Bir grupta veya duvarda VKontakte girişini nasıl kaydedebilirim

Bir grupta veya duvarda VKontakte girişini nasıl kaydedebilirim

24.04.2019

Bir grupta veya duvarda VKontakte girişini nasıl kaydedebilirim 10

Bir grupta veya duvarda "VKontakte" girişini nasıl kaydedebilirim?

Şimdi birçok kişi nasıl düzeltileceğini düşünüyor."VKontakte" kaydedin. Bir grupta, kişisel bir duvarda veya bir toplumda - önemli değil. Bugün, bunun nasıl yapılacağını ve neye göre yapılacağını anlamaya çalışacağız.bir vkontakte grup girişi nasıl düzeltilir

fayda

Dolayısıyla, bir kaydın nasıl düzeltileceğini düşünmeden önceGruptaki "VKontakte", neden bunun gerekli olduğunu bulalım. Sonuçta, daha önce bu işlev değildi ve kullanıcılar hala sosyal ağın başarıyla kullanmaya devam etti.

Gerçek şu ki, dünyadaki her şey sürekli gelişiyor. Sosyal ağlar dahil. Dolayısıyla yönetim, müşterilerinin rahatlığı uğruna her şeyi yapmaya çalışıyor. Sonuçta, şimdi "sotsialok" arasındaki rekabet oldukça büyük. Dolayısıyla kullanıcılara yardımcı olan farklı işlevler var.

Duvarda bir kayıt yapmak çok uygundur. Özellikle gruplar ve topluluklar için. Böyle bir kayıt yardımıyla, diğer tüm yayınlar arasında önemli bir duyuru bırakabilir ve dikkatsizlik yaşayacağından endişelenmezsiniz. Bu durumda, bir grupta veya duvarda bir "VKontakte" kaydını nasıl düzelteceğinize bakalım.

Hazırlanması

Böylece, bugünün görevi gerçekleştiriliyoroldukça hızlı ve basit. Bir kaç adım yeter - ve ne istersen elde edersin. Bu nedenle, VKontakte topluluğunun duvarı üzerindeki bir kaydın nasıl düzeltileceği sorusuna başlamaya başlayalım.topluluk duvarındaki bir kaydı nasıl düzeltebilirim?

Her şey en baştan başlıyor -eğitimi. Bunu yapmak için, düzeltmek istediğiniz kaydı bulmanız gerekir. Veya, önce yeni bir yazı yazmalısınız. İkinci yolu seçtiyseniz, neyi yayınlamak istediğinizi düşünmelisiniz. Bunların hepsi için, kayıt anketler, fotoğraflar, videolar ve mesaja eklenebilecek diğer bilgileri içerebilir.

Böylece bulabilir veya bir yazı yazarken, ilgili konuma yani doğrudan, gruptaki rekor "Vkontakte" düzeltmek öğrenmek için bir sonraki adıma geçebilirsiniz.

Kaydı yerleştir

Böylece, bir yayın yayınladınız veya buldunuz. Küçük davalar: sadece yerleştirip düzeltmek için kalır. Fakat korkma. Bu sadece birkaç fare tıklamasıyla yapılır.

İlk olarak, nasıl yerleştirildiklerini görelimbulduğunuz kayıtları. Bir veya diğer gönderiyi açın. Bundan sonra, mesajın sol alt köşesine bakın: kaydın yayınlandığı zaman ve tarih yazılmalıdır. Üzerine tıklamanız gerekiyor.

Kayıtları açmadan önceyayınlanması planlanıyor. Şimdi yazının sağ tarafındaki yazıyı bulun. Bu "Yayınla" denir. Üzerine tıkladıktan sonra yazı düzeltilecektir. Bir grubun duvarındaki bir kayıt nasıl düzeltilir (genel sayfa, topluluk)? Barındırmak için yönetici haklarına sahip olmanız gerekir. Grubun genel sayfa grubunun duvarındaki bir kayıt nasıl düzeltilir?

Taze yayınlıyoruz

Şimdi de sizinle tartışacağız, nasılYazdığınız yazılar topluluk duvarlarına yerleştirildi ve sabitlendi. Daha önce belirtildiği gibi, önce bir veya başka bir giriş oluşturmanız gerekir. Bundan sonra, onu yayınlamanız gerekecek. Bu olmadan, bir fiksasyon olamaz. Bu nedenle, yazdıktan sonra uygun düğmeye tıklamanız gerektiğini unutmayın.

Şimdi gönderilerinize dikkat edin. Bir rekoru daha önce yayınlamış olan birinin durumuyla tam olarak aynı görünmelidir. Yerleşim tarihini tıklayın. Zaten tanıdık olan pencereyi açacaksınız. Muhtemelen, ne yapması gerektiği zaten belli: "Topluluk duvarını kilitle" ye tıklamak ve pencereyi güvenli bir şekilde kapatmak yeterlidir. Kayıt düzeltilecek.

Bunu çözebilmek için, bunun yapılması gerekli.sabitleme için aynı noktaları. Artık bir grupta veya duvarınızda "VKontakte" kaydını nasıl düzeltebileceğinizi biliyorsunuz. Bazen bu çok faydalıdır.

Bir grupta veya duvarda VKontakte girişini nasıl kaydedebilirim

Bir grupta veya duvarda VKontakte girişini nasıl kaydedebilirim

Related news

 • Küt Böreği Tarifi ve Malzemeleri
 • Rihanna Kıvırcık Topuz Saç Modeli Nasıl Yapılır
 • Hafta Sonu Çocuk Ekranı 19 – 20 Nisan 2014
 • KAVANOZDA YAPRAK SARMASI YAPILIŞI
 • Kekikli Çubuklar

 • Bir grupta veya duvarda VKontakte girişini nasıl kaydedebilirim 92

  Bir grupta veya duvarda VKontakte girişini nasıl kaydedebilirim


  Bir grupta veya duvarda VKontakte girişini nasıl kaydedebilirim 72

  Bir grupta veya duvarda VKontakte girişini nasıl kaydedebilirim 19

  Bir grupta veya duvarda VKontakte girişini nasıl kaydedebilirim 96

  Bir grupta veya duvarda VKontakte girişini nasıl kaydedebilirim 76

  Bir grupta veya duvarda VKontakte girişini nasıl kaydedebilirim 26

  Bir grupta veya duvarda VKontakte girişini nasıl kaydedebilirim 78

  Bir grupta veya duvarda VKontakte girişini nasıl kaydedebilirim 76

  Bir grupta veya duvarda VKontakte girişini nasıl kaydedebilirim 98

  Bir grupta veya duvarda VKontakte girişini nasıl kaydedebilirim 28

  Bir grupta veya duvarda VKontakte girişini nasıl kaydedebilirim 81

  Bir grupta veya duvarda VKontakte girişini nasıl kaydedebilirim 8

  Bir grupta veya duvarda VKontakte girişini nasıl kaydedebilirim 15