019

Daria Spiridonova - TV sunucusunun biyografisi ve kişisel yaşamı 2019
20.10.2019

Daria Spiridonova - TV sunucusunun biyografisi ve kişisel yaşamı 5

Daria Spiridonova - TV sunucusunun biyografisi ve kişisel yaşamı

darja spiridonova doğum yaptıBiyografisi olacak Daria SpiridonovaBu makalede özetlenen, Rus televizyonunda benzersiz bir fenomendir. Model görünümü olan bu kırılgan esmer ereksiyonunu, güzelliklerini ve göz kamaştırıcı inceliklerini ortaya çıkarıyor. Bu durumda Daria - saygın bir gazeteci ve başarılı bir TV sunucusu, kimseye bir yaklaşım bulmayı bilen biri.

köken

Daria Spiridonova 1977'de doğdu, 24Nisan, Moskova şehrinde. Babası bir kimyager, Galim Eric Mikhailovich, bir akademisyen, Rusya Bilimler Akademisi Presidyum üyesi, Rus Bilimler Akademisi Jeokimya ve Analitik Kimya Enstitüsü müdürü. Ünlü annesi, Ana Kültür Bölümü'nde çalışan tiyatro bilim adamı Galina Galimova'dır. Bu kadının makaleleri "Tiyatro" ve "Sovyet Ekran" gibi otoriter yayınlarda yayınlandı. Darya, "TATLER" dergisinde marka müdürü olarak çalışan daha küçük bir kız kardeşi Alexandra'ya sahiptir. Entelektüel Moskova Galimovs ailesinde, tatil için kitaplar verme geleneği var. Daria ve kızkardeşi, çocukluğunda, her yeni yıl ve doğum günleri için kitaplar aldı. Şimdi bu hediyeler tanınmış bir TV sunucusunun evinde ciddi bir kütüphane oluşturuyor ve onun için en büyük değerdir. Dasha oğlu için kitap toplamaya devam ediyor.

Daria Spiridonova

Çocukluk yılları

Bir çocukken, Daria Spiridonova bale bayılıyordu,tarih okudu, ailesi ve kızkardeşiyle birlikte ev oyunlarının yapımı ile uğraştı ve onlara doğrudan katıldı. Kız, bir İngiliz özel okuluna devam etti, onur ödülü öğrencisi oldu. Buna ek olarak Olimpiyat rezerv okulunda yüzmeğe başladı, ünlü bir öğretmen olan Grigory Katz ile gitar dersleri aldı.

formasyon

Lisede Dasha ABD'de okumaya gitti.bilgi ajansı USIA tarafından organize edilen program. Kız ayrıca Fransa'nın Aix-en-Provence şehrinde Fransızca eğitimi aldı. ABD'deki eğitiminde Daria Spiridonova, gelecekteki mesleğine karar verdi. O gazetecilik Lomonosov, fakülte adına Moskova Devlet Üniversitesi belgelerini verdi. Dasha efsanevi uygulayıcılarının ve teorisyenlerin G.Kuznetsova televizyon Bölümünde "mülakat için yenilikçi yaklaşımlara" konulu diploma savundu.

Kariyer ol

Daria Spiridonova televizyonunda çalışma başladı2002'de NTV kanalı üzerinde. İlk başta kız sahne arkasında çalıştı. A.Gordon'un programının editörlüğünü yapmış ve çeşitli konularda hazırlanan programları hazırlamıştır ("Yeni Sınıf Olarak Aydınlar", "Güzellik Algısı", "Kıta Hareketi" vb.) Daha sonra kendisini bir TV sunucusu gibi gösterdi. Daria Spiridonova, "Hareket" programında, sabah havasında, "7 TV" TV kanalı üzerinde ilk kez ekranda göründü. Bundan sonra, kız "NTV'de Sabah" programı yürütmek için bir teklif aldı.

2004 yılında Spiridonova çalışmaya başladıkanal "Rusya". “Good Morning, Rusya!” Programında sabahın önde gelen yayınları arasında yer aldı. Daria, politika ve kültürün önde gelen isimleriyle, iş dünyasının yıldızları ve ünlü sporcularla röportaj yaptı. Ayrıca, televizyon sunucusu Vesti televizyon kanalına gidiyordu.

