19.06.2019

Charlotteu evde nasıl pişirirsiniz: iki ağız sulandırıcı tarifler 20

Charlotte'u evde nasıl pişirirsiniz: iki ağız sulandırıcı tarifler

Elmalı turta, ayrıca charlotte olarak da bilinir,oldukça hızlı ve basit bir şekilde hazırlanır. Bu yüzden birçok ev hanımının en sevdiği yemeklerden biri oldu. Evde charlotte nasıl hazırlanacağını biliyorsanız, beklenmedik misafirler tarafından asla şaşırmayacaksınız.Evde charlotte nasıl pişirilir?Pişirme kolaylığı, ocakta durmak istemediğinizde bile bir turta pişirmenize izin verir. Bir kelimede, seçenek sadece mükemmel. Peki charlotte nasıl pişirilir?

Elmalı turta tarifi

Üç büyük tavuk yumurtasına ihtiyacın olacak, bir bardakşeker, bir bardak unun üçte üçü, vanilya şekeri, birkaç elma, tereyağı, yarım bardak nişasta. Her çeşit elmayı alabilirsin, ana şey taze ve olgun olmaları. Evde bir charlotte hazırlamadan önce, fırını yüz yetmiş beş dereceye kadar ısıtın. Bir tencerede veya büyük bir tencerede tereyağını eritin, bulaşıkların yanlarına ya da özel bir fırçayla bulaşın yanlarına sürün. Kabın kenarlarını nişasta ile serpin. Böylece pastayı çıkarmak daha kolay olacak. Ek olarak, bir charlotte hazırlamadan önce, tabağın basit bir tarifi elmaları soymak ve kesmek için tavsiyede bulunur ve daha karmaşık olanlarda da pişirme işleminden önce biraz dışarı atılması tavsiye edilir. Meyveleri tereyağından söndürdükten sonra, kurumasını engellersiniz. Pişmiş elmaları yağlanmış bir şekle koyun. Yumurta, vanilya ve sade şekeri karıştırın, karışımı bir karıştırıcıyla çırpın.Charlotte pişirmek nasıl: tarifiBir charlotte almak için bunu iki dakika kadar yapıngür ve lezzetli çıktı. Biraz un ekleyin, her şeyi karıştırın ve elmaları meyvenin içine dökün. İstenirse, biraz tarçın veya kahverengi şeker ekleyebilirsiniz. Pastayı yarım saatliğine fırına gönder. Pişirme işleminden sonra, charlotte'ı bir tabağa yerleştirin ve soğumasını bekleyin ve daha sonra masaya servis yapın. Tatlıya iyi bir katkı, bir kremalı dondurma ya da krem ​​şanti topudur.

Evde charlotte yapmak için başka bir yol

Ayrıca elmalı turta yapmayı deneyinbisküvi hamuru. Beş yumurtaya, bir bardak şekere, çok fazla una, bir kutu kabartma tozuna, ekşi çeşitlerin üç ya da dört elmasına, bitkisel yağa ihtiyacınız var. Yumurtaları sincap ve yumurta sarısına ayırın. Protein kısmını şekerle çırpın, yavaş yavaş yumurta sarısı, un ve kabartma tozu ekleyin.Charlotte pişirmek nasıl: basit tarifiBir mikser ile iyice karıştırın. Evde bir charlotte hazırlamaya başlamadan önce, fırın tepsisini yağlayarak hazırlayın ve fırını önceden ısıtın. Dilimleyin ve elmaları soyup bir kalıba dökün ve hamurun üzerine dökün. Fırında yaklaşık yarım saat pişirin. Hamurun havadar olduğu ortaya çıkacak, aşağıda bulunan elmalar onun yükselmesini engelleyemeyecek ve hiç kimse böyle bir tatlıya kayıtsız kalmayacak. Tarifin, malzemelerle denemenize izin verdiğini unutmayın. Örneğin, elma doldurma kolayca başka meyvelerle, örneğin mandalinalarla değiştirilebilir. Bu pasta çok yeni yıl ve şenlikli olacak. Armut, erik veya taze meyveler de hiç fena değil. Her varyant diğerlerine benzer olmayacaktır, ancak hazırlanması çok kolaydır.Related news

 • Bakan Pekcan, 2018 kaçakçılıkla mücadele sonuçlarını açıkladı
 • V YAKALI ÇOCUK SÜVETERİ KALAN İPLERİMİZİ DEĞERLENDİRELİM
 • Rosgvardiya: Suriye’deki operasyonlarda yer almıyoruz
 • Bülent İnaldan nostaljik paylaşım
 • Cinnarizine - kullanım talimatları

 • Charlotteu evde nasıl pişirirsiniz: iki ağız sulandırıcı tarifler 20

  Charlotteu evde nasıl pişirirsiniz: iki ağız sulandırıcı tarifler


  Charlotteu evde nasıl pişirirsiniz: iki ağız sulandırıcı tarifler 73

  Charlotteu evde nasıl pişirirsiniz: iki ağız sulandırıcı tarifler 53

  Charlotteu evde nasıl pişirirsiniz: iki ağız sulandırıcı tarifler 25

  Charlotteu evde nasıl pişirirsiniz: iki ağız sulandırıcı tarifler 84

  Charlotteu evde nasıl pişirirsiniz: iki ağız sulandırıcı tarifler 93

  Charlotteu evde nasıl pişirirsiniz: iki ağız sulandırıcı tarifler 79

  Charlotteu evde nasıl pişirirsiniz: iki ağız sulandırıcı tarifler 28

  Charlotteu evde nasıl pişirirsiniz: iki ağız sulandırıcı tarifler 54

  Charlotteu evde nasıl pişirirsiniz: iki ağız sulandırıcı tarifler 93

  Charlotteu evde nasıl pişirirsiniz: iki ağız sulandırıcı tarifler 9

  Charlotteu evde nasıl pişirirsiniz: iki ağız sulandırıcı tarifler 80

  Charlotteu evde nasıl pişirirsiniz: iki ağız sulandırıcı tarifler 7

  Charlotteu evde nasıl pişirirsiniz: iki ağız sulandırıcı tarifler 94