Bir çift kazandaki et 2019

Bir çift kazandaki et 2019 Bir çift kazandaki et

Bir çift kazandaki et

Bir çift için yemek yemek hala bizim uzak olabilirAtalarımız. Sıcak kaynaklara yakın taşlarda eti ısıtıyorlardı. Zamanla bu yöntem büyük ölçüde geliştirildi. Modern ev hanımları evde lezzetli ve sağlıklı yemek pişirme fırsatı bulurlar. Herhangi bir beceriye sahip olmasına gerek yoktur. Çiftli kazanlarda pişirilmesi kolaydır ve yeterince hızlıdır. Tabaklar çok lezzetli ve en önemlisi yararlı. Örneğin, çift kazandaki et her zaman yumuşak ve sulu, sebzeler - aromatiktir.

Bir çift kazandaki etEtli yemek pişirmek için çiftli kazan kullanmanın avantajları:

 • ürünlerdeki temel besin maddeleri korunur;
 • yağ kullanılmaz, yani kızartma durumunda olduğu gibi kabuk oluşmaz;
 • Buharda bulunan et, doğal bir koku ve tadı tutar;
 • et kızartmada olduğu gibi kanserojen, kolesterol ve aşırı kaloriyi üretmez;
 • Çift kazandaki et nemi kaybetmez, hatta birkaç sert dana yumuşak dönüşür.

Bütün bunlar, obezite ve kardiyovasküler hastalıklardan mustarip insanlar için çok önemlidir. Buna ek olarak, buhar yemeklerine geçmek, gençliğinizi ve güzellikünüzü önemli ölçüde uzatacaktır.

Çift kazanda etin pişirilmesiBuharlı tenceredeki lezzetli yemekler hızla hazırlanır veKolayca. Bunu yapmak için, sadece kabın içine gerekli ürünleri koyup, tepsiyi su ile doldurup zamanı ayarlamanız yeterlidir. Ürünler asla yanmayacak. Çanağı eşit şekilde hazırlayın, karıştırma gerekmez. Bütün bunlar önemli ölçüde zaman metresinden kazandırıyor. Buhar makinesinin kendisi birkaç kattan oluşmaktadır. Bu sayede aynı anda birkaç yemek hazırlayabilirsiniz. Örneğin, garnitür ve pirzola, balık vb. Aynı zamanda üst katta en hızlı hazırlanan ürünler olacaktır. Gerekirse, buharda et, balık ve sebzeleri çözebilirsiniz.

Çift kazanda etin pişirilmesi

Bir kilo et (domuz veya sığır eti olabilir), soğan (2 parça), biber, tuz, iki yemek kaşığı şarap sirkesi (tercihen kırmızı), 1.5 fincan bira gerekir.

Et küp haline getirilir. Soğan iyice parçalanıyor. Ete tuz, biber ekleyin ve iyice karıştırın. Soğanı ekleyin. Bütün bunlar pilav pişirmek için kabın içine sığar (her buhar makinesinin setine dahildir). Tepsiye su dökülür. Zamanı ayarlayın - 15 dakika.

Bu süre zarfında sosu hazırlamanız gerekir. Bunun için bira ve şarap sirkesi karıştırılır. Karışım bir kaynamaya getirilir ve etin içine dökülür. Bu yemekten sonra yaklaşık bir saat hazırlanır. Et çok sulu. Hem yetişkinlere hem de çocuklara hitap edecek. Etleri buharda pişirirken, garnitürü hazırlayın. Herhangi bir sebze kümesi olabilir.

Bir çift kazanda lezzetli yemeklerÇift kazan içindeki et herhangi bir şekilde pişirilebilir. Harika sonuçlar doldurulmuş sebzeler. Bu biber, kabak, lahana vb. Bunlar iyice yıkanmalı ve temizlenmelidir. Eti hazırlayın. Küçük parçalar halinde kesilir ve diğer malzemelerle (soğan, havuç, yumurta vb.) Karıştırılır. Dolumda, bazı pirinç ekleyin. Bu durumda, yarım pişirmeden önce pişirilmelidir. Doldurulmuş sebzeler kaplara eklenir. Çanak yaklaşık bir saat kadar hazırlanır. Otlar ve ekşi krema ile servis yapın.

Temiz havadan daha az olmayan bir kişi için lezzetli ve sağlıklı yiyecekler gereklidir. Kendinize ve sevdiklerinize iyi bakın.

Bir çift kazandaki et 2019

Bir çift kazandaki et 2019

Related news

 • İki Renkli Dudak Kek
 • En ünlü 5 hayalet gemi
 • Seyahat kapları: en popüler modellerle tanışmak
 • 3 Ayda 13 Kilo Veren Gülnur Hanım’ın Zayıflama Hikayesi
 • Saray Sarması Tarifi Videosu

 • Bir çift kazandaki et

  Bir çift kazandaki et


  Bir çift kazandaki et

  Bir çift kazandaki et

  Bir çift kazandaki et

  Bir çift kazandaki et

  Bir çift kazandaki et

  Bir çift kazandaki et

  Bir çift kazandaki et

  Bir çift kazandaki et

  Bir çift kazandaki et

  Bir çift kazandaki et