Burcuna Göre Hangi Avrupa Ülkesinde Tatil Yapmalısın


Burcuna Göre Hangi Avrupa Ülkesinde Tatil Yapmalısın

Burcuna Göre Hangi Avrupa Ülkesinde Tatil Yapmalısın

Burcuna Göre Hangi Avrupa Ülkesinde Tatil Yapmalısın, Kova Burcu Hangi Avrupa Ülkesinde Tatil Yapmalısın? Astroloji

Bir tatil destinasyonu seçmek, bazen dünya haritasına gözünüz kapalı parmak koymak veya herhangi bir otelin promosyonunu değerlendirmek kadar kolay olabileceği gibi, yılda belirli gün sayısı kadar az tatili olan insanlar için özel olarak değerlendirme sürecine tabi kalacak, günlerce çalışılacak kadar da zor olabilir. Sıradan değil, özel seçimler yapmak istiyor ve sahip olduğunuz kısıtlı tatil günlerini en doğru şekilde değerlendirmek istiyorsanız bir sonraki tatil noktanızı burcunuza sormaya ne dersiniz?

Astrolojik özellikleriniz gittiğiniz bir yerde çok mutlu olmanızın veya bulunduğunuz yerden bir an önce kaçmak istemenizin sebebi olabilir. Bir Aslan veya Boğa olarak gittiğiniz yerde konfor ve lüks arıyorsanız, belirli bir bütçeniz de varsa İngiltere’de mutsuz olacağınızı öngörmek pek de zor değil.

Kadin.com olarak sizin için hazırladığımız bu Astrolojik Avrupa Seyahat Rehberi bir sonraki tatilinize ışık tutabilir.

Hem de burcunuzun ülkesine seyahat etmek bu kadar kolayken. Detaylar için !

Koç Burcu Hangi Avrupa Ülkesinde Tatil Yapmalısın?

Burcuna Göre Hangi Avrupa Ülkesinde Tatil Yapmalısın,

Bir Koç burcuna her şey dahil bir otelde bir hafta tatil yaptıramazsınız. Yaptırırsanız da tatil sonunda mutsuzluk garantidir.

Koç burcu sabit bir yerde durmaktan hoşlanmaz. Spontane ve enerji dolu yapıları vardır. Önceden yönü çizilmiş tatiller çok hoşlarına gitmez. Bavullarını hazırlarken, gün gün giyeceklerini önceden belirleyen insanlar değillerdir.

 Sıcaktan da çok fazla haz etmeyen Koç burçları için Orta Avrupa’nın içinde üç farklı iklimi barındıranAlmanya’sını öneriyoruz. Her ruh hali için farklı seçenekler barındıran Almanya, her yönü ile Koç burçlarını mutlu edecektir.

Boğa Burcu Hangi Avrupa Ülkesinde Tatil Yapmalısın?

Burcuna Göre Hangi Avrupa Ülkesinde Tatil Yapmalısın,

Boğa burçları sıcak ve sevecen insanlardır. Her ne kadar mümkün olduğunca uyum sağlamayı sevseler de kendilerini şımartmaktan da hoşlanırlar. Kendimizi şımartmak için tatilden daha uygun zaman olmadığına göre Boğa burçlarının tatil noktası olarak lüksü ve rahatı yakalayabileceği, daha huzurlu ortamlara ihtiyaçları vardır.

Maddi dünyaya önem veren Boğa burçları için tatilin ekonomik olmasından çok hakkını veren bir yerde olması daha önemlidir.

Tatilde ekonomiye önem vermeyen Boğa burçları için önerimiz Avrupa’nın en pahalı ama en güzel yerlerinden biri olanİsveç.

İkizler Burcu Hangi Avrupa Ülkesinde Tatil Yapmalısın?

Burcuna Göre Hangi Avrupa Ülkesinde Tatil Yapmalısın,

Esnek olma özelliği ile bilinen İkizler burçları için sıkılmayacakları, sürekli değişen ortamlar bulabilecekleri yerler bulmak önemlidir. Hava grupları genel anlamda bir şeyler öğrenebilecekleri yerleri rahat olabildikleri yerlere tercih ederler. Tatil söz konusu olduğunda da yer değiştirmek ve esnek olmak onlar için önemlidir. Bu sebeple bir trenle bir ülkeden diğerine geçebilecekleri lokasyonlar onlar için daha keyifli olacaktır.

Büyük şehirler, içinde görülebilecek daha fazla özel mekân taşıyan ülkeler İkizler burçlarının ruhuna hitap edecektir.

Kolaylıkla sıkılan İkizler burçları için önerimizİtalyaolacaktır. Hatta Roma her anlamda İkizler burçları için yaratılmış bir şehir olabilir.

Yengeç Burcu Hangi Avrupa Ülkesinde Tatil Yapmalısın?

