Buzdolabı Bosch KGN39VL11R: yorumlar, özellikler, kullanım kılavuzu 2019

Buzdolabı Bosch KGN39VL11R: yorumlar, özellikler, kullanım kılavuzu 2019

Buzdolabı Bosch KGN39VL11R: yorumlar, özellikler, kullanım kılavuzu 67 03.02.2019, 06:46

Buzdolabı Bosch KGN39VL11R: yorumlar, özellikler, kullanım kılavuzu

Buzdolabı ayrılmaz bir parçasıdırmodern mutfak Bu ev aletleri olmadan yapmak zor, ancak modellerin seçimi bazen bir çıkmaz yol açar. Basit bir tüketicinin çeşitli teknik yeniliklere yönelmesi ve karmaşık çok işlevli ekipman satın alma fizibilitesini anlamak zordur. Piyasada uzun süredir popüler olan buzdolaplarının klasik örnekleri sunulmaktadır. Bu, güvenilirliği, çok yönlülüğü ve oldukça iyi özellikleri gösteren yorumları olan Bosch KGN39VL11R örneğidir.

bosch kgn39vl11r yorum

Modelin temel parametreleri

Dikkate alınan buzdolabı aittiriki odacıklı tip ve tüketiciye göre en çok tercih edilen seçenek olan dondurucunun alt kısmında farklılık gösterir. Ünite oldukça standart boyutlara sahip, ancak etkileyici ve sağlam görünüyor.

 • Yükseklik - 200 cm.
 • Derinlik 65 cm.
 • Genişlik 60 cm'dir.

Kullanışlı alan hacmi 315 litredir. Soğutucu bölmede 221 litre ve dondurucuya 94 litre tahsis edilmiştir.

Buzdolabı Bosch KGN39VL11R ekonomik modellere atıfta bulunur, enerji tüketim sınıfı üretici tarafından "A" olarak konumlandırılır.

Modele genel bakış

Birim müşterisini kazandı ve çok popüler. Ev aletleri bir kompresör ile donatılmış, böylece buzdolabı veya dondurucu ayrı ayrı kapatamazsınız.

Ancak bu tüketici gerekli olmayacaktır. Buzdolabı bölmesi, dondurucu bölmesi gibi, otomatik buz çözme No Frost işlevi ile donatılmıştır. Kullanım kolaylığı için sistem "superfrost" sağlanmaktadır.

Buzdolabı Bosch KGN39VL11R özellikleri vardıroldukça iyi. Günde 14 kg'a kadar ürün dondurmayı mümkün kılar. Rafların ucuz plastikten değil, dayanıklı, temperli camdan yapılması önemlidir.

Kontrol elektronik olarak yapılırekran. Kullanıcıların rahatlığı için bir alarm verilir. Böylece, sıcaklık yükseldiğinde, ünite bir ışık ve ses sinyali verir. Kapıyı kapatmayı unutursanız akıllı araba sesli bir alarm ile sizi uyaracaktır.

Birçok alıcı için, bu model önemlidirKapıyı istenilen tarafa daha fazla basmanıza izin verir. Buzdolabı Bosch KGN39VL11R gümüş, bu nedenle farklı stil çözümleri ile dekore edilmiş mutfakta kurulum için uygundur.

buzdolabı bosch kgn39vl11r

Teknik Özellikler

Bosch KGN39VL11R incelemeleri oldukça iyi. Bu çok yönlülüğü ve oldukça iyi teknik özellikleri nedeniyle.

Hem dondurucu hem de dondurucu otomatik buz çözme işleviyle donatılmıştır. Bu, duvarlarda bir buz kabuğunun oluşmasını önler ve kullanıcıyı manuel buz çözme ihtiyacını ortadan kaldırır.

Dahili Multi-Airflow sistemi eşit olarakodanın içindeki soğuk havanın akışını dağıtır. Bu, ürünlerin güvenliğine katkıda bulunur ve bunları havalandırmadan kaldırır. Soğutucu bölmesinde, soğutma içecekleri için tasarlanmış bir Chille bölgesi vardır. Kolaylık sağlamak için, teleskopik kızaklarla donatılmıştır, bu sayede şişeler kolayca soğutulabilir ve erişebilir. Bu bölgedeki sıcaklık, ana bölmeden daha hızlı tutulur ve bu da hızlı soğutmayı destekler.

buzdolabı bosch kgn39vl11r yorumlar

Buzdolapları Bosch KGN39VL11R incelemeleri varferahlık. Sebzeler için toplam kapasitesi 26 litrelik büyük bir kutu temin edilmektedir. Avantaj, ürünlerin bozulmasını önlemek için bu bölmedeki nemi düzenlemesidir. Kutu, yeniden düzenlenebilen uygun bir bölme ile donatılmıştır. Bu, içindeki boşluğun uyumlu bir yeniden dağıtımına katkıda bulunur. Kolaylık ve hızlı erişim için çekmece, kayan uçlarda bulunur.

