Blender Braun MQ 735 genel bakış 2019

Blender Braun MQ 735 genel bakış 2019
17.08.2019

Blender Braun MQ 735 genel bakış 27

Blender Braun MQ 735 genel bakış

Hepimiz yumuşak patates püresi, lezzetli kokteyller vesulu doldurma. Daha önce, çırpma ve öğütme işlemi uzun ve zahmetliydi. Ancak, neyse ki, modern zamanlarda bir blender gibi bir şey var. Bu öğe çok işlevli, ancak aynı zamanda kompakt ve fazla yer kaplamıyor.

Blender, herhangi bir mutfakta vazgeçilmez bir şeydir. Herhangi bir yiyecek öğütür. Özellikle çocuklarını sağlıklı ve sağlıklı beslenerek memnun etmeyi seven anneler için faydalı olacaktır. Ve Braun MQ 735 modeli ile pişirme daha kolay, daha kolay ve daha hızlı hale gelecektir.braun mq 735

İyi bir Blender

Braun MQ 735 dalgıç, yani manuelblender. Hızları arasında kolayca ve kolayca geçiş yapabileceğiniz 10 hıza ve bir kontrol düğmesine sahiptir. Prensip şudur: daha fazla kuvvet, daha hızlı (teknoloji Smartspeed). Blenderin ağırlığı, herhangi bir rahatsızlık vermeden yönetmenizi sağlayan 0,85 kg'dır.

dizayn

Braun MQ 735'in tasarımı klasik veyeterli konfor Eski versiyonlarda, cihaz siyah olarak üretildi. Şimdi beyaz plastikten daha fazla model var. Kase tasarımı şeffaf malzemeden yapılmış ve ilginç bir şekle sahiptir. Blender, neyin kullanılacağı ve ne için kullanılacağı hakkında ayrıntılı bir talimatla birlikte gelir. Elde çok iyi uyuyor ve cihazın pişirme sırasında kaymasından korkmuyorsunuz. Ağızlıkların ve karıştırıcının kendiliğinden temizlenmesi ve kurutulması çok kolaydır. Ayrıca, tüm bunlar, elektrikli motorun bulunduğu kısım haricinde, bulaşık makinesinde yıkanabilir.blender braun mq 735

karakteristikleri

Verimlilik yeterince yüksektir. Braun MQ 735 blenderinin gücü 750 watt'tır. Bu sayede, bu cihaz katı ürünleri bile saniyeler içinde eziyor.

Komple set gerekli tüm içerirhızlı pişirme ekstra aksesuarlar. Bir bıçak (paslanmaz çelik) ve öğütme kabı (0,5 l) ile özel nozul, kesme, rendeleme ve parçalama için tasarlanmıştır. Onların yardımıyla pate, kıyma ve çeşitli salatalar hazırlayabilirsiniz. Ayrıca, blender Braun MQ 735, protein veya mayonez ile dövülebilen ve 0.6 litre hacme sahip bir ölçüm camı olan çırpma için bir çırpıcıya sahiptir.

Çocuklardan korunma

Oyun oynamayı seven çocukların ebeveynleri için,Dokunamayacağınız, çocuklardan korunmak için özel bir düğme var. Onunla, çocuğun, bir şekilde bu eşyayı almasının, kendisine zarar vermediğinden emin olabilirsiniz. Ama birçoğu işe yaramaz gibi gözüküyor, çünkü çocuklar çok hızlı bir şekilde çalışma prensibini öğreniyorlar.

Bir karıştırıcı için birçok uygulama vardır. Meyve, muzlu kokteyl, karaciğer pate, tahıl, bebek maması, çorba, ev yapımı mayonez ile süzme peynir - bu Braun MQ 735'in neler yapabileceğinin küçük bir parçasıdır.blender braun mq 735 sos

Sonuç

Çoğu durumda müşteri geri bildirimiolumlu Tümü, modelin işlevselliğini, mükemmel performansını ve karşılık gelen fiyatı kutlar. Bu cihazın talimatı, cihazın kullanımıyla ilgili tüm incelikleri açıkça ve doğru bir şekilde açıklar; bu, teknik ilerlemede herhangi bir şey anlamayanların bile anlaşılmasına yardımcı olur. Blender Braun MQ 735 Sos, genç veya yaşlı herhangi bir hosteye uygun kaliteli bir üründür. Tasarımı standarttır, bu da cihazın mutfağın iç kısmına mükemmel bir şekilde uymasını sağlar. Operasyonun birkaç yıl için tasarlandığını ve blenderin tüm beklentileri tam olarak doğruladığı belirtilmelidir. Üretici tarafından beyan edilen tüm teknik özellikler gerçekliğe karşılık gelir.

Blender Braun MQ 735 genel bakış 2019

Blender Braun MQ 735 genel bakış 2019

Related news

 • Pentagondan DSGye verilen silahlar sorusuna kaçamak yanıt
 • Arda-Berkay kavgasının görüntüleri sızmasın diye hastanede birileri gayret göstermiş, emniyet amiri görevden alınmış
 • SIRA SIRA ÇİÇEKLER DANTELİ HAVLU KENARINA YAPILIŞI
 • Real Madrid: 2 - Sevilla: 0 MAÇ SONUCU
 • Rüyada Kurt Görmek ve Isırması Ne Anlama Gelir

 • Blender Braun MQ 735 genel bakış 63

  Blender Braun MQ 735 genel bakış


  Blender Braun MQ 735 genel bakış 33

  Blender Braun MQ 735 genel bakış 72

  Blender Braun MQ 735 genel bakış 7

  Blender Braun MQ 735 genel bakış 65

  Blender Braun MQ 735 genel bakış 79

  Blender Braun MQ 735 genel bakış 45

  Blender Braun MQ 735 genel bakış 50

  Blender Braun MQ 735 genel bakış 78

  Blender Braun MQ 735 genel bakış 43

  Blender Braun MQ 735 genel bakış 94

  Blender Braun MQ 735 genel bakış 36

  Blender Braun MQ 735 genel bakış 70