Daria Spiridonova biyografi

"Yıldızlarla Dans Etmek" projesi

2009 yılında, Daria Spiridonova, ağırlığı, büyüme"Rusya" kanalında bir dans gösterisi varlıkları ile dekore edilmiş, model parametreleri karşılamak. Maxim Galkin ile birlikte "Yıldızlarla Dans Etme" programına liderlik etti. TV sunucusunun federal kanaldaki derecelendirme projesindeki düzenli görünümü işini yaptı. Daria tanınabilir bir medya kişisi oldu. Kıza göre "Danslar" yapımcıları Galkin ile nasıl röportaj yaptığını gördüler ve yeni gösteride karşılıklı anlayışlarını kullanmaya karar verdiler. “Yıldızlarla Dans Etme” adlı ev sahibi olan Daria, aklının dikte edeceğini yeni bir şekilde hissettirdi. İskandinav görüntüsüyle havalı bir babadan gelen kız, ayakkabısını fırlatacak ve ülkenin önünde cankurtaran bir dans gerçekleştirebilecek neşeli bir isyancıya dönüştü.

"Beyaz Stüdyo" aktarma

Şu an Daria Spiridonova - TV sunucusuKanal "Kültür" projesinde "White Studio". Bu, ünlü sinemacıların, aktörlerin, müzisyenlerin, şairlerin, yazarların sevgi, başarı, mutluluk, deneyimlerini paylaşmalarından, yaratıcı kaderlerinin kıvrımları ve dönüşleri hakkında hikâyeler anlattıkları bir dizi programdır. Darya'nın konukları her zaman erkektir. Televizyon sunucusuna göre, süreçlerin mucitleri olan daha güçlü cinsiyet temsilcileridir. Kadınlar istikrardan sorumludur. Bir sonraki röportajı çıplak beyaz bir odada izlediğinizde, Dasha'nın muhatabı olmak, onunla birlikte insan psikolojisinin inceliklerini anlamak, dünyayı yeni bir şekilde hissetmek istiyorsun.TV sunucusu darja spiridonovaSpiridonova'nın başarısının sırrı, stüdyoya gelen herkesin samimi ilgisidir. Ekranda TV sunucusu her zaman güzel, akıllı ve zarif.

Ünlü Felsefe

Spiridonova'nın kendi fikri fikri vardır. Muhatapları arasında çok zekice, çok alçakgönüllü insanlar var, ancak Daria bunlardan hiçbirine karşılık vermez. Andrei Zvyagintsev ile televizyon sunucusu "Expulsion" filmini tartıştı. Spiridonov, yönetmenle birlikte, gerçek bir sürgünün, bir insanın kendi başına çöktüğü ve çevredeki dünyayı egosunun prizmasından geçirdiği zaman ortaya çıktığı sonucuna vardı. İlgi alanlarınızı unutmaya ve başkaları için bencil olmayan bir şey yapmaya değmez - ve ışığa dönüp mutluluğu kazanırsınız. Ancak, bu düşünceye, birçok denemenin üstesinden gelmek, her şeyden önce, kendi kendine sevgi ve bencillik kazanmış olmak zorundadır. Daria ayrıca bir kişinin hayatındaki en önemli şeyin kendini bulduğuna inanır. Bu yıllar alabilir, ancak başarı ve refah yol açan bu süreç. Bu konu hakkında yönetmen Valery Todorovsky ile tartışan Spiridonova, kendi ihtiyaçlarını anlamak için yapılan ana testin, samimi bir neşe veren şeyi yapmak olduğunu öğrenmiştir. Hayatta acı çekmek sadece mutlu ve mutlu olduğunuz yeri görmek için gereklidir.