Söz konusu modelin avantajları

Bosch KGN 39VL11R incelemeleri hem olumlu hem de olumsuz hak ediyor. Modelin avantajları arasında, alıcılar şunları kaydetti:

 • klasik şık ve sıkı tasarım;
 • otomatik defrost fonksiyonu sayesinde manuel gerekmez ve don içermez;
 • yeterince büyük agrega, bir çok ürün içerir, ancak hantal görünmüyor;
 • raflar, kutular ve konteynerler iyi düşünülmüş, kullanıcılar bölme ve rafların çeşitliliğine ve çeşitliliğine dikkat çekiyor;
 • Ekran sezgisel, arka ışık karanlıkta aydınlık ve rahat;
 • model oldukça işlevseldir, ürünlerin korunmasına katkıda bulunan rejimler vardır.

Model piyasaya layık görülmüştürbenzer ürünler. Çoğu kullanıcı bu buzdolabını tanıdıklarına önerir. Onlara göre, kullanışlıdır, ferahtır ve herhangi bir kusur göstermeden düzgün çalışır.

buzdolabı bosch kgn39vl11r gümüş

Buzdolabının dezavantajları

Olumlu yorumlar arasında ayrıcanegatif. Modelin oldukça gürültülü olduğu görüşüne öncülük ediyor. Mutfakta kurarsanız sorun olmaz. Ancak stüdyo dairesinde satın alınması haksızlıktır. Kompresörün çalışması, sessiz bir dinlenmeye müdahale etme konusunda oldukça dikkat çekicidir.

Olası arızalar

Model, kalite ve uzun servis ömrü ile karakterizedir. Fakat herhangi bir mekanizma bozulabilir. Bu buzdolabının en tipik arızaları şunlardır:

 1. Kompresör açılmıyor. Sorunun olası nedeni, termostatın arızalanmasıdır. Bu, ünite odalarındaki iç sıcaklığı ölçen ve düzenleyen özel bir sensördür. Maalesef onarımı yapılmıyor, yeni bir tane satın almak gerekiyor.
 2. Bosch buzdolabı KGN39VL11R satın aldıysanız,Kullanımı için talimat her zaman kullanılmalıdır. Ürünün neden buz oluşturduğunu anlamaya yardımcı olacaktır. Bu, drenaj deliği tıkandığında ortaya çıkar. Bir kokteyl veya küçük bir şırınga için tüp kullanılarak bağımsız olarak temizlenebilir.
 3. Buzdolabının çalışmadığı görülür. Büyük olasılıkla, fanın başarısızlığı. Motoru değiştirmek gereklidir.
 4. Buzdolabı soğuyor ve dondurucuçalışmaz, büyük olasılıkla anahtarlama vanasında durumdur. Bu sorun genellikle tek bir kompresöre sahip buzdolaplarında ortaya çıkar. Bu durumda değiştirilmelidir.

buzdolabı bosch kgn39vl11r 02 parçaları

Buzdolabında Bosch KGN39VL11R 02 yedek parça olabilirtamir atölyelerinde satın alın. Ancak en iyi çözüm, uzman bir merkezle bağlantı kurmaktır. Sadece master, arıza seviyesini değerlendirebilir ve üniteyi tüm kurallarla onarabilir.

Taze çözümler için buzdolabı

Bosch'un üniteleri yeni bir aile sağlayacaktırürünleri ve hosteslerin günlük işlerini kolaylaştırmak. Rafların başarılı konumu sayesinde, modelde nerede ve ne olduğu göz önünde bulundurulduğunda her zaman açıktır. İyi düşünülmüş bir çekmece ve kullanışlı bir dağıtıcı, sebzeleri ve meyveleri doğru şekilde yerleştirmeyi mümkün kılar.

