Dış kumaş, ne varDış kumaş, ne var
Dış kumaş, ne var

Dış kumaş, ne var?

altbilgi kumaşı ne"Altbilgi" adı, içindeki ipliklerin birbirinin içine girmesiyle tanımlanır.tuval. Dış kumaş. Bu nedir? Astarlı iplik, yanlış taraftan kumaşa gömülerek kaplanmış iç içe geçirme elde edilir. Bu gibi dişler ilmek oluşturmazlar, ancak broşlarla ağa bağlanırlar, bunun sonucu olarak bir fatura yanlış tarafta ortaya çıkar ve daha sonra ek bir teknolojik işlemden sonra, Bu, ince alt parçayı sıcak yapar, rüzgarın geçişine izin vermez. Özellikle alt tabaka kumaşın serin mevsiminde havada çalışmak için pratik.

Bu nitelik açısından nedir? Futer, pamuktan yapılmış örme bir kumaştır. Üst kısımda pürüzsüz, ancak içeride bir örtü ile olabilir. Bu, alt-kumaşın sahip olduğu ana özelliktir.

Nedir, kumaşların diğer avantajları nelerdir? Mükemmel bir termal korumadır, iyi şekil verir ve aşınmaya dayanıklıdır. Ayrıca, aşağıdaki özelliklere sahiptir:

1. Pamuklu olduğundan hava (nefes) için iyidir.

2. Hipoalerjenik.

3. Tuvalin yoğunluğu farklıdır, 190 - 210 gr.m.2, bazı şirketler 240 - 360 gr.m2'lik bir yüzey yoğunluğu ile beslenirler.

4. Pellet ve pufların görünümüne dayanıklıdır.

Modern ürünlerin bileşimi içerebilirsadece altbilgi, ama aynı zamanda katkı maddeleri: viskoz, polyester, likra. Yanmalarına, gerilmelerine, ürünlerin daha güçlü olmasına izin vermezler. Daha önce, doğal malzemeler kullanılmış, çoğu zaman giyim çoğu modern teknolojiler kullanılarak üretilen, karışık ve sentetik kumaşlar kullanılarak yapılmıştır.

likralı kumaş

Kaliteyi arttırmak için bu tür katkı maddeleri gereklidir.tüketici talebi. Örneğin, Lycra yumuşak, iyi gerilmiş, tutma şekli, ince ve esnek bir liftir. Özellikle sporcular ve spor yapan enerjik insanlar için tasarlanmıştır. Gün boyunca serinlik ve rahatlık hissi verir. Likralı kumaş altlığı daha aşınmaya dayanıklıdır, ürünler elastik hale gelir, ömürleri uzar.

uygulama

Dış kumaş - bu nedir ve neden daha iyikullanmak için? Bu bebekler için muhteşem ve zarif şeyler dikmek için kullanılır: sürgü, tulum, raspashonok - çünkü kompozisyon doğal. Büyük çocuklar için: külot, bluz, parlak renkli elbiseler. Futer tek sesli ve doldurulmuş olabilir. Yetişkinler için nevresimler, sıcak kıyafetler ve sabahlıklar giyilir.

kumaş altbilgisi satın al

Üstün üretiminde yaptığı uygulamagiysi: yoğun altbilgi, ev ve spor giyiminden yapılmış hoodies. Ev giysileri - daha yoğun elyaftan yumuşak takımlar, pijamalar - kazaklar, ceketler.

Üretim için yaygın olarak kullanılan malzemespor. Kumaş oldukça güçlüdür, fiziksel egzersizler sırasında yüklerle kırılmaz, hatta en yoğun hareketlere bile dayanabilir. Rahat giysiler serbestçe hareket etmenizi sağlar. Fitness ve aerobik için likralı bir kumaş kullanın. Avantajlar iyi hava değişimi (doku nefesleri) ve nem emilimi (kumaş terleri iyi emer). Pek çok aktif insan, açık hava aktiviteleri ve turizm için ekstrem sporlar için giysi yapmak için kullanılan bir likra ile bir kumaş satın almayı tercih ediyor. Çocuklar için sıcak ve sportif güncellemeler veya kıyafetler seçerken, bu materyale dikkat etmelisiniz. Sadece bir kumaş altbilgisi satın alın, seçim harika ve fiyatı gayet uygun.

Dış kumaş, ne varDış kumaş, ne var

Related news

 • Kaptan Hook: Peter Pan ın karakter öyküsü
 • Bebeklerde Aşılanma ve Aşı Sonrası Süreç
 • En Eğlenceli Düğün İçin Fikirler
 • Arda-Berkay kavgasının görüntüleri sızmasın diye hastanede birileri gayret göstermiş, emniyet amiri görevden alınmış
 • Kadınlar Matinesinin ikincisine hazır mısınız

 • Dış kumaş, ne var

  Dış kumaş, ne var


  Dış kumaş, ne var

  Dış kumaş, ne var

  Dış kumaş, ne var

  Dış kumaş, ne var

  Dış kumaş, ne var

  Dış kumaş, ne var

  Dış kumaş, ne var

  Dış kumaş, ne var

  Dış kumaş, ne var

  Dış kumaş, ne var

  Dış kumaş, ne var

  Dış kumaş, ne var

  Dış kumaş, ne var

  Dış kumaş, ne var

  Dış kumaş, ne var