Chevrolet Lanos karakteristiği, kullanışlı ve ekonomik 2019

Chevrolet Lanos karakteristiği, kullanışlı ve ekonomik 2019


Chevrolet Lanos karakteristiği, kullanışlı ve ekonomik 22 12.01.2019, 13:43

"Chevrolet Lanos" karakteristiği, kullanışlı ve ekonomik

"General Motors" Güney Kore dalı, endişeGM Daewoo, 2003 yılında iyi niyet gösterdi ve Zaporozhye Otomobil Fabrikası'nda Chevrolet Lanos modelinin tam ölçekli bir üretiminin yaratılmasında "Ukravto" ile bir anlaşma imzaladı. Proje, genellikle olduğu gibi, sağlanan ünitelerin ve montajların basit bir montajı ile sınırlı değildi. ZAZ Müdürlüğü, vücut bileşenlerini müteakip kaynak, boya ve montaj ile damgalamayı kabul etti. Aslında, fabrika tesisleri ayrı ayrı alınan Chevrolet Lanos modelinin üretim döngüsüne yönlendirilmişti, bunların özellikleri ortalama teknolojik seviyede.

CHEVROLET KARAKTER

Güvenlik Ayarları

Arabada 90 bin adet üretiliyoryıl, etkileyici bir gösterge. "Chevrolet Lanos" karakteristiği ortalama verilere karşılık gelir. Çoğu araba, modelin yüksek talep olduğu komşu Rusya'ya ihraç edilmektedir. "Chevrolet Lanos" bir dizi pasif güvenlik sistemine sahiptir, vücudun alt kısmı yolcu sektörünü çevreleyen bir tür hendekle çevrelenmiştir. Yanal darbeli eşikler eğilmez, araba atılabilir ancak buruşmaz, vücudun geometrisi aynı kalır. Hem ön hem de arka raflar güçlendirilmiştir, kapılarda çelik şok geçirmez kirişler döşenmiştir. Aynı kirişler, ön camın alt kenarının seviyesinde gövdenin ön panelinde bulunur, böylece salon her taraftan korunur.

Chevrolet lanos özellikleri

Dış ve iç

"Chevrolet Lanos" dışının üzerinde çalıştıuzmanlar ItalDesign, bunun sonucunda otomobil modern zamanların en iyi geleneklerine özel bir görünüm kazandı. "Chevrolet Lanos" karakteristikleri bir adım daha yükseldi. Ön camın maksimum eğimi sayesinde, araç aerodinamik performans için ideal hale geldi. İç kalitesi (burada karakteristik "Chevrolet Lanos" üstte yine idi), rahat ve fonksiyonel iyi bir seviyede, geniş iç mekan, yer almaktadır. Yüksek derecede ergonomiye sahip geniş koltuklar rahatça hareket eder ve açılır. Döşeme kadife, bastırılmış ortam ışığı tavan ışığı ile, pastel ölçülü bir rahatlatıcı etkiye sahiptir.

Chevrolet Lanos yerden yükseklikteki teknik özellikleri

Paket İçeriği

Arkasında geniş bir bagaj bölmesi var320 litre kapasiteli bir bölüm. Arka koltuklar katlandığında bagaj hacmi 940 litreye çıkar. Yatay panelde, bagaj bölmesini ve araç içi koşullarını koşullu olarak ayırarak, ses sisteminin sabit kompakt hoparlörleri takılıdır. Teknik şartname "Chevrolet Lanos", iki değişkenli bir yapılandırma sağlar. Standart donanım, tam boyutlu stepne, 14 inçlik çelik jantlar içerir. Lüks paket, hidrolik direksiyon, arka cam buğu çözücü, klima sistemi ve verimli sis lambaları içerir.

Motor ve boyutları

Motor "Chevrolet Lanos" oldukça ekonomik,tüketim 100 km'de sadece 7 litredir. Motor ekolojik olarak Euro 2 standardı ile uyumludur. Motorun hacmi 86 litre gücünde 1,5 litredir. a. Aracın motor gücü parametreleri etkileyici değil, yani sürücünün hız için minimum cezaya sahip olacağı anlamına geliyor. Uzunluk 4240 mm, genişlik 1680 mm, yükseklik 1430 mm, dingil mesafesi 2520 mm - bu Chevrolet Lanos boyutlarındadır. Teknik özellikler, sadece 170 mm'lik açıklık, çoğu alıcının ihtiyaçlarını tam olarak karşılamamaktadır, ancak Ukrayna'daki montaj aracının fiyatı, en pahalı ekipmanlarda bile, sadece yaklaşık 300 bin ruble daha mütevazıdır. Bu nedenle, araba Rusya'da yüksek talep görüyor.

Chevrolet Lanos karakteristiği, kullanışlı ve ekonomik 2019

Chevrolet Lanos karakteristiği, kullanışlı ve ekonomik 2019

Related news

 • Rosto Tarifi
 • Çok İzlenen Videolar
 • Karbonhidrat diyeti nasıl yapılır

 • Chevrolet Lanos karakteristiği, kullanışlı ve ekonomik 8

  Chevrolet Lanos karakteristiği, kullanışlı ve ekonomik


  Chevrolet Lanos karakteristiği, kullanışlı ve ekonomik 33

  Chevrolet Lanos karakteristiği, kullanışlı ve ekonomik 20

  Chevrolet Lanos karakteristiği, kullanışlı ve ekonomik 63

  Chevrolet Lanos karakteristiği, kullanışlı ve ekonomik 68

  Chevrolet Lanos karakteristiği, kullanışlı ve ekonomik 67

  Chevrolet Lanos karakteristiği, kullanışlı ve ekonomik 16