Ailenin herhangi bir üyesi için yemek eklemek ve almak için uygundur. Buzdolabı yüksektir, ancak iyi düşünülmüş bir tasarım sayesinde raflar, küçük boydaki insanlara bile kendinizi rahat hissetmenizi sağlar.

Vurgudan bahsetmeye değer. Dahili, günün hangi saatinden bağımsız olarak tüm içeriği görmenizi sağlar ve arkadan aydınlatmalı ekran, gece bile iyi bir görüntü sağlar.

Üreticiden garanti

"Bosch" şirketi müşterilerine bakıyor. Bosch KGN39VL11R02, diğer modellerde olduğu gibi enerji tasarrufu sağlayan bir "A" sınıfına sahiptir. Yenilikçi gelişim, yiyecekleri uzun süre taze tutmanızı sağlar. Sebzeler, süt ürünleri, tereyağı, peynir için ayrı bölmeler sağlanmaktadır.

buzdolabı bosch kgn39vl11r özellikleri

Dondurucu daha fazla dondurmanızı sağlarkısa sürede ürün sayısı. Otomatik buz çözme sistemi, hostes için özgürlük verir. Artık bu konuyla el ile uğraşmaya gerek yok. Bu nedenle, kuvvetler ve zaman önemli ölçüde kaydedilir. Bosch KGN39VL11R incelemeleri hak ediyor. Model değerini haklı çıkarır, niteliksel ve kalıcı çalışır.

buzdolabı bosch kgn39vl11r kullanıcı kılavuzu

Buzdolabının klasik bir görünümü ve rengi var"Gümüş metalik" birçok tüketici beyazdan daha fazlasını sever. İncelemelere göre, altta bulunan dondurucu, rahat ve çok geniş. Üç kutu, çok çeşitli ürünler koyma fırsatı verir. Buz dondurması için bir kap dahildir. Birçok tüketici elektriği önemli ölçüde tasarruf etmeyi sağlayan "izin" işlevinin varlığını takdir etti.

Buzdolabı Bosch KGN39VL11R: yorumlar, özellikler, kullanım kılavuzu 2019

Buzdolabı Bosch KGN39VL11R: yorumlar, özellikler, kullanım kılavuzu 2019

Related news

 • Otel Regina Aqua Park Beach Resort 4 (Mısır Hurgada): açıklamalar, fotoğraflar, yorumlar
 • Çocukları minyatür yetişkinler gibi giydirmeyin
 • Mikrodalga fırında kek: hızlı ve lezzetli
 • Örgü Saçlar ile Etiketlenen Konular
 • Egzersiz planı ile Etiketlenen Konular
 • Bakır klorür - tanımı, uygulaması

 • Buzdolabı Bosch KGN39VL11R: yorumlar, özellikler, kullanım kılavuzu 23

  Buzdolabı Bosch KGN39VL11R: yorumlar, özellikler, kullanım kılavuzu


  Buzdolabı Bosch KGN39VL11R: yorumlar, özellikler, kullanım kılavuzu 34

  Buzdolabı Bosch KGN39VL11R: yorumlar, özellikler, kullanım kılavuzu 27

  Buzdolabı Bosch KGN39VL11R: yorumlar, özellikler, kullanım kılavuzu 21

  Buzdolabı Bosch KGN39VL11R: yorumlar, özellikler, kullanım kılavuzu 57

  Buzdolabı Bosch KGN39VL11R: yorumlar, özellikler, kullanım kılavuzu 82

  Buzdolabı Bosch KGN39VL11R: yorumlar, özellikler, kullanım kılavuzu 37

  Buzdolabı Bosch KGN39VL11R: yorumlar, özellikler, kullanım kılavuzu 8

  Buzdolabı Bosch KGN39VL11R: yorumlar, özellikler, kullanım kılavuzu 77

  Buzdolabı Bosch KGN39VL11R: yorumlar, özellikler, kullanım kılavuzu 75

  Buzdolabı Bosch KGN39VL11R: yorumlar, özellikler, kullanım kılavuzu 22

  Buzdolabı Bosch KGN39VL11R: yorumlar, özellikler, kullanım kılavuzu 29

  Buzdolabı Bosch KGN39VL11R: yorumlar, özellikler, kullanım kılavuzu 74

  Buzdolabı Bosch KGN39VL11R: yorumlar, özellikler, kullanım kılavuzu 20