resim fotograflar galeriler Bir kız için ganimet küçük bir moda kadını yağmura ve rüzgardan korur
Bir kız için ganimet küçük bir moda kadını yağmura ve rüzgardan korur 44 26.01.2019, 12:00

Bir kız için ganimet küçük bir moda kadını yağmura ve rüzgardan korur

Sonbaharın başlamasıyla ana kaygılardan biriHer kadın, hane halkı üyelerinin nasıl giyileceği konusundaki sorunun çözümü haline gelir. Yağmurlu ve rüzgârlı hava, çamur ve çamur hiç kimseyi kayıtsız bırakmaz. Eğer elbiseli bir yetişkin kendi başına başedebilirse, o zaman çocukların yardıma ihtiyacı vardır. Bu sonbahar gardırop seçimi bile deneyimli anneler için zor bir görev haline gelir ve yeni ebeveynler, yürüyüşe sadece dışarı anaokulu, okulda yürürken ya da çocuklarının sadece soğuk olduğundan emin olmak için nasıl bilmeden zararına sık olduğu dikkati çekiyor sonbahar soğuk hava ve yağmur, ama sırasında olağandışı giysiler özellikle güç insanlığın adil yarısının genç temsilcilerini ikna etmek ... emsallerine daha kötü giyinmiş, güzel kalır giymek - kızlar genç yaşına rağmen, bir Çok seçicidirler. moda sadece küçük kadına iyi çözümlerden biri soğuk algınlığı, ama iyi baktı ve kendisi ile memnun etti, mağazada satın alınabilir kızlar için bir pelerin olduğunu, ama kendini dikmek olabilir. Bu giysi modadan çıkmaz - hem zevk hem de çocuklarla yetişkinler tarafından taşınır. Kız için yağmurluk, yağmur ve rüzgardan mükemmel bir şekilde korurken, aynı zamanda şık ve modaya uygun bir aksesuar kalır.

Ve şimdi hikayeye biraz daha derin. Tüm insanlığın anlayışındaki pelerin dış giysilerdir, kolları su geçirmez malzemeden yapılmıştır. İnsanlık, her biri, amaçlandığı amaçları başarıyla ve kaçınılmaz olarak yerine getiren çok sayıda yağmurluk yaratmıştır. Örneğin, kauçuktan yapılmış bir kumaşla dikilmiş olan pakete mackintosh denir ve soğuk bir duştan başka hiçbir dış giyim eşyası korur. Bir yağmurluk yaratılış tarihini göz önüne alırsak, ilk başta bunun kolları olmayan geniş bir sallanan kıyafet olduğu anlaşılıyor. Yağmurluk kelimesi bu anlamı bugün kullanılmaktadır. En azından ordu pelerininli çadırları hatırlayalım. Bu arada pelerin asla sıradan insanlar tarafından giyilmek anlamına gelmiyordu. Örneğin, eski Bizans döneminde, yağmurluk sahibinin soylu kökenini yansıtan tablolar adlı pakette özel şeritler yapılmıştır.

Bugün mağazalarda kız için yağmurluk sunuluyoren geniş aralıkta. Burada herhangi bir renk, farklı stil ve stilden bir yağmurluk seçebilirsiniz - böyle bir armağan modanın her küçük kadına uyar ve annesine huzur verilir - çocuğunuz asla ıslanmaz ve sonbahar havasında donmaz. Dükkanlardaki seçim sizi tatmin etmezse, kız için kendiniz bir yağmurluk dikebilirsiniz. Sorunsuz bir şekilde yağmurluk modelleri internette bulunabilir. Uzun ceket, renk ve dekorasyon yanı sıra pelerin yapıldığı malzeme - - Bu yaklaşım sayesinde fantezi geniş bir uçuş temizlemek için yapar her şeyi tam ihtiyaçları ve anne ve kızı dilek olduğunu.

Aşağıda, en basit hale getirmenin bir yoluna bakacağız.dış giyim - yağmurluk. Yağmurluk yağmurluk, zamanında çantanızda koyarsanız yağmur ve rüzgar kurtarabilirsiniz. Böyle şık bir pelerin imalatı yalnızca beş dakika sürer ve bir imalat malzemesi olarak olağan polietilen kullanılır. Yağmurluk dikmek için 2 metre polietilen kullanmanız gerekir. Başlangıçta basit bir desen yapılır - 180 * 150 cm'lik bir dikdörtgen polietilen üzerinde çizilir. Bu dikdörtgenin dört kez kesilmesi ve katlanması gerekir; ardından desende bir kimono çizilir. Sonra, yuvarlak bir çizgi boyunca iki nokta bağlamanız ve ardından kolları ve boynu kesmeniz gerekiyor. Bundan sonra, raf yarıya kesilir. Yan dikişler dikişli olup oblik kek yardımı ile güçlendirilmiştir.

Bir başlık yapmak için iki tane kesmelisin.köşeleri 40 cm'ye eşittir İki köşe kısmı kesilmiş ve kaput eğik bir fırınla ​​birlikte dikilmiştir. Davlumbazın dikilmesi için, boynuna yapıştırılması gerekir. Son adım, bağlantı elemanları plastikten dikmektir.

Bir kız için ganimet küçük bir moda kadını yağmura ve rüzgardan korurfotograflar Fotograf resim Goruntuler galeriler

Related news

 • Elmalı Kurabiye Yapılışı Videosu
 • Anne olmak isteyen günde 15 dk güneşlenmeli
 • Dikkat: parazitler Böcek nasıl getirilir eve

 • Bir kız için ganimet küçük bir moda kadını yağmura ve rüzgardan korur 64

  Bir kız için ganimet küçük bir moda kadını yağmura ve rüzgardan korur


  Bir kız için ganimet küçük bir moda kadını yağmura ve rüzgardan korur 55

  Bir kız için ganimet küçük bir moda kadını yağmura ve rüzgardan korur 35

  Bir kız için ganimet küçük bir moda kadını yağmura ve rüzgardan korur 81

  Bir kız için ganimet küçük bir moda kadını yağmura ve rüzgardan korur 40

  Bir kız için ganimet küçük bir moda kadını yağmura ve rüzgardan korur 52

  Bir kız için ganimet küçük bir moda kadını yağmura ve rüzgardan korur 27