BONCUK DİZMELİ ÖRGÜ ÖRNEĞİNDEN NELER ÖRÜLÜR 2019

BONCUK DİZMELİ ÖRGÜ ÖRNEĞİNDEN NELER ÖRÜLÜR 2019


BONCUK DİZMELİ ÖRGÜ ÖRNEĞİNDEN NELER ÖRÜLÜR 16 10.01.2019, 10:28

BONCUK DİZMELİ ÖRGÜ ÖRNEĞİNDEN NELER ÖRÜLÜR

Kazakveşal örerkenörgünün içine boncuk nasıl konulur resimliolarak detaylı bir şekilde görüyoruz. İrili ufaklı cam oya ve takı boncukları kullanarakörülen boncuklu örnekiçin renk uyumuda çok önemli. Eğer bir kaç değişik boyda ve renkte boncuk kullanıldığında örneğiniz çok daha şık görünür. Bu yıl2014 modasıiçindeBoncuk örgülü Bolero modelleribayanların üzerinde en şık haliyle dururken gardıroplarımızda vazgeçilmezimiz olacak.Boncuk süslü örgülerle neler örülür biraz bunun üzerinde düşünürsek eğerBoncuk örgülü Bereler,Örneği içinde boncuk kullanılan bayan Patikleri,Boncuk detaylı yazlık örgü buluzlar,Tığkullanılarak örülenboncuk işli bayan çanta modelleribirbirinden güzelBoncuklu Örgüler.

Geçenlerde internette gördüğüm bir şişle örülen kesme şeker örneği dediğimiz 6 haraşo ve 6 düz ile küçük kareler oluşturularak örülen bir çocuk yelek örneğinde gördüm karelerin içlerine şekilli boncuklar dizerek çok şık birboncuk süslü yelekörmüşlerdi. Tabiboncuk kullanımıister tığ kullanın isterşişörgülerinizin içinde çok rahat bir şekilde entegre edildiği için  örgülerimizide rahatlıkla örebiliyoruz.

Boncuklar ister cam olsun ister seramik ya da porselen tarzı artık İpad kılıfı örmede hatta boncuklu takı örgülerinde dahi sıkça görülüyor. Anlaşılan o ki bu yıl modası boncuk süslü el işleri modelleri,Boncuklarla süslenmiş örülmüş giysilerrevaçta olacak gibi görünüyor. Bu örneği aralara nasıl boncuk konulur şiş ile örgü örerken bize gösteren Polina Eletskaya teşekkürleri borç biliriz emeğine sağlık. Buyrun hep beraber bakalımnasıl örülürgörselleri inceleyelim.

boncuklu-orgu-orme-nasil-yapilir-8
Boncuk süslü şişle örülen örneğimizin nasıl görüneceğini görüyoruz.
boncuklu-orgu-orme-nasil-yapilir-1
Kullanılan ip boncukların içinden rahatlıkla geçip boncuk haraketlerine engel olmayacak bir ip olması gerekiyor. Şiş numarasıda ona göre olmalı tabiki.
boncuklu-orgu-orme-nasil-yapilir-2
Polina Eletskaya burdaoje kullanarak ipin ucunu sertleştirerek rahat ve hızlı bir şekilde ipe boncuk dizmeyi hedeflemiş iyide yapmış.
boncuklu-orgu-orme-nasil-yapilir
Kullanılan boncuklar çoğunlukla küçük siyah boncuklar. Beyaz boncuklar daha çok örneği gösterecek şekilde uygulanmış.
boncuklu-orgu-orme-nasil-yapilir-5
Boncukları dizerken bir örüntü oluşturursanız daha güzel olur bu şekilde örnekte boncuklar bir araya toplanmamış olur. Siyah boncuklar ağırlıkta olmak üzere beyaz boncuklar aralara serpiştirilmiş.

BONCUK DİZMELİ ÖRGÜ ÖRNEĞİNDEN NELER ÖRÜLÜR 2019

BONCUK DİZMELİ ÖRGÜ ÖRNEĞİNDEN NELER ÖRÜLÜR 2019

Related news

 • Kısa Boylu Erkekler Nasıl Damatlık Giymeli
 • Ece Uslu yapım şirketine dava açtı
 • Filkete Motifli Tığ Oyası Yapılışı Türkçe Videolu
 • Bebeğinizin Boğazına Bir Şey Kaçarsa Ne Yapmalısınız

 • BONCUK DİZMELİ ÖRGÜ ÖRNEĞİNDEN NELER ÖRÜLÜR 6

  BONCUK DİZMELİ ÖRGÜ ÖRNEĞİNDEN NELER ÖRÜLÜR


  BONCUK DİZMELİ ÖRGÜ ÖRNEĞİNDEN NELER ÖRÜLÜR 71

  BONCUK DİZMELİ ÖRGÜ ÖRNEĞİNDEN NELER ÖRÜLÜR 25

  BONCUK DİZMELİ ÖRGÜ ÖRNEĞİNDEN NELER ÖRÜLÜR 34

  BONCUK DİZMELİ ÖRGÜ ÖRNEĞİNDEN NELER ÖRÜLÜR 81

  BONCUK DİZMELİ ÖRGÜ ÖRNEĞİNDEN NELER ÖRÜLÜR 54

  BONCUK DİZMELİ ÖRGÜ ÖRNEĞİNDEN NELER ÖRÜLÜR 9

  BONCUK DİZMELİ ÖRGÜ ÖRNEĞİNDEN NELER ÖRÜLÜR 36