Bronhomunal uyuşturucu, inceleme ve görüşleri 2019

Bronhomunal uyuşturucu, inceleme ve görüşleri 2019

Bronhomunal uyuşturucu, inceleme ve görüşleri 88 09.02.2019, 13:20

"Bronhomunal" uyuşturucu, inceleme ve görüşleri

Immunomodulating ilaçlar bugün çok,vücudun savunmalarını arttırır ve enfeksiyonlara karşı koruma sağlar. Çocuklar ve yetişkinlere reçete edilirler, ancak doktorlar arasında yalnızca destekçiler değil, aynı zamanda bu ilaçların muhalifleri de vardır. Çocukluk çağındaki immün sistemi uyarıcı maddelerin kullanımı ne kadar haklı olabilir? Tehlikeli midirler ve ne için kullanılıyorlar? Bu makale, "Bronhomunal" adlı uyuşturucuyu, talimatları, incelemeleri ve çocuklarda kullanım özelliklerini gözden geçirecek.

Preparatın tanımı

Bileşimi, bakteriyel lisatı içerir;solunum yolu enfeksiyonları (Staphylococcus, Streptococcus, Klebsiella, Branhamella) en sık patojenlerdir. hücresel ve hümoral hem - zayıflatılmış mikroorganizmalar vücuda girmesini, bağışıklık tepkisini uyarırlar.

tıp yetişkinler için ve çocuklar için kapsül formunda mevcuttur ve sık bronşit, larenjit, farenjit, sinüzit, rinit ve otit belirtilir.

Bronkomunal: uygulama

İlaç günde bir kez karnına alınır. Eğer çocuğun tüm kapsülü yutamaması durumunda içerikleri suda eritilebilir. 12 yaşın altındaki çocuklar "Bronchomunal P" olarak adlandırılır ve burada aktif maddelerin içeriği 2 kat azaltılır. Tedavi seyri üç aydır ve her biri yirmi gün ara verilmek suretiyle ard arda on gün ilaç alınır.

İlaç gebeliğin ilk üç sırasında ve canlı aşılar ile aşılama sonrasında dört gün boyunca içilmesi tavsiye edilmez.

İlacın alınmasının yan etkileriİncelemeleri çoğunlukla pozitif olan "Bronchomunal", çoğunlukla sindirim sistemi (mide bulantısı, kusma, karın ağrısı, diyare) ile ilişkili olarak enderdir.

Önleyici bir ilaç olarak başlayabilirsiniz.Solunum yollarının enfeksiyonundan iki ay sonra Zayıflamış bir organizma, bakterilerin sokulmasına bir cevap geliştirmeyeceği için, daha erken bir zamanda bu ilaç işe yaramamaktadır.

Çocuklar için ilaç "Bronhomunal", yorumlar

Birçok ebeveyn bu araçtan memnunÇocukların, özellikle anaokuluna giden bebeklerde farkedilir derecede hasta olma olasılığı daha az olduğu görülmüştür. Anneler ilaç "Bronchomunal" inceleyen bilerek bilerek en iyi hak ettiğini, günde sadece bir kez içmek zorundasınız, kapsülün tozunun tadı kesinlikle mutsuz ve sonuç hastane olmadan üç ila dört aydır! Bu önleme bir yıl için yeterli olduğuna inanılmaktadır.

Birçok ebeveyn için ana göstergeilacın etkinliği hastalıksız dönem süresidir, ancak bu sonuç herkes tarafından gözlenmez. İlaç hakkında "Bronhomunal" yorumlar, birçok çocuk gibi ilacı almadan önce aynı frekans ile hasta olsun, negatif olabilir. Ne yazık ki, kapsüllerin kullanımının arka planına karşı, çocuk ağır bronşit veya zatürre gelişir. Ve böyle bir reaksiyon oldukça anlaşılırdır, ilacın bileşiminde, hastalığa neden olabilen zayıflamış da olsa bakteri vardır.

Bu ilacı çocuklara vermeye değer mi?

İmmünomodülatörlerin kullanılması konusunda tavsiyedeDoktorlar hala tartışıyorlar. Taraftarlar bu tür çareleri savunuyorlar, bazı durumlarda gerçekten ihtiyaç duyuyorlar, ancak bu terapinin yararsızlığı hakkında konuşan muhalifler de var.

Özdeş çocuklar mevcut değil, bağışıklık varSistem çok karmaşıktır, henüz% 100 çalışılmamıştır, bu nedenle Bronhomunal aracını kullanarak sonucu tahmin etmek için, değerlendirme bu imkansız olduğunu doğrulamaktadır.

Çoğu bebek anaokulunda hastalanmaya başlar.immünologlar, spesifik bağışıklığın yokluğunun (aşılama ile elde edilir) ve takımdaki hasta çocukların birikmesinin çocuğun sağlığını olumlu yönde etkileyemeyeceğine inanırlar, elbette hastalanır. Bu nedenle, bir ilacı ümit etmek, ne kadar iyi tavsiye edilirse yapılsın, gerekli değildir.

Bronhomunal uyuşturucu, inceleme ve görüşleri 2019

Bronhomunal uyuşturucu, inceleme ve görüşleri 2019

Related news

 • Spermogramda aglütinasyon: ne yapmalı
 • Krem Shantipak: ürün özellikleri
 • Xenia Borodinanın kesilmesi TV sunucusunun kişiliğinin altını çiziyor
 • Küçük bedensel zararlar için cezalandırılabilir mi
 • Dağ Fırtınası Şiş Yelek Modeli
 • Bir blender içinde çorba-püresi pişirme: lezzetli bir mantar çorbası için bir reçete

 • Bronhomunal uyuşturucu, inceleme ve görüşleri 75

  Bronhomunal uyuşturucu, inceleme ve görüşleri


  Bronhomunal uyuşturucu, inceleme ve görüşleri 52

  Bronhomunal uyuşturucu, inceleme ve görüşleri 28

  Bronhomunal uyuşturucu, inceleme ve görüşleri 56

  Bronhomunal uyuşturucu, inceleme ve görüşleri 55

  Bronhomunal uyuşturucu, inceleme ve görüşleri 95

  Bronhomunal uyuşturucu, inceleme ve görüşleri 45

  Bronhomunal uyuşturucu, inceleme ve görüşleri 26

  Bronhomunal uyuşturucu, inceleme ve görüşleri 4

  Bronhomunal uyuşturucu, inceleme ve görüşleri 31

  Bronhomunal uyuşturucu, inceleme ve görüşleri 15