Bu Sene Ceketler Çok Moda 2019

Bu Sene Ceketler Çok Moda 2019
Bu Sene Ceketler Çok Moda


Bu Sene Ceketler Çok Moda

Bu Sene Ceketler Çok Moda

2019 Bayan Ceket Modası

4 mevsim boyunca kadınların en büyük kurtarıcısı olan ceketler bu seneye de damgasını vuruyor. Kadınların en çok kullandığı ceket seçenekleri bu yıl biraz daha artış gösteriyor.2019 bayan ceket modelleriile sizler de şıklığınızı her mevsim yakalayabileceksiniz. Ceketlerdeki renk ve model seçeneklerinde olan artış sayesinde her zevke ve her bedene uygun ceketlere sahip olabilmek mümkün…


Blazer Cekette Yeni Dönem

Kadınların vazgeçemediği blazer ceketlerde son dönemde farklılıklar oluşmuş durumda. Özellikle de kış aylarına uygun olan uzun blazer ceketler ile şıklığı yakalamak ve soğuktan korunmak mümkün…Blazer ceket 2019 modelleriarasında en favori renkler kış ayları için taba, kahve ve krem renkleri olarak öne çıkmaktadır. Bahar aylarında yerini pembe ve mavi tonlarına bırakan blazer ceketler, özellikle de yaz aylarında çivit mavi ve sarı tonlarında kullanılmakta. Özellikle de düğmelerinin çok olması bu senenin en büyük özelliklerinden biridir.

 

Deri Cekette Bir Klasik

deri-ceket2019 deri ceket modellerinde siyahın hakim olduğunu görebileceksiniz. Bunun yanı sıra siyah deri ceketlerde zımbaların varlığı da ön plana çıkan bir diğer unsurdur. Yakalarda kürk detayları ile daha vamp bir görünüm elde edebilmek de oldukça mümkün hale geliyor. Deri ceketten vazgeçemeyen bayanlar bu sene siyah deri ceket ile zımbaların uyumundan faydalanabilmektedir. Özellikle de fermuarlı modellerin ön plana çıktığı bu sezonda deri piyasası daha çok fermuarları kullanmakta. Defilelerde ve podyumlarda sıkça rastlanan kısa deri ceketler bu yıl da vitrinleri süsleyecek.

Maskülen Ceketler ile Farkınızı Gösterin

Eğer2019 maskülen ceketlerile sizler de şıklığınızı yansıtmak istiyorsanız o halde önerilerimize mutlaka kulak asmalısınız. Maskülen denilen akımın öncülerinden olmak istiyorsanız mutlaka erkeksi olan ceketlere yönelmelisiniz. Daha çok bol kesim, çizgili ve koyu renk ceketler tercih ederek sizler de tarzınızı tamamlayabilirsiniz. Maskülen ceket giyecekseniz mutlaka pantolon ve ayakkabıda da bu tarzı konuşturmalısınız. Böylece kombinde bir bütünlük sağlayabileceksiniz. Maskülen ceket ve pantolonlar ile sizler de tarz olabilir, asil bir görüntü sergileyebilirsiniz. Son zamanlara damgasını vuran maskülen tarz ile sizler de farklılığınızı üzerinizdekiler ile konuşturun. Daha çok uzun olmasını tercih edin. Böylece daha erkeksi bir görünüm elde edebileceksiniz.

Yılların Vazgeçilmezi: Kot Ceketler

kot-ceketCeket denilince yıllardır değişmeyen tek adres kuşkusuz ki kot ceketlerdir. Kot ceketlerin kattığı havayı başka bir ceket ile sağlamak mümkün değildir. Bu nedenle2019 kot ceket modellerini sizler de inceleyebilir ve kendinize en uygun olanını tercih edebilirsiniz. Buz mavisi ve zımbalı olan kot ceketler bu bahara damgasını vuracak olan modeller arasında yer alıyor. Ayrıca kısa ve dar kesim olarak kullanılan kot ceketler ile sizler de şıklığınızı bütünleştirebilir ve spor şıklığı yakalama imkanına sahip olabilirsiniz.


Bu Sene Ceketler Çok Moda 2019

Bu Sene Ceketler Çok Moda 2019
Bu Sene Ceketler Çok Moda


Bu Sene Ceketler Çok Moda


Bu Sene Ceketler Çok Moda


Bu Sene Ceketler Çok Moda


Bu Sene Ceketler Çok Moda


Bu Sene Ceketler Çok Moda


Bu Sene Ceketler Çok Moda