Burcuna Göre Hangi Avrupa Ülkesinde Tatil Yapmalısın,

Yemek içmekten, aile seyahatlerinden ve kendilerini güvende hissettikleri noktalarda tatil yapmaktan hoşlanan Yengeç burçları aynı zamanda tatilde oldukları destinasyonun dikkat çekici olmasını da isterler. Eğer sevdikleri yanlarında ise, rahat bir yatak ve iyi bir kahvaltı onlar için yeterliyken, aile toplanması yoksa su kenarında bir yerleri tercih etmeleri gerekir. Her Yengeç burcunun yılda bir defa ruhunu denizle temizlemesi gerekir.

Su olan her yerde kendisini iyi hisseden Yengeç burçları için önerimiz olan Avrupa ülkesiİspanya. İspanya’nın her köşesinde sosyal medya hesaplarına uygun kareler yakalayabilirsiniz.

Aslan Burcu Hangi Avrupa Ülkesinde Tatil Yapmalısın?

Burcuna Göre Hangi Avrupa Ülkesinde Tatil Yapmalısın,

Ateş grubu burçlarının lider temsilcisi Aslan burçları, bitmeyen enerjileri ve daimî neşeleri ile tanınırlar. Aslan burçları hareketli mekanlardan, büyük partilerden, herkesin ortak dikkat merkezinde bulunan özel ve ihtişamlı yerlerden hoşlanırlar.

Bir ülkenin söylendiğinde yarattığı etki kadar, Instagram’da paylaşıldığında topladığı beğeni de çok önemlidir. Eğer bir Aslan burcu bir yere tatile gidiyorsa, tüm takipçilerinin ne kadar güzel bir yere gittiğinden haberi olmalıdır.

Gösterişten hoşlanan, sıcakkanlı Aslan burçları için Avrupa’daki önerimizFransa, özellikle de Fransa’nın güneyi olacaktır.

Başak Burcu Hangi Avrupa Ülkesinde Tatil Yapmalısın?

Başak burçlarının spontane bir tatil yapması, önceden içindeki düzenini planlamadığı bir geziye katılması mümkün değildir. Bir Başak burcu tatile gitmeden önce gideceği yerin tüm “en iyi” lerini önceden araştırır. En iyi restoranlar, en iyi alışveriş merkezleri, en iyi kafeler ve tarihi mekanlar önceden el haritalarına veya Google haritalarına mutlaka işaretlenmiştir.

Mükemmeliyetçi Başak burçları için tatilin tüm detayları önemlidir. Görsel zevklerini bozacak veya programlarını sekteye uğratabilecek ihtimallerden hoşlanmazlar.

Dünyanın en düzenli ve en yaşanabilir ülkelerinden biri olanDanimarkaBaşak burçları için önerimiz olacaktır. Ancak İtalya’da Venedik de Başak burçlarını mutlu edecek destinasyonlardan biri olabilir.

Terazi Burcu Hangi Avrupa Ülkesinde Tatil Yapmalısın?

Burcuna Göre Hangi Avrupa Ülkesinde Tatil Yapmalısın,

Venüs gezegeninin güzel temsilcilerinden olan Terazi burçları her bulundukları yerde az da olsa bir romantizm ararlar. Bir ülkeyi, bir şehri seyahat ettiklerinde mutlaka etkisinde kalmaları gereken bir özelliği olması gerekir. Sanat onlar için dikkat çekici konulardan bir tanesidir. Her şeye rağmen eğer bulundukları yerde huzur yoksa ve kaos varsa, üstlerine para bile verseniz o noktaya tatile gitmezler. Trafik, şehir gürültüsü onlara göre değildir. Bu sebeple hangi ülkeye giderlerse gitsinler, metropolleri tercih etmeyeceklerdir.

Terazi burçları Zodyak’ın sosyal kelebekleridir. Onların bulundukları yerde yeni insanlar tanıması ve bol bol kahkaha atması gerekir. Terazi burçları için Avrupa’daki önerimiz neredeyse yılın 300 gününü güneşli geçirenPortekizolacaktır.

Akrep Burcu Hangi Avrupa Ülkesinde Tatil Yapmalısın?

Burcuna Göre Hangi Avrupa Ülkesinde Tatil Yapmalısın,

Akrep burcu Zodyak’ın en fazla bilinçaltını dolduran burcudur. Bütün yıl kafalarını çok fazla konu ile meşgul ederler. Söz konusu tatil olduğunda ise mutlaka fişten çekilmek ve tamamen sıfırlanmak isterler.

Bulunduğu her yerde bir derinlik arayan Akrep burçları, her şeyi uçta yaşamaya alışkınlardır. Tatil rotaları neresi olursa olsun mutlaka bir şeyin “en”ini görmeleri gerekir. Tutku Akrep burçlarının göbek adı gibidir. Ülkemiz de Akrep burcunun yönettiği ülkelerden biridir.

En’leri seven Akrep burçları için önerimiz“UNESCO Dünya Miras Listesi” ile koruma altına alınmış olanLüksemburg.

