Düğün Paket Fiyatları 2019

Düğün Paket Fiyatları 2019
Düğün Paket Fiyatları


Düğün Paket Fiyatları

Beyaz Eşya

Yeni ev düzmek isteyenler eğer piyasadan haberiniz yok ve sizde fazladan para vermek istemiyorsanız bu yazımız tam size göre.

Beyaz Eşyayı İnternetten Alabilirsiniz

paket seçiminde, arantili ürün ve taksitli ödeme seçenekleri sunan kaliteli firmalardan ürünlerinizi Buzdolabı+Bulaşık Makinesi+Çamaşır Makinesi üçlüsünü 9 ay ve üzeri taksit seçenekleri ile A enerji sınıfı olanlardan ortalama3 bin 500 TL’ye alabilirsiniz. Bunun için en az 500 lt. iç hacmine sahip buzdolabı A++ modelleri tercih ediniz (Marka çok sık sorulduğundan, Bosch, Siemens, Profilo öneririz) Çamaşır makinesi 7 kg. elmas kazan veya üstün kazan teknolojisi ile üretilenlerden, bulaşık makinesi mutlaka tek sepet özelliği olan ve kısa program süresi sizi tatmin eden bir süre ayarlanmalı olan olması mantıklı olacaktır.

Ayrıca iyi bir TV içinde internetten taksitli seçeneklerden rahatlıkla yararlanabilirsiniz. Fakat burda dikkat etmeniz ereken seçtiğiniz firma ve ödeme koşulları ile garanti kapsamıdır. Piyasadan çok ucuz satış yapan bilinmeyen sanal satış sitelerine itbar etmeyin ve güvenilirliğini sorgulamadan para yatırmayın.

Yemek Odası

Düğün paketinde yemek odası için ucuza mal olması için üretici firma imalathanelerini tercih edin. Mutlaka eve nakliye ve montaj konularını görüşün. Ortalama 2 bin 5 bin TL arası hoşunuza giden bir yemek odası seçimi yapabilirsiniz.

Yatak Odası ve Oturma Grubu

Düğün paketinde yatak oda seçimide, oturma grubu seçimide aslında Yemek odası gibi ucuza mal edilmek ve kaliteli olması isteniyorsa, üretici firma tarafından satılan ürünler olmalı.Sunta yerine medefe gibi ceviz gibi sağlam yapılardan olmalı. Fiyatlara gelecek olursak, iyi bir yatak odası takımı 3 bin ile 7 bin TL arasında rahatlıkla bulunabilir.

Oturma grubuda zevkinize göre 2 bin TL ile 10 bin TL arasında bulunabilir.

Düğün Paket Fiyatları 2019

Düğün Paket Fiyatları 2019

Related news Düğün Paket FiyatlarıDüğün Paket Fiyatları


Düğün Paket Fiyatları


Düğün Paket Fiyatları


Düğün Paket Fiyatları


Düğün Paket Fiyatları