Cinnarizine - kullanım talimatları 49 07.02.2019, 18:41

"Cinnarizine" - kullanım talimatları

Kan dolaşımının problemleri, felçlere yol açan,ateroskleroz ve diğer ciddi hastalıklar yaygınlaşmıştır. Bu tür hastalıklardan mustarip hastalar, en etkili ilacı bulma ümidiyle belirli bir ilacın özelliklerine ilgi duyarlar. Makale ilacın "Cinnarizine" açıklamasını tanıttı. Kullanım talimatları bu metinde detaylandırılmıştır.

Farmakolojik özellikler

İlaç "Cinnarizine" alımı inhibeHücrelere kalsiyum, arterlerin düz kaslarını etkiler, sesi azaltır. Her şeyden önce, beynin damarlarını etkiler, damar genişletici etkisi vardır. Aynı zamanda, tansiyon neredeyse hiç yansıtılmamaktadır. Antihistamin aktivitesi, ilacın özelliklerini ifade eder. Hareketlerin koordinasyonundan sorumlu beyin yapılarını etkilemek, vestibüler aparatın uyarılabilirliğini azaltır.

Hazırlık "Cinnarizine" tablet şeklinde üretilmiştirve kapsüller, ilacın önerilen dozu - öğünden üç kez bir veya iki veya üç tablet. Teşhise bağlı olarak, ilaç "Cinnarizine" on iki yaşından itibaren çocuklara alınabilir, ancak doz yarıya iner. Eğer ilaca karşı yüksek bir duyarlılık varsa, tedavi dozun yarısından itibaren başlatılır, yavaş yavaş arttırılır. Tedavinin etkisini en üst düzeye çıkarmak için, kurs uzatılır. Birkaç hafta veya ay sürebilir.

İlaç "Cinnarizine" reçete Hastalıklar, kullanım talimatlarıHastalığın serebral dolaşım bozuklukları nedeniyle, aşağıdakileri çağırır:

- İnme sonrası iskemik inme ve durum (hemorajik dahil),

- Ateroskleroz

- Travmatik beyin hasarı.

Ayrıca, "Cinnarizine" hazırlanması için alınırboşluklar ekstremite damarları kısıldığında periferik vasküler spazmlar ve tıkayıcı endarteritis çıkarılması, kan dolaşımı, Raynaud hastalığı iyileştirmek için. Bu ilaçla hastalar doku ve organlara gelişmiş kan akımını yaşadı. İlaç bir profilaktik migren ataklarının olarak alınmıştır.

İnsanları vestibüler bozukluklarla seyahat etmek tabletleri kullanabilir"Sinnarizin. " Kullanım talimatlarıonu bir hava aracı olarak temsil eder vedeniz tutması, baş dönmesi, mide bulantısı, kulak çınlaması, kusma gibi semptomları ortadan kaldırır. Ancak bu kapasitede ilacı "Cinnarizine" almayı önermeyen uzmanların bir görüşü vardır. Bir doktora danışmak gereklidir.

Kontrendikasyonlar ve yan etkiler

Ilaç almak için kontrendikasyonlar"Cinnarizine" hamilelik ve emzirme anlamına gelir. Parkinson hastalığı ile, komplikasyonları önlemek için ilaç dikkatle tavsiye edilir. Ilaç "Cinnarizine" yan etkileri ile tanıdık, kullanım talimatı artan yorgunluk, uyuşukluk, ekstremite tremor, baş ağrısı gibi sinir sistemi reaksiyonları mümkün bildirir.

Sindirim sistemi üzerinde ilaç, dispepsi, ağız kuruluğu, kolestatik sarılık neden olan bir etkiye sahiptir. Ilacın yan etkilerine"Cinnarizine" ek açıklama alerjisi eklerReaksiyon. Doz aşımı, titreme, kan basıncında güçlü bir düşüş, uyuşukluk ve kusma görülür. Bir komaya girmek mümkündür. Özel bir panzehir yoktur. Bu nedenle gastrik lavaj önerilir.

Terapi devam ederseuzun bir süre, böbreklerin kontrol muayeneleri, karaciğer, periferik dolaşım gereklidir. İlaçları araç kullanan insanlara çekmek ve daha fazla dikkat gerektiren faaliyetlerde bulunmak tavsiye edilmez.

Serebral dolaşım ve periferik dolaşım üzerinde olumlu bir etkisi olan ilaç "Cinnarizin", sadece bir doktorun tavsiyesi üzerine alınabilir.

Cinnarizine - kullanım talimatlarıGoruntuler Fotograf resim galeriler fotograflar

Related news

 • Sev Yeter 2 Ekim Özeti 79. Bölüm Fragmanı Hüzünlü Veda Raman Ayrıldı
 • Birbirinden Tatlı Anne-Kız Kombinleri
 • Riviera Zeytinyağı Nedir, Nerede Kullanılır
 • Karın yağlarını eritme yolları

 • Cinnarizine - kullanım talimatları 79

  Cinnarizine - kullanım talimatları


  Cinnarizine - kullanım talimatları 79

  Cinnarizine - kullanım talimatları 63

  Cinnarizine - kullanım talimatları 92

  Cinnarizine - kullanım talimatları 3

  Cinnarizine - kullanım talimatları 16

  Cinnarizine - kullanım talimatları 11

  Cinnarizine - kullanım talimatları 95