Yay Burcu Hangi Avrupa Ülkesinde Tatil Yapmalısın?

Burcuna Göre Hangi Avrupa Ülkesinde Tatil Yapmalısın,

 Astroloji ‘de Yay burçları yarı insan yarı at bir figürdür. Elinde bir Yay ve Ok vardır ve avlanmaya hazırdır. Yay burcu insanları gerçek gezginler ve gerçek maceraperestlerdir. Her yeni şey onların ilgisini çeker. El değmemiş yerleri gezmek de en popüler olanı gezmek de onlar için önemlidir. Bir yere gidip sadece tarihi mekanları gezmek onlar için yeterli değildir. Her şeyden biraz biraz olan yerler onları daha fazla cezbedecektir.

Yay burçları özgürlüklerine çok düşkündürler. Hiçbir konuda kısıtlanmak ve kurallara uymak onlara göre değildir.

Özgür ruhlu Ateş grubu Yay burçları için Avrupa’daki önerimizHollanda.

Oğlak Burcu Hangi Avrupa Ülkesinde Tatil Yapmalısın?

Burcuna Göre Hangi Avrupa Ülkesinde Tatil Yapmalısın,

Kalabalıklar içinde yalnız olmayı seven Oğlak burçları, aileleri ve arkadaşları ile gidebilecekleri ama aynı zamanda kendilerine ait alanlar yaratabilecekleri yerlerden hoşlanırlar. Her şey çok yolunda olduğunda bile kafalarında bir B planı yapan bu burcun insanları hafif bir bulutla gezebilirler. Herkes yaz tatili yaparken onlar kış tatili yapabilirler. Çok disiplinli oldukları için günü gününe sıkıştırılan gezi programları onlar için uygundur. Sabahtan akşama kadar yürüyüp bulundukları şehri karış karış dolaşabilirler.

Biraz soğuk, aslında çok neşeli, yeşili seven Oğlak burçları için Avrupa’daki önerimiz şüphesiz kiİngiltere.

Kova Burcu Hangi Avrupa Ülkesinde Tatil Yapmalısın?

Burcuna Göre Hangi Avrupa Ülkesinde Tatil Yapmalısın,

 Hava grubu burçları arasında özgürlüğüne en düşkün, marjinalliği ve benzersiz olma isteği ile bilinen Kova burçları ilham veren yerleri gezmekten hoşlanırlar.Tatildemek sadece dinlenmek değildir. Gittikleri yerlerin bir özgünlüğü olmalıdır. Bir kulübede de kalabilirler, çok lüks bir otelde de. Önemli olan oradan hayatlarına ne kattıklarıdır. Sevdiklerini ve beğendikleri bir yere tekrar tekrar gidebilirler.

Kova burçları belli bir sınır koysalar da insancıl kimselerdir. Samimi ve erişilebilir yerleri severler. Arazisinin yüzde onunu göller oluşturanFinlandiyaKova burçları için Avrupa’da ziyaret edebilecekleri güzel bir destinasyon olacaktır.

Balık Burcu Hangi Avrupa Ülkesinde Tatil Yapmalısın?

Burcuna Göre Hangi Avrupa Ülkesinde Tatil Yapmalısın,

Balık burçları sık sık seyahat eden burçlardan biridir. Onların daimî kaçma isteği daimî seyahat etmeye dönüşebilir. Sık sık tatil yaparlar. Zorunlu seyahatlerden bile hoşlanabilirler. Çok hayalperest oldukları için, içlerine dönme fırsatı da yakalayabilecekleri fazla kalabalık olmayan yerleri tercih edebilirler.

Balık burçları kolaylıkla sıkılan insanlardır. Bu sebeple seçecekleri tatil noktasında birden fazla vaat bulunması gerekir. Sadece kültürel turizmi veya deniz turizmi olan bir yer onlara yeterli gelmez.

Müzikal bir tarafları vardır. Güzel müzik yapan ülkeleri severler.

Denizden babaları çıksa yiyebilecek olan Balık burçları için Avrupa’daki önerimizNorveç.

Siz hala tatilinizi nerede geçireceğinize karar vermediniz mi ? Burcunuza göre ülkenizi seçin, karakterinize en uygun tatili yaşayarak harika zaman geçirme fırsatını yakalayın. Hadi ne duruyorsunuz Avrupa uçak bileti hediyesi için ! Keyifli bir tatil sizleri bekliyor!

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2019 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2019 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2019 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.
Burcuna Göre Hangi Avrupa Ülkesinde Tatil Yapmalısın


Burcuna Göre Hangi Avrupa Ülkesinde Tatil Yapmalısın


Burcuna Göre Hangi Avrupa Ülkesinde Tatil Yapmalısın


Burcuna Göre Hangi Avrupa Ülkesinde Tatil Yapmalısın


Burcuna Göre Hangi Avrupa Ülkesinde Tatil Yapmalısın