Bisiklet Stealth Navigator en sevdiğiniz ulaşım olacak 2019

Bisiklet Stealth Navigator en sevdiğiniz ulaşım olacak 2019

Bisiklet Stealth Navigator en sevdiğiniz ulaşım olacak 17 21.02.2019, 22:15

Bisiklet "Stealth Navigator" en sevdiğiniz ulaşım olacak

Rus şirketi "Stels" ("Stels") kazandıuzun süredir iç pazarda ün kazanmıştır. 2005 yılında, fabrikanın montaj hattından bir milyonuncu bisiklet teslim edildi. Günümüzde, ürünler bisiklet hattındaki ana hatlarla temsil edilmektedir:

 1. Çocuk katlanır bisiklet, genç, kadın, "Pilot" ve "Navigator" dizisi.
 2. Yol bisikletleri, "Navigator" ve "Klasik" serileri.
 3. Dağ, dizi "Stealth Navigator".
 4. Bisikletler "Extreme" serisi.

gizli navigatör

İki tekerlekli araçlar, tasarımcılar ve teknologların geliştirdiği modeller, ev dışı arazinin özelliklerini göz önüne almış ve her seride güvenlik ve güzellik fikirlerini tercüme etmeye çalışmıştır.

Tartışılmaz liderler, kurulan şirket"Insanlar için" bir yapımcı olarak "Stels", bisiklet "Stealth Navigator" oldu. Yol hattı ve bir dizi dağ bisikleti alıcıların özel talebini kullanıyor.

Bunun ayırıcı özelliklerini göz önünde bulundurunAraç. "Stealth Navigator", güzel bir tasarıma sahip olmanın yanı sıra, ana modellerin benzer modellerin ithal edilen mallarına kıyasla bir kişinin stil ve anatomik özelliklerinin makul olması, güvenilirliği ve düşük maliyetidir. Bu marka altında hem yeni başlayanlar hem de yarı profesyoneller için bisiklet üretiliyor, ailenin her üyesi bir model buluyor.

bisiklet stealth navigator

Yol yönünde bisikletler "StealthNavigator "sunulan modeller 100, 200 ve 300 serisi. 100 serisi kruvazör temsilcisi" kolay bir sürücü için tasarlanmıştır Stels Navigator 130", kendi tekerlekleri geniş kanatları tarafından korunur ve çerçeve alüminyum alaşımdan yapılmıştır. Oldukça hafif ve iyi manevra kabiliyeti vardır. Modeller 200 ve 300, bazı modellerde sepet önünde bağlanır. çaplı tekerlekleri (sırasıyla 26 ve 28 inç) 'de farklıdır, ve her biri bir ayak dayama yeri ve borda ile donatılmıştır. mevcut dişi sürümü ve dinlenme bisiklet.

400'den başlayarak 900 serisi bisikletlerle biten"Stealth Navigator" bir dağ aralığını temsil eder. "Stels Navigator 400" gençler için tasarlanmıştır, 24 inç çapında tekerlekleri vardır. Çerçeve hem çelik hem de alüminyum olabilir.

bisiklet gizli navigator

Bisiklet 500 ve 600 serisi ile ilgili olarakYeni başlayanlar için uygun, dağ patikalarını keşfetmeye hazır olan 600 serisi, yalnızca gelişmiş ekipman seviyesi ile farklılık gösterir. 700 ve 800 serisinin temsilcileri amatör düzeyde tasarlanmıştır, ayırt edici özelliklere sahiptir: güvenilir çift pistonlu jantlı "Shimano" ekipmanları. Bisiklet "Stealth Navigator 850" geleneksel olarak kanatlar, ayaklıklar ve ışık reflektörleriyle donatılmıştır.

Spor kayıtları 900 serisinin yarı profesyonel bisikletine konabilir. Bisikletler için aksesuarlar "Stellar" onları benzer Avrupalı ​​üreticilerin modellerinin arka planına karşı olumlu bir şekilde ayırır.

"Stealth" markası bir kalite garantisi vemakul fiyat. Ürünler için yedek parçalar Çin ve Tayvan'da üretilmekte ve montaj, "Velomotors" şirketinin Rus uzmanları tarafından gerçekleştirilmektedir. Bu, diğer olasılıklar böyle bir düşük maliyetli bisiklet "Stels Navigator" açıklıyor diye, tam tersine, onların yabancı prototipleri ve tam opsiyonel aksesuar aşağı kalır değil onları aşıyor.

Bisiklet Stealth Navigator en sevdiğiniz ulaşım olacak 2019

Bisiklet Stealth Navigator en sevdiğiniz ulaşım olacak 2019

Related news

 • Kırgın Çiçekler 107.Bölüm izle
 • Bir burbot pişirmek için nasıl: en iyi yemek tarifleri bir seçim
 • Gagarinin biyografisi hakkında dikkat çekici olan şey nedir Gagarinden gelen çağrı mektupları neydi
 • Samsung Galaxy S3ü nasıl flaşla oynayabilirim Çinli Samsung Galaxy S3ü Yanıp Sönüyor

 • Bisiklet Stealth Navigator en sevdiğiniz ulaşım olacak 8

  Bisiklet Stealth Navigator en sevdiğiniz ulaşım olacak


  Bisiklet Stealth Navigator en sevdiğiniz ulaşım olacak 68

  Bisiklet Stealth Navigator en sevdiğiniz ulaşım olacak 85

  Bisiklet Stealth Navigator en sevdiğiniz ulaşım olacak 21

  Bisiklet Stealth Navigator en sevdiğiniz ulaşım olacak 4

  Bisiklet Stealth Navigator en sevdiğiniz ulaşım olacak 57

  Bisiklet Stealth Navigator en sevdiğiniz ulaşım olacak 69