Burç üzerinde bir kadın Oğlak için hangi taş uygundurBurç üzerinde bir kadın Oğlak için hangi taş uygundur

27.05.2019

Burç üzerinde bir kadın Oğlak için hangi taş uygundur 69

Burç üzerinde bir kadın Oğlak için hangi taş uygundur

Oğlak kadınıne tür bir taş kadına yakışır

Bu yazı ne tür bir taş hakkında konuşacakuygun Oğlak-kadın. Bu, hırs ve liderlik için bir işarettir. Kalabalıkta öne çıkıyor, çünkü diğerlerinden farklı. Capricorn'lar hayattaki başarıya odaklanır, kariyer basamaklarında terfi. Bu kış işaretinin kadınları çok güzel ve her zaman iyi görünüyorlar. Ne istediklerini ve sistematik olarak hedeflerine gittiklerini açıkça anladılar. Kural olarak, kavuştukları herşeyi başardıkları için, Capricorns güvenli yaşlılıkta yaşar.

Duygularını göstermek istemeyen bu sadık kadınlar, hayatlarının geri kalanı için kendilerine ve prensiplerine sadık kalırlar.

Bu iş kadını için bir hediye sunmak istiyorsanız, ona mücevheri verin, özellikle zodyak işaretine göre ona uygun bir mineral içeriyorsa, bu arada olacaktır.

Ne değerli bir taş Capricorns uygun

Satürn'ün himayesindekişanslı renk - mavi, diğer işaretler zarar verebilecek güçlü taşlar bir dizi sığdırmak, ama burada sadece yararlanacaktır. Dumanlı inci, yakut, labrador, malakit, oniks, akik, Peridot, obsidyen, turmalin ve kuvars, hematit, serpantin, krizopras, granat gül: Bunlar sayılabilir. Ama Oğlak ana maskotu mavi safir olduğunu. O iyi şanslar, zenginlik ve refah toprak burcu taşır.Hangi değerli taş Capricorns uygun

Koru beni, tılsımım

Ve ne tür bir taş Oğlak burcuna uygun vefavoriler yakut, oniks ve malahit - kış takımyıldızı toprak elementi için safir, tılsımlar ve muska yanında. Onlar hakkında ve daha ayrıntılı olarak konuşun. Diğer işaretler iftihar edemez den beş hakkında yukarıdaki kayalardan seçerek, Oğlak, ne olursa olsun sezon, onlara bütün bir yıl boyunca giyebilir unutulmamalıdır.

Hangi taş takım elbise Oğlak-kadın: yakut

Rubin her zaman güçlü bir tılsım olarak ünlüydüsevgi dolu sorular, "ikinci yarısını" bulmasına yardım etti. Buna ek olarak, taş bozulmayı ve nazarını kaldırabilir, bu da kullanıcıyı güçlü ve bilgili kılar. Zehirlenme ve doğal afetlerden, kazalardan depolar.

Ne tür bir taş kadına uygun bir Oğlak: oniks

Bu mineral tıbbi özellikleri ile bilinir. Taş liderler ve liderler, bu yüzden kocalar eşlerine oniks vermekten korkarak evine hakim olacaklarından korkuyorlardı. Mücevher, gümüşle çerçevelenen, yaşamın anlamını verdiği ve üzüntü, melankoli ve diğer olumsuz düşünceleri kovaladığı gerçeğinden de bilinir.

Hangi taş bir kadın Oğlak uygun: malakit

Yaratıcı Capricorn'lar ya da insanlar için muska.bilim ve her türlü bilgi. Ufku genişletir. İç huzur ve özgürlüğü bulmaya yardımcı olur. Ayrıca sahibi sevgi ve iyi şanslar verir. İç dünyayı dışsal ile birleştirir, sahiplerin ruhsal dünyasını kurar, kendini ve başkalarıyla uyum içinde yaşayı öğretir.

Oğlak ve taş dünyasıne tür bir taşa yakışır

Yukarıdaki tüm ana taşlara ek olarak,Bu duygusal olmayan ve sakin uygulama, Oğlak taşları için aşağıdaki, küçük ama eşit derecede güçlü olacaktır. Yani, onlar içerir: kaya kristali, pyrope, epidot, lapis lazuli, elmas, sitrin, amber, jasper. Dünya'nın işaretçilerinin temsilcilerinden özen göstermez. Ancak Oğlak, yaratıcı bir yaklaşıma ve onu sonuna getirme yeteneğine sahip değildir. Bu amaçlarla, taş dünyası size sadakatle hizmet edecektir.

Burç üzerinde bir kadın Oğlak için hangi taş uygundurBurç üzerinde bir kadın Oğlak için hangi taş uygundur

Related news

 • Örgü Bayan Bolero Modelleri
 • Otoferonol Gold: kullanım talimatları. Köpek ve kediler için kulak damlalarının özellikleri
 • Beyaz fosfor kullanan koalisyon, IŞİDi değil sivilleri vuruyor
 • Maskeleri atın, ilişkilerinizde uyumu yakalayın
 • Muhallebi Dolgulu Kek

 • Burç üzerinde bir kadın Oğlak için hangi taş uygundur 5

  Burç üzerinde bir kadın Oğlak için hangi taş uygundur


  Burç üzerinde bir kadın Oğlak için hangi taş uygundur 42

  Burç üzerinde bir kadın Oğlak için hangi taş uygundur 3

  Burç üzerinde bir kadın Oğlak için hangi taş uygundur 34

  Burç üzerinde bir kadın Oğlak için hangi taş uygundur 1

  Burç üzerinde bir kadın Oğlak için hangi taş uygundur 89

  Burç üzerinde bir kadın Oğlak için hangi taş uygundur 9

  Burç üzerinde bir kadın Oğlak için hangi taş uygundur 39

  Burç üzerinde bir kadın Oğlak için hangi taş uygundur 68

  Burç üzerinde bir kadın Oğlak için hangi taş uygundur 7

  Burç üzerinde bir kadın Oğlak için hangi taş uygundur 86

  Burç üzerinde bir kadın Oğlak için hangi taş uygundur 7

  Burç üzerinde bir kadın Oğlak için hangi taş uygundur 24

  Burç üzerinde bir kadın Oğlak için hangi taş uygundur 30

  Burç üzerinde bir kadın Oğlak için hangi taş uygundur 54