Cilt Bakımı için 8 En iyi Doğal Yağlar

Cilt Bakımı için 8 En iyi Doğal Yağlar
Cilt Bakımı için 8 En iyi Doğal Yağlar


Cilt Bakımı için 8 En iyi Doğal Yağlar

Cilt Bakımı için 8 En iyi Doğal Yağlar

Plajda bir kulübede, güzel bir masaj keyfi ile yağ kaplı kadınların reklamlarını tv ‘de sürekli izliyoruz. Tüm bu güzellik reklamları her ne kadar bizi kuşkulandırsa da, evet bazen güzellik reklamlarında gerçeğin bir parçası vardır. Ama bunu o reklamlarda ki pahallı kremler ile yapmanıza gerek yok.Bunun yerine daha uygun fiyatlara ve daha sağlıklı olan ayrıca için en iyi sonuçlar veren doğal yağları tercih edebilirsiniz.

Cilt Bakımı Ve Güzellik için kullanılan Doğal yağlar hakkında birkaç bilgi
Kadınların güzellik ve cilt bakımı rutinlerinde doğal yağlar kullanmasının en önemli nedenlerinden biri de kimyasallar ve hatta telaffuz edemediğimiz farklı maddeler içermemesidir.Sizde bilirsiniz ki kozmetik ürünleri etiketlerinde içindekiler listesinde bu bilmediğimiz ve anlam veremediğimiz maddeler vardır. ama doğal yağlar hiçbir kimyasal içermeden cildimize sayısız fayda sağlar.

Aslında burada bahsedeceğimiz cilt bakımı için doğal yağlar, en yakın aktarda veya güzellik mağazasında bulunabilir … onlara ulaşmak zor değil, bilinmeyen şartlarda başka ülkelerde değildir. (Cilt yağı çok kaynağına duyarlı olmadığı sürece) Onlar alerjik reaksiyonlara asla neden olmazlar ve hepsi her yaştan kişinin cildinde olumlu etkiler gösterir.

Doğal yağlar içeriğindeki vitaminler ve besleyici doğal içerikleri ile  cildinizi tedavi eder. Aslında, hatta bir etkiyi elde etmek için bunları topikal uygulamak zorunda değilsiniz; onlar buğulanmış olarak bazı yağlar ile birlikte daha iyi çalışır.Cilt bakımı ve temizliği için su ile de karıştırıp veya başka bir yağ ile birlikte kendi sevdiğiniz formunu bulabilirsiniz.

Eğer cildinizi sağlıklı ve güzel tutmak için kararlıysanız, size gereken inanılmaz güçlere sahip bu ” cilt bakımı için 8 en iyi  doğal yağları ” sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

1. Hindistan Cevizi Yağı

Cildinizi tam anlamıyla besler ve ayak parmaklarınız dan başınıza cildinizi nemlendirir. Hindistan cevizi yağının içeriğindeki Lorik asit, bakteri, virüs ve vücudunuzun üzerinde oluşan cilt mantarları ile savaşır. Aslında, onun temizlik özellikleri bile makyajı çıkarmak için bu yağı kullanmanıza olanak verir.

Sadece cildinize kullanımı ile sınırlandırmayın; saç içinde harika sonuçları vardır. Hindistan cevizi yağı her selfie de size hava verir.Fotoğraflarda uçan  elektrikli saçları sakinleştirmek için iyi bilinir. Saçlarınızı temiz olduğundan emin olun, yağı saçınıza uygulayın ve inanılmaz canlı ve parlak sonucu bekleyin.

2. Çay Ağacı Yağı

Çay ağacı yağı Eczanelerde çok hızlı satılan bir ürün , bu yüzden son şişeyi almak için acele edin! Neden bu kadar popüler? Belki de bu yağ ile bir gecede harikalar yapabilirsiniz çünkü.

Eğer gerçektensivilce tedavisiiçin doktor ziyaretiniz yoksa, bu durumda iyi bir büyü kullanmak daha mantıklı. Çay ağacı yağı kızarıklık, şişkinlikleri azaltabilir ve hatta bazen birkaç saat içinde sivilcelerden kurtulmanızı sağlar.

Cildinizi yakmak için değil, doğru konsantrasyonu bulduğunuzdan emin olun,% 5 konsantrasyon  genellikle sivilceler için mükemmeldir.

Bu çok güçlü, bu yüzden bunu kullanırken ne kadar kullandığınızın ölçüsü tutun. Aksi takdirde, son derece kuru cilt ile sona erebilir. Bunu önlemek için, çay ağacı yağı kullanılan dönemlerde nemlendirici krem ​​kullanın. Yağ aknelerden kurtulmanızı sağlarken nemlendirici krem ise cildinizi yumuşak şekilde koruyacaktır.

