Bu Kış Vazgeçemeyeceğiniz 5 Mini Sırt ÇantasıBu Kış Vazgeçemeyeceğiniz 5 Mini Sırt Çantası


Bu Kış Vazgeçemeyeceğiniz 5 Mini Sırt Çantası 57 08.02.2019, 08:07

Bu Kış Vazgeçemeyeceğiniz 5 Mini Sırt Çantası

Bu Kış Vazgeçemeyeceğiniz 5 Mini Sırt Çantası

Tarzınız ne olursa olsun kıyafetinizle uydurabileceğiniz ve yıllardır modası geçmeyen bir çanta modeli olan sırt çantaları son dönemlerde de oldukça gündemde. Hemen hemen her marka tarafından üretilmeye başlanmış olan sırt çantaları daha kadınsı üretim yapan firmalar tarafından da farklı tarzlarda sezon trenleri arasında. Liseliler, 20’li 30’lu yaşlardaki kadınlar ve hatta kullanımı rahat olduğu için anneler tarafından da sık sık kullanılan sırt çantaları yerini son dönemlerdemini sırt çantası modasınabırakmıştır.

mini-cantalar

1) Yeni Anne Olanlar İçin Mini Çanta Modelleri

Küçük bir çocuğunuz varsa ve omuz çantası taşımakta zorlanıyorsanız sizin için en uygun olanımini sırt çantası modasından yararlanmak olacaktır.Mini çanta trendiçok yeni değildir. Zaten oldukça rahat ve kullanışlı olmaları bu çantaların modasını hiçbir zaman bitirememiştir. Bu yüzden de firmalaren trend çanta modelleriile piyasalardaki yerini her sezon almaya devam etmiştir.

Yeni doğum yapmış birçok kadın kendini eski haline göre bakımsız ve şıklıktan uzak hissetmektedir. Ancak eski şıklığınızı yakalamak ve bir de çocuğunuzun malzemelerini kollarınız ağrımadan taşımak istiyorsanız sırt çantası en doğru seçim olacaktır. Bu yüzden rahat giysilerinizi özellikle deri bir çantayla tamamlayarak dış görünüşünüzü cool ve tarz bir hale getirebilirsiniz. Kışın deri yazın ise kumaş çantaları kullanarak mantıklı bir seçimle günü kurtarabilirsiniz.

sirt-modelleri

2) Şıklıktan Vazgeçemeyen Kadınlar İçin Sırt Çantası Modelleri

Ben her zaman şık gezerim hatta Pazar günleri bile topuklu ayakkabım ayağımdan çıkmaz diyorsanız pullu ve taşlı sırt çantaları tam size göre. Taşlı güneş gözlükleriniz, abartı makyajınız ve en şık kaşe montunuzla dahi bu harika taşlı ve pullu sırt çantalarını kullanarak şıklığınızı tamamlayabilirsiniz. Üstelik çok uygun fiyatlara sahip olabileceğiniz bu çantaları bir kere kullandıktan sonra vazgeçemeyeceğinizi de göreceksiniz.

3) Sırt Çantasında Keçe Modası                               

Son yıllarda ev dekorasyonunda, kıyafetlerde, takılarda ve tabi ki çantalarda en çok kullanılan malzeme: Keçeler. Hem tarz hem farklı olmak istiyorsanız ve genellikle de jean-tişört, jean-kazak giyiyorsanız bu çantalar tam sizlik. İstediğiniz her renk ve her modeldeki bu çantalara kolaylıkla internet üzerinden ya da butiklerden ulaşabilirsiniz.

sirt-cantasi-modelleri

4) Vintage Sırt Çantaları

Yıllardır modası geçmeyen ve her dönem her alanda kullanılabilen bir moda: Vintage. Mutfaklarınızda, yatak odanızda bu tarzı yaşatabileceğiniz gibi giysilerinizde de yaşatabilirsiniz. Üstelik bu şekilde demode değil moda takipçisi olarak görünürsünüz. Bu çantalar okula giderken, hafta sonu dışarı çıktığınızda ya da avm’ye giderken kurtarıcınız olacaktır. Spor ayakkabılarınız, keten pantolonlarınız ve pantolonunuza uyumlu bir gömleğinize bir de bu çantaları ekleyince bulunduğunuz ortamın en sıradışı kişisi olacağınızdan emin olmalısınız.

 sirt-cantasi-secimi

5) Spor Sırt Çantaları

 

Yaz kış demeden dağa çıkıp ateş yakmayo seviyorsanız, kamp yapmayı, doğa yürüyüşü yapmayı seviyorsanız bumini sırt çantalarını tercih etmelisiniz. Yağmurdan etkilenmeyen ve eşofmanlarınızla uyum sağlayabilecek her renkteki bu çantalarmini çanta trendinde bu yıl da en gözde modellerden.


Bu Kış Vazgeçemeyeceğiniz 5 Mini Sırt ÇantasıBu Kış Vazgeçemeyeceğiniz 5 Mini Sırt Çantası

Related news

 • 1930larda SSCBdeki siyasi sistem, totaliter rejim
 • Yenidoğan Bebeklerde Kabızlık Tedavisi-6 Aylık Bebeklerde Kabızlık Tedavisi
 • Yağ parçalayan besinler
 • İpten Ahtapot Yapımı

 • Bu Kış Vazgeçemeyeceğiniz 5 Mini Sırt Çantası 97

  Bu Kış Vazgeçemeyeceğiniz 5 Mini Sırt Çantası


  Bu Kış Vazgeçemeyeceğiniz 5 Mini Sırt Çantası 32

  Bu Kış Vazgeçemeyeceğiniz 5 Mini Sırt Çantası 90

  Bu Kış Vazgeçemeyeceğiniz 5 Mini Sırt Çantası 74

  Bu Kış Vazgeçemeyeceğiniz 5 Mini Sırt Çantası 84

  Bu Kış Vazgeçemeyeceğiniz 5 Mini Sırt Çantası 44

  Bu Kış Vazgeçemeyeceğiniz 5 Mini Sırt Çantası 36

  Bu Kış Vazgeçemeyeceğiniz 5 Mini Sırt Çantası 82