Düğünlerin 30 Yılı: Bir İnci Yıldönümü Nasıl Kutlanacak 2019

Düğünlerin 30 Yılı: Bir İnci Yıldönümü Nasıl Kutlanacak 2019


Düğünlerin 30 Yılı: Bir İnci Yıldönümü Nasıl Kutlanacak 48 17.01.2019, 00:50

Düğünlerin 30 Yılı: Bir İnci Yıldönümü Nasıl Kutlanacak?

30 yıllık evlilik, evliliğin çok önemli bir evresidir.yakınlık. Sembolü inci - en nadide ve en değerli deniz ürünlerinden biri. Sonuçta, inci yaratmanın doğal sürecini sürdürmek ortalama 30 yıldır. Okyanusun sızıntı sularında bir inci gibi, evlilik ilişkileri her geçen yıl daha da mükemmelleşir ve anlayış, güven ve hassasiyet artar.

30 yıllık evlilik kutlamaları nasıl yapılır? İnci yıldönümü, yakın akrabalarınız ve sevgili dostlarınızın bulunduğu bir çevrede geçirilmesi gereken bir aile tatili. Bu arada, inciler aynı zamanda doğurganlığın sembolüdür, bu nedenle çocukların ve torunların varlığı sadece bir zorunluluktur.

Bu mutlu kutlamanın arzulanan olmasıtarihler, konukların jübile ve "inci eşleri" - aile hayatının deneyimini genç ve deneyimsiz torunlarla paylaşmak için - tebrik edeceği ciddi bir ev yemeği oldu. Sonuçta, mutlu bir evlilik gerçekten zor ama müteşekkir bir iş, her zaman hakkında söyleyecek bir şeyleriniz var.

Ciddiyetli masadadeniz ürünlerinin tadına bakmak. Balık aperatifleri, yosun, kalamar, havyar olabilir. Kutlamanın ayrılmaz bir özelliği, gelin-in-law'ın fırında pişirmesine yardımcı olacağı balık pastası.

Giysiler gelince, o gün eşbir deniz dalgası rengi giysileri içinde olmalıdır. Kocanın inci sembolü haline gelmesi ve bu imaja beyaz veya krem ​​gömlek, fildişi pantolon veya takım elbise alışması.

"Yeni evliler" bu günü yalnız geçirmek istiyorsa, denize bir gezi organize etmek en iyisidir.

Ayinler ve gelenekler. Düğünün 30 yılını kutlamak daha tamamlandı, çift eski gelenekleri takip etmeli. Yıldönümü arifesinde, inciler değişimi gerekir. Sabah erkenden elini tutarak kocası ve karısı denize, nehir ya da gölete gitmeli ve suyun içine taş atmalı - böylece denizlerini armağanlarına geri gönderiyorlar ve aile mutluluğu ve esenliği için istiyorlar.

Sonra "yeni evliler" aynanın önünde durmalı vesevgi ve bağlılık yemini yemin etmek. Bu ritüelin önemli bir parçası olan aynadır, çünkü hiçbir zaman vaatlerin doğruluğunu ve samimiyetini yalanlamaz ve sembolize etmez.

Olması gereken biraz farklı bir gelenek de var.misafirlerden önce bir kutlama yapın. Bunun için, her iki eşin de bardaklarında güzel bir inciye atmanız gerekiyor. Şimdi karı koca sözleri ve beyanlarını paylaşabilir, ardından kardeşliği içilir. Çift için çok önemli inci düğün yıldönümünü hatırlayın. 30 yıl birlikte yaşadı - bu herkesin kalbinde saklanan bütün bir hikaye.

Düğünün 30 yılı için ne vermeli? Tabii ki, hediyeleri olmayan bir tatil yoktur ve inci ile ilgili her şey ve 30 yıl dönümü için eşlere deniz verilebilir. Çok değerli bir hediye incilerden yapılmış takılar olacaktır. Bir kolye, boncuk, küpe, anahtarlık, bilezik, saç tokası, kol düğmesi vb. Olabilir.

Ayrıca inciler veya fildişi kaplı, dekor veya mobilya unsurlarını da sunabilirsiniz. Örneğin, "gelin" inci bir çerçeve ile güzel bir el aynası gibi.

İçinde 30'uncu evlilik yıldönümünü kutlamak için içtenlikle tebrik edeceğiniz güzel bir kartpostal verdiğinizden emin olun.

Eğer jubiller evcil hayvanların büyük hayranlarıysa, o zaman birkaç nadir akvaryum balığı verebilirler.

İlgili daha pahalı ve değerli olacakebeveynler hediyeleri. Örneğin, ailenizin geri kalan kısmını denize yakın şirin bir tatil köyünde düzenleyebilir ya da romantik deniz gezisi için bir bilet satın alabilirsiniz.

Tebriklerinizden herhangi birine dikkat edin.Bir hediye mutlu çiftlere uygun olacaktır. Her şeyden önce, onlar için bu önemli günde, kendilerine yakın ve sevgiyi hissetmek için insanların kalbine sevgili ve sevgili yakınlarına bakmaları gerekiyor.

Düğünlerin 30 Yılı: Bir İnci Yıldönümü Nasıl Kutlanacak 2019

Düğünlerin 30 Yılı: Bir İnci Yıldönümü Nasıl Kutlanacak 2019

Related news

 • Kemik İliği Nakli Nedir Nasıl Yapılır
 • Kayseri Haberleri: Ehliyetsiz sürücü, polis kapanı ile durduruldu
 • Zencefil Çayı Tüketmenin Faydaları Nelerdir
 • Category Archives: Cilt Lekelerine Bitkisel Çözümler

 • Düğünlerin 30 Yılı: Bir İnci Yıldönümü Nasıl Kutlanacak 68

  Düğünlerin 30 Yılı: Bir İnci Yıldönümü Nasıl Kutlanacak


  Düğünlerin 30 Yılı: Bir İnci Yıldönümü Nasıl Kutlanacak 2

  Düğünlerin 30 Yılı: Bir İnci Yıldönümü Nasıl Kutlanacak 28

  Düğünlerin 30 Yılı: Bir İnci Yıldönümü Nasıl Kutlanacak 87

  Düğünlerin 30 Yılı: Bir İnci Yıldönümü Nasıl Kutlanacak 20

  Düğünlerin 30 Yılı: Bir İnci Yıldönümü Nasıl Kutlanacak 13

  Düğünlerin 30 Yılı: Bir İnci Yıldönümü Nasıl Kutlanacak 39