kiloda darya spiridonov büyüme

Kişisel hayat

Televizyon sunucusu ilk kocası genel olduünlü spor şirketlerinden birinin yöneticisi, işadamı Leonid Spiridonov. Çift hala öğrencilerle buluştu. Uzun zamandır ilişkileri sadece işti. Leonid, Daria'yı "İngilizce hastası" resminin galasına davet edince. O zaman, bu tür olaylar bir yenilikti. Kız kabul etti. Film gerçek aşkınızı nasıl bulabileceğinizi ve geri dönüşü olmayan bir şekilde nasıl kaybedeceğinizi anlattı. Gördüğü izlenimin altında Leonid ve Daria, birbirlerini gerçekten sevdiklerini fark ettiler. TV sunucusunun el ve kalbi teklifi 2000 yılında Roma'da Noel'de alındı. Çift çok mutluydu. Daria, kocasının sadece golf için kıskandığını iddia etti. Bu spor için çılgın çılgınlık, Leonid'i ailesinden aldı. Bilinmeyene ne sebep oldu, ama 2011'de çift ayrıldı. Kısa bir süre sonra televizyon sunucusu "Rusya" televizyon kanalının genel müdürü Anton Zlatopolsky ile evlendi. İkinci evlilikte, Daria Spiridonova, Leo'nun oğlu olan bir çocuğu doğurdu.

lider Daria Spiridonova

Güzellik ve Stil

Daria dünyanın en güzel kadınlarından biridir.Rus televizyonu. "Usta ve Margarita" Mikhail Bulgakov'da anlatılan yerlerde Dasha ile birlikte yürüyen yazar Frederic Begbeder, kırılgan cazibesine hayran kaldı. Ünlü tasarımcı Alberto Ferreti, Spiridonov'u Floransa'daki gösterisinde bir model olmaya davet etti. Oscar için Hollywood yıldızlarının yarısını giyen İtalyanlar, Dasha'yı gördüğü en seksi kadına çağırdı. Rus televizyon sunucusu uzun gece kıyafetleri ve yüksek topuklu ayakkabılarda muhteşem. Stüdyoya siyah kravat partisi olarak gitmeden önce elbiseler. Dasha her kızın hayallerinin elbisesini bulması gerektiğini düşünüyor. Spiridonova kendini Amerikan modasının büyük bir hayranı.

Daria Spiridonova - TV sunucusunun biyografisi ve kişisel yaşamı 2019

Daria Spiridonova - TV sunucusunun biyografisi ve kişisel yaşamı 2019

Related news

 • Çok değişkenli patatesleri pişirmek için ne kadar lezzetli ve hızlıdır
 • Edis Doldur İçelim Şarkı Sözü
 • Restorasyon Tasarruf Tedbirleri Nedeniyle Ertelenmiş: Tavanı Akan Müzeye Kovalı Çözüm
 • TOÇEV Yıldız Şarkıları Çocukların Yarınları Konseri
 • Bir kedi ne düşler yaşıyor

 • Daria Spiridonova - TV sunucusunun biyografisi ve kişisel yaşamı 38

  Daria Spiridonova - TV sunucusunun biyografisi ve kişisel yaşamı


  Daria Spiridonova - TV sunucusunun biyografisi ve kişisel yaşamı 42

  Daria Spiridonova - TV sunucusunun biyografisi ve kişisel yaşamı 42

  Daria Spiridonova - TV sunucusunun biyografisi ve kişisel yaşamı 88

  Daria Spiridonova - TV sunucusunun biyografisi ve kişisel yaşamı 80

  Daria Spiridonova - TV sunucusunun biyografisi ve kişisel yaşamı 22

  Daria Spiridonova - TV sunucusunun biyografisi ve kişisel yaşamı 28

  Daria Spiridonova - TV sunucusunun biyografisi ve kişisel yaşamı 90

  Daria Spiridonova - TV sunucusunun biyografisi ve kişisel yaşamı 59

  Daria Spiridonova - TV sunucusunun biyografisi ve kişisel yaşamı 59

  Daria Spiridonova - TV sunucusunun biyografisi ve kişisel yaşamı 12

  Daria Spiridonova - TV sunucusunun biyografisi ve kişisel yaşamı 76

  Daria Spiridonova - TV sunucusunun biyografisi ve kişisel yaşamı 36

  Daria Spiridonova - TV sunucusunun biyografisi ve kişisel yaşamı 40

  Daria Spiridonova - TV sunucusunun biyografisi ve kişisel yaşamı 56