Buzdolabı dondurulmazsa, ustayı aramak için acele etmeyin 2019

Buzdolabı dondurulmazsa, ustayı aramak için acele etmeyin 2019

Buzdolabı dondurulmazsa, ustayı aramak için acele etmeyin 11 21.02.2019, 16:09

Buzdolabı dondurulmazsa, ustayı aramak için acele etmeyin

"Buzdolabı donmaz!Eğer ona bir soru sorarsanız "Herhangi usta servis merkezi, kaç bu şikayetlerin kendilerine gelip, kırk hatta kısa bazen hesabından vurmak ve elini sallamak. Nitekim en yaygın durum, soğutma ünitesi, bazen yıllarca çalıştığı ve garanti onarım sona erme, görevlerini yerine reddediyorum.Buzdolabı donmaz

İlk şok yaşadıktan sonra, mal sahibi derhalusta, buzdolabının neden bu rezali dondurmadığını ve ortadan kaldırmadığını anında araştırmaya çalışıyorum. Acelesi var - ve doğru, insanlar gülüyor! Şanslıysanız, sadece ana zevkle, soketten çıkan fişi takarsanız ve sahibi, utançla yanarken, evdeki onarım için acil durum çağrısı şeklinde dikkatsizliğini ödüyor.
Bir önceki utanmanın bir varyantı olarak, fakat daha fazlasıCiddi: arıza, fişin içinde veya prizin kendisinde yatıyor. Eğer mal sahibi bu eşyaları nasıl kullanacağını biliyorsa, sorun şahsen ve yakında ortadan kalkacaktır. Değilse, risk almaktan daha iyidir ve ardından ustanın meydan okunması haklı çıkacaktır.
Dikkatsizlikten başka bir "şaheser" - gevşekkapalı buzdolabı kapısı. Ya sahibin kendisi, bakmadan onu itti, ancak yerinde olup olmadığını kontrol etmedi. Ya da buzdolabında iç boyutlarına uymayan bir yemektir. Böyle bir "arıza" ortadan kaldırmak için - bu bir kahkaha için bir tavuk!
Buzdolabının neden donmadığıBaşka bir şey, buzdolabının donmamasıKapının gövdeye gevşek bir şekilde tutturulması, lastik contaların yıpranmasıdır. Tabi ki, kendi başlarına değiştirilebilirler. Ancak mutfak buzdolabının yeni bir modeli ise, içindeki contalar kapının oluklarına kalıplanır ve sadece onunla değiştirilir. Efendiyi aramak dışında bir çıkış yolu yoktur.
Özellikle ilgili olarak ele alınması gerekmektedirServis, buzdolabının evde onarılamaz nedenlerden dolayı donmaması durumunda. Bunlar çoğunlukla termostatın veya sıkışan kompresörün kırık düzenlemesidir. Bununla birlikte, çalışan bir termoregülatör mevcut ise, bunu koyabilirsiniz ve dengesiz cihaz ayarlama için verilmelidir.
Buzdolabının üst bölmesini dondurmayınOlmadığı zaman en hoş olmayan anlardan biribuzdolabının üst haznesini ve hane halkının geri kalanını dondurur, - bir soğutucu gaz kaçağı. Ünite çalışırken kondenser soğuk kalırsa sistem basınçlıdır (aksi takdirde terleme işlemi ısınır). Hasarın tek bir yerde lokalize olması durumunda şanslı olduğunu düşünün - buzdolabını tamir etmek ve buzdolabına doldurmak nispeten kolaydır. Bir dizi mikro çatlak varsa, tüm sistemin değiştirilmesi gerekir.
Ne zaman böyle bir merak var, ne zamanBuzdolabý doðru donduðu þekilde deðil, arýzasýnýn kapý olduðunda kapatýlmasý gereken kamera aydýnlatma lambası. Eğer contayı şu anda bükdükten sonra, içindeki ışığı görecekseniz, - ampulün kontak kesicisi aşınmış. Bu sorunla başa çıkmaya çalışın, temas pedine bir deri karesi yapıştırın.
Ama eğer ev "Noel Baba" yiyecek ve içecekleri tutmak istemiyorsa ve kendi güçleri tarafından kolayca yokedilemezse, en iyi çözüm hala ustanın çağrısı olur.

Buzdolabı dondurulmazsa, ustayı aramak için acele etmeyin 2019

Buzdolabı dondurulmazsa, ustayı aramak için acele etmeyin 2019

Related news

 • Biber Salçası Tarifi
 • İĞNE OYASI ÇİLEK MODELİ YAPIMI
 • İncili Minik Yelpaze Oya Modeli
 • Irakta, IŞİDin son kalesine operasyon
 • Bayern Münih - Anderlecht maçı hangi kanalda

 • Buzdolabı dondurulmazsa, ustayı aramak için acele etmeyin 28

  Buzdolabı dondurulmazsa, ustayı aramak için acele etmeyin


  Buzdolabı dondurulmazsa, ustayı aramak için acele etmeyin 15

  Buzdolabı dondurulmazsa, ustayı aramak için acele etmeyin 35

  Buzdolabı dondurulmazsa, ustayı aramak için acele etmeyin 69

  Buzdolabı dondurulmazsa, ustayı aramak için acele etmeyin 82

  Buzdolabı dondurulmazsa, ustayı aramak için acele etmeyin 33

  Buzdolabı dondurulmazsa, ustayı aramak için acele etmeyin 78

  Buzdolabı dondurulmazsa, ustayı aramak için acele etmeyin 2

  Buzdolabı dondurulmazsa, ustayı aramak için acele etmeyin 44

  Buzdolabı dondurulmazsa, ustayı aramak için acele etmeyin 93

  Buzdolabı dondurulmazsa, ustayı aramak için acele etmeyin 81

  Buzdolabı dondurulmazsa, ustayı aramak için acele etmeyin 71

  Buzdolabı dondurulmazsa, ustayı aramak için acele etmeyin 44