Bir selam nasıl güzelce çizilir 2019

Bir selam nasıl güzelce çizilir 2019 Bir selam nasıl güzelce çizilir

Bir selam nasıl güzelce çizilir?

Bir selam çizmeden önce, biraz tarihe atılmalı ve nereden geldiğini öğrenmeliyiz. Salute - birkaç havai fişek, belirli bir programla çalıştırın.

ilginç biçimde

SSCB'deki ilk büyük ölçekli havai fişekler,Belgorod'un ve Kartal'ın faşist istilacılardan kurtuluşunun kutlanması onuruna 1943'te kadar gelenek başladı. Ve başına, havai fişekler çok daha erken çıktı - 12. yüzyıla kadar. Anavatanı Çin olarak kabul edilir. Havai fişek görüntüsünün bir versiyonu, başlangıçta kötü ruhları korkutmak için ateşe atılan yeşil bambudan ibaret olduğunu söylüyor. Bununla birlikte, barutun ortaya çıkışı ile giderek modern bir görünüm kazanmaya başladı. Avrupa ülkelerinden ilk defa İtalya'ya selam vermeye başladı. Ve Rusya'da havai fişek fırlatma geleneği ilk kez XVII. Yüzyılda ortaya çıktı. Tatil her zaman havai fişekle ilişkilidir. Bu nedenle, bir kutlamayı tasvir ederken, insanlar genellikle bir selam nasıl çizileceğini merak ediyorlar.

selam çizmek nasılÜlkemizde havai fişeklerin görünümü, biz mecburuzPeter I. çünkü havaları havaya alarak çok renkli ışıkların yardımıyla bayramlarını canlandırmaya başladı. En parlak ve en büyüğü, II. Catherine tahtının yükselişine şerefine düzenlenmiştir. Ve havai fişeklerin uzun süre kesilmesinden önceki sonuncusu, Przemysl'in yakalanması şerefine 1915'te devrim öncesi Rusya sakinlerini gördü. Bu gelenek, daha önce de belirtildiği gibi, ancak İkinci Dünya Savaşı'ndaki ilk selamın başlatılmasıyla diriltilmeye başlandı.

Bir selam çizmek için en az iki yol vardır. Bu genel kabul görmüş olanlardan, ancak ustaların paylaşmadığı bazı kişisel sırları var.

Onların biriyle başlayalım, ki bu alışılmadık yaklaşımı ve büyüleyici süreçleri tarafından seviliyor.

Onun için, o çiçeklerin renklerine ihtiyacımız var, içindeselamlarımızı görmek istiyoruz. Ve doku onlar herhangi olabilir - ana şey resmi temelinde uzanmaktır. Aynı zamanda bir fırçaya ihtiyacımız var: en geniş, iyi emici. Ayrıca sürecin kendisine geçiyoruz. Şimdi bir kurşun kalemle selam çizmeyi öğrenelim.

Özellikler

Yapmamız gereken ilk şey, boya düzgün sulandırmaktır. Tutarlılıkla, bunlar sıvı ekşi krema gibi olmalıdır (hatta daha da uzun sürebilirsin).

Bir selamı aşamalarda nasıl çizebilirimSonra, kesinlikle üzerinde pratik yapmamız gerekiyortaslak, aksi takdirde resmin tamamını bozmaya devam edeceğiz. Fırçam boya indirilir ve kağıdın üzerine, keskin bir şekilde uçururuz. Dudaklarımızı fırçaya ne kadar yakın koyarsak, rengin daha iyi püskürtülür. Ancak güzel selam başlamadan önce, bir sürü taslak kullanıyoruz.

Ancak sonuç buna değecek. Bu yöntemi kullanarak kağıt üzerine selam yazmayı öğrendikten sonra temiz insana gidebilirsiniz. Herhangi bir ayrıntıyı hesaba katmamız önemlidir: ne kadar güçlü üfleyeceğiniz, kağıdı dudaklarınıza ne kadar yakın getireceğiniz vs.

Kural olarak, eğitim süreci eğlencelidir, hem çocuklar hem de yetişkinler tarafından sevilir!

Ne gereklidir?

Ve ţimdi ikinci seçeneđe dönüyoruz. Şimdi aşamalı bir selam çizmeyi öğreneceğiz. Bu yüzden, ihtiyacımız olan şeyler: kağıt, kalem, boya, silgi, fırça ve bir su kavanozu (ya da daha iyisi iki).

çekme

Şimdi çizime geçelim.

 1. Tabloda rasgele bir şekilde bulunan birkaç daireyi temsil ediyoruz - bunlar havai fişeklerin sınırları. Onlar çok büyük veya küçük olmamalıdır.
 2. Kıvılcımı çizmeye başlayalım. Onların çizgilerini özetliyoruz.
 3. Şimdi bir çiçek - bir astra ya da bir dahlia - boyadığımızı anlamalıyız.
 4. Aynı, resimdeki diğer selamlarla yapılır.
 5. Voleybolun arkasındaki kıvılcımı bitiriyoruz.
 6. Bir fotokopi için selam vermiyoruz, çünkü her voleybol kendi yolunda şaşırtıcı ve biri diğerine benzemiyor.
 7. Kıvılcımlar farklıdır. Puanlar, damlacıklar, daireler.kalem ile selam çizmek nasıl
 8. Benzer şekilde tüm voleybolları da halledeceğiz.
 9. Selamın tüm detayları çok dikkatli bir şekilde çizilir.

İşte selam nasıl çizilir. Gördüğünüz gibi, hiçbir şey karmaşık değil.

Son aşama

Sonra renklendirmeye devam edin. Selam için temiz bir alan bırakarak, her şeyi siyah renkte boyuyoruz, çünkü sadece karanlıkta düzenliyorlar.

kağıtta selam nasıl çizilirKenarları bir renkle, diğeri -orta. Küçük dikişlerle olduğu gibi düzgünce boyarız, böylece pürüzsüz bir daire elde etmiyoruz, fakat bir tür çiçek olsun. İki havlinden fazla bir havai fişek boyamada kullanmak daha iyidir. Sonra beyaz, selamlarımızı daha gerçekçi ve bol hacimli hale getirecek flaş, parıltı ve kıvılcımları tasvir eder.

Bir selam nasıl güzelce çizilir 2019

Bir selam nasıl güzelce çizilir 2019

Related news

 • Kıymalı Karnıyarık Böreği Videosu
 • Bir HTML dosyası nasıl açılır: basit araçlar
 • Balıkçı köyü Arsk - dinlenmek için harika bir yer
 • Marul Uzun Süre Nasıl Saklanır
 • Tığ İşi Örgü Motif Yapımı

 • Bir selam nasıl güzelce çizilir

  Bir selam nasıl güzelce çizilir


  Bir selam nasıl güzelce çizilir

  Bir selam nasıl güzelce çizilir

  Bir selam nasıl güzelce çizilir

  Bir selam nasıl güzelce çizilir

  Bir selam nasıl güzelce çizilir

  Bir selam nasıl güzelce çizilir

  Bir selam nasıl güzelce çizilir

  Bir selam nasıl güzelce çizilir

  Bir selam nasıl güzelce çizilir

  Bir selam nasıl güzelce çizilir

  Bir selam nasıl güzelce çizilir

  Bir selam nasıl güzelce çizilir