3. Jojoba Yağı

Eğlenceli bir  sabah geçirmenizi sağlar, seni neşelendirmek için yanında olan Jojoba yağı, cildinizi daha zarif, sağlıklı bir parlaklık için oksijen sunumunu sağlayacak A vitamini, B ve E vitamini nemlendirici etkisi ile cildinizde harikalar yaratacak.

4. Kendir yağı

Eğer günlük bazda çok fazla makyaj kullanıyorsanız şanslısınız!  makyaj yapmadan hassas cildinizi temizlemek için Kenevir yağı gibi yeterince iyi bir ürünü bulamazsanız! Kenevir yağı akne tedavisi yanı sıra, bunun neden olabileceği herhangi bir kızarıklık ve yara izini çıkarmak için de mükemmeldir.

sihrini korumak için serin ve karanlık yerlerde muhafaza edilmelidir, çünkü bu ürün, ancak, ev kullanımı gerektirir. seyahat ederken yanınızda mini soğutucu olduğu sürece kullanılabilir, evde iş sonrası gece bakımı için bunu tutun.

 

Ayrıca bakınız: Hindistan cevizi yağı ile saç açma yöntemi

5. Macadamia Yağı

Macadamia yağı Vitaminler B ve E ile metabolizmayı ve ciltte oksidasyonu artırmayı sağlar. Eğer büyük şehirlerde ya da trafik sıkışıklığı gibi çevreye kirli hava veren bir yerde saatlerce kalıyorsanız bu yağ sizin içinde önemli olabilir. sağlıklı malzemelerle onun içeriğinde kalsiyum, çinko, fosfor ve potasyum içerir.
Macadamia Yağının cilde Faydaları: Cilde yoğun bir nem verir. Macadamia fındık yağı, cildimizin sebumunda önemli bir işi olan palmitoleic asit içerir.bu yüzden daha sık cilt bakımı ve kozmetikte kullanılır

Ayrıca ağda paketlerinden veya tıraştan sonra kullanın, bu kesikleri ve kızarıkları önler, cildinizi  pürüzsüz ve korunmuş tutmak için harikadır.

6. Fındık Yağı

Hassas ciltler için başka bir hediye; fındık yağı!  Gözenekleri sıkılaştırır ve yüzünüzde parlayan  istenmeyen yağı ortadan kaldırır. Bu ürünün en iyi parçası ise  genellikle makyaj uygulamalarından önce, önemli bir restoranda ya da arabada banyoda cildinizi temizlemek için hızlı etki göstermesidir. Kesinlikle her kadının çantasında bu ürün olmalıdır!

7. Hintyağı

Eğer, kirpiklerinizi uzatmak onları daha güzel  ve dayanılmaz yapmak istiyorsanız Hintyağı, sizin  de güzellik listenizdeki bir sonraki önemli ürün olmalıdır. Ayrıca kaş bazı olarak uygulayabilirsiniz. yatmadan önce kaşlarınıza ve kirpiklerinizi güzellik bakımı yapın. Onun sihirli etkisi bir gecede ortaya çıkacak. sonra sabah yüzünüzü yıkayın.

8. Avokado Yağı

Sonsuz genç bir görünüm için muhtemelen gizli ve güçlü bir nemlendirici . Avokado yağı, Cildinizdeki kolajen ve elastin üretimini artırır ve oksijen alışverişini uyarır. Aynı zamanda cildin daha derin seviyelere nüfuz ve tazelenmiş, enerjik bir görünüm yapacak.Ayrıca ciltte yeni katmanlar oluşturulmasını desteklemektedir.

Eğer  günlük nemlendirici olarak çok fazla olduğunu düşünüyorsanız,  gece kremi ya da bir yüz maskesi ile karıştırabilirsiniz.

Bunlar artık sizin rahatlıkla kullanabileceğiniz, şüpheli kozmetik ürünlerinin zararlı kimyasalları yerine geçen, cilt bakımı için en iyi doğal yağlar listesidir. Cildiniz için doğadan güzel bir hediye olduğunu unutmayın. Cilt bakımınızı olabildiğince doğal tutarak güzelliğinizi ortaya çıkarın. Eğer doğanın sizin için neler yarattıklarını bilseydiniz, asla mağaza ziyaretleri yapmazdınız.


Cilt Bakımı için 8 En iyi Doğal Yağlar

Cilt Bakımı için 8 En iyi Doğal Yağlar

Related news Cilt Bakımı için 8 En iyi Doğal YağlarCilt Bakımı için 8 En iyi Doğal Yağlar


Cilt Bakımı için 8 En iyi Doğal Yağlar


Cilt Bakımı için 8 En iyi Doğal Yağlar


Cilt Bakımı için 8 En iyi Doğal Yağlar


Cilt Bakımı için 8 En iyi Doğal Yağlar


Cilt Bakımı için 8 En iyi Doğal Yağlar