Boynunuza bir çalgı bağlamanın nasıl yapıldığını ayrıntılı olarak düşünün 2019

Boynunuza bir çalgı bağlamanın nasıl yapıldığını ayrıntılı olarak düşünün 2019

Boynunuza bir çalgı bağlamanın nasıl yapıldığını ayrıntılı olarak düşünün 28 14.02.2019, 02:23

Boynunuza bir çalgı bağlamanın nasıl yapıldığını ayrıntılı olarak düşünün

Bugün birçok durumda bir davadafuarın seksinde bir atkı ipucu var ve bu şaşırtıcı değil çünkü modadan çıkmadı. Bu aksesuar sadece güzel değil, aynı zamanda da, özellikle de yoğun talep gören, serin bir günde uygundur.Boynunuza bir şort nasıl bağlanır

Genellikle boynuna bir ipucu bağlayın;bir başörtüsü olarak kolayca kullanılabilir. Bu aksesuar, görüntünüzü önemli ölçüde değiştirebilir. Kural olarak, bu aksesuar, bir kadının imajında ​​yetkin ve çekici bir vurgu yapmak için kullanılır. Yardımıyla, kıyafetinizde parlak bir şey yaparak başkalarının dikkatini çekebilirsiniz. Artık üreticiler sadece boyut, kumaş değil aynı zamanda doku ve renk açısından büyük bir seçenek sunuyor.

Bununla birlikte, soru genellikle ortaya çıkar: "Boynunuza bir çaldırabilir miyim?" Daha sonra açıklanacak şey de budur. Ürünü boynuna sarmanın en kolay yolu ve yakasını altına doldurmak için ipuçları. Bununla birlikte, ürünü aşırı sıkıştırmayın, hafif sıkıntılar bırakarak, gevşek halkalar yapın. Bu seçenek aynı zamanda biraz değiştirilebilir, uçların birinin arkasından fırlatılabilir.

Boynunuzdaki bir çalgı farklı şekilde nasıl birleştirilir? Bir sonraki yöntem çok basittir - sadece omuzlarınıza atın. Elbette, kıyafetinizin üst kısmını "feda" etmeniz gerekir, bu nedenle önceden imgenin tüm ayrıntılarını düşünün. Fuların orijinal kenarları varsa bu seçenek daha zarif görünecektir.Fular Öğeleri

Daha genç bir seçenek de var: Her iki ucunu öne doğru çekin ve bele tutun, kayışı ile tutun. Bununla birlikte, eşarpın kemerin altından çıkmamasına dikkat edin, aksi takdirde dikkatsiz görünürsünüz.

Boynundaki bir şort nasıl daha orijinal hale getirilir? Ürünü yarıya kadar katlayın, omzunun üzerine atın ve uçları oluşan döngüye sokun. Bu durumda, düğüm hafifçe gevşetilebilir veya boyun altına sıkılabilir (eşyalarınızın genişliği küçük olduğunda). Kıyafeti bir broşla yenebilirsin. Yine, biraz ipucu: atkı parlak renkler varsa, hala büyük bir broş, monofonik mendil için rezerve etmek daha iyidir ona "asmak" olmamalıdır.

İpek fular-boyun atkısı boynunun etrafında bağlanabiliryay şekli. Başlamak için, ürünü bir ucunu diğerinden uzun bırakarak omuzlarınızın üzerinden atın. Sonra gevşek düğümü sıkıştırın. Uzun uç akordeonda toplanıyor ve kuyrukları gizlerken kısa tutuyor. Bir atkı eşyasını bir döngü içinde bağlayabilirsiniz (uzun olması gerekir).Boynunda küçük parçaYarım katlayın ve omuzlarınızın üzerine atın. Bir ucunu oluşturulan geçide koyun ve daha sonra bu "yapıyı" açın ve ikinci ucu buna sokun. Bir saçaklı bir şalınız varsa, yarıya katlayın ve omuzlarınıza atmayı deneyin, sonra uçları akordeonda toplamayın ve saçakla bağlayın. Sonunda sonuçtaki "çiçek" i bir döngüye geçirin.

Umarız bu gezi size bu konuda yardımcı olmuştur.zor iş ve boynunuzda bir çalmanın nasıl bağlanacağına ilişkin bulmaca artık gerekmeyecek. Ve en önemlisi - denemekten, yeni seçeneklerinizi keşfetmektan korkmayın. Sonuçta, fantezi derslerden daha iyidir.

Boynunuza bir çalgı bağlamanın nasıl yapıldığını ayrıntılı olarak düşünün 2019

Boynunuza bir çalgı bağlamanın nasıl yapıldığını ayrıntılı olarak düşünün 2019

Related news

 • CAM NESNELERE GRAFON KAĞIDIYLA DEKUPAJ UYGULAMA
 • Sevgililer günü için şık tırnak desen oje fikirleri 2019
 • 2. CNR Kitap Fuarı Başlıyor
 • Aile Hekimliği uygulaması başladı

 • Boynunuza bir çalgı bağlamanın nasıl yapıldığını ayrıntılı olarak düşünün 40

  Boynunuza bir çalgı bağlamanın nasıl yapıldığını ayrıntılı olarak düşünün


  Boynunuza bir çalgı bağlamanın nasıl yapıldığını ayrıntılı olarak düşünün 3

  Boynunuza bir çalgı bağlamanın nasıl yapıldığını ayrıntılı olarak düşünün 51

  Boynunuza bir çalgı bağlamanın nasıl yapıldığını ayrıntılı olarak düşünün 58

  Boynunuza bir çalgı bağlamanın nasıl yapıldığını ayrıntılı olarak düşünün 74

  Boynunuza bir çalgı bağlamanın nasıl yapıldığını ayrıntılı olarak düşünün 67

  Boynunuza bir çalgı bağlamanın nasıl yapıldığını ayrıntılı olarak düşünün 25