Bir erkeğin eşarpını bağlamak ve orijinaline nasıl bakmak 2019

Bir erkeğin eşarpını bağlamak ve orijinaline nasıl bakmak 2019
20.07.2019

Bir erkeğin eşarpını bağlamak ve orijinaline nasıl bakmak 27

Bir erkeğin eşarpını bağlamak ve orijinaline nasıl bakmak

Her başarılı adam her zaman çalışırşık ve temiz görünüyorsun. Güçlü cinselliğin modern temsilcileri, görünümlerine daha fazla dikkat etmeye başladılar. Bunun nedeni, işyerinde kendini gösterme ihtiyacının, bir kadının önünde cesurca ve arkadaşların arasında şık görünmesi ihtiyacından kaynaklanmaktadır. Sadece kadınların kendilerini süsleyebildikleri ve bir erkeğin en az aksesuar kullanması gerektiği yönünde bir görüş var. Ama bu eskimiş bir fikir. Şimdi bir erkeğin gardıropu, erkek karakterini vurgulayabilen çeşitli ilginç ve şık aksesuarlarla değiştirilebilir.Bir erkeğin atkı nasıl bağlanır

Bir kadın öne çıkmak için aksesuarlar kullanırkalabalıktan, daha canlı, gizemli görünmek için. Adam daha sıradan, şık ve çekici görünmek için gardırobun ek unsurlarını kullanır. Şık aksesuarlar kendine güven ve kararlılık bir adam ekleyin. Bu adamın görüntüsüne mükemmel bir ek, erkekler için bir boyun atkı olacak. İlk kez böyle ilginç bir aksesuar Fransa'da, XIV. Louis döneminde yayıldı. Kral bu süslemeye Hırvat elçilerinden baktı. Boynunun etrafına bağlanmış bir mendil Louis XIV'e o kadar çekici geldi ki bütün konularını onlara takmasını emretti. Sonra erkek atkılarının modası Fransa'ya yayıldı.

Erkek giyim genellikle modern tasarımcılarkendi koleksiyonlarını oluşturmak için eşarp kullanın. Hepsi bu aksesuar evrensel olduğu için. Bir şeyle giyilebilir: gömlek, hırka, tişört.Kravatın önünde bir boyun atkısının avantajıBoynuna ve göğsüne tam oturacağı gerçeği, her seferinde takılıp kalmaz, bir tabağa girerek veya bağcıkları bağlamayı önler. Erkekler için, bir boyun atkısı hem yaratıcı, özgür, parlak bir insanın görüntüsünü hem de şık bir beyefendinin görüntüsünü yaratabilir.Erkekler için boyun şalBoyun atkı bir tişörtün altına bağlanmışsabiraz arsız, dikkatsiz, ama aynı zamanda akıllı görüntü elde edersiniz. Bu aksesuarı klasik bir takımla birleştirirseniz, kravat yerine bağladığınızda çok ilginç ve nadir bir görüntü elde edersiniz. Boynundaki mendille bir araya getirilmiş klasik bir kostüm daha zarif ve cömert görünecektir.

Adamın boyun atkı tarzı bir unsurdurRetro. Bir tişörtün zıt renklerine boyun atkısı taktığı zaman, 30'lulardan biriyle bir benzerlik elde edilebilir. Bir adamın boyun atkısını nasıl bağlayacağın birçok yolu vardır. Bu detayın üç klasik formu vardır: ascot, fular ve plastron. Ascot geniş bir bandaj, kesik kesiktir. Böyle bir eşarp hem gömleğe hem de altına bağlanabilir. Daha zarif bir görüntü elde etmek için, askısını boynuna birkaç kez sarmak, uçlarını göğsüne bağlamak ve güzel bir iğne veya broş ile tutturmak gerekir. Parlak bir tonun bir detayı bir gömlek üzerine düğümlenebilir ve uçları bir yelek altına sıkışmış olabilir. Bir kravat gibi, ona "meşru" yere bir eşarp kravat gerektiğini, daha ihtiyatlı bir yol almak için, podvytyanut uçları gömleği yaka sokmak ve üst düğmesini düğmelerini knot. Düğümler kesinlikle herhangi bir olabilir. İlk olarak bağlama yöntemini deneyebilir ve en uygun olanı seçebilirsiniz.

Fuler - bu daha dar bir kumaş şeridi, genişlikyaklaşık 10 cm.Oh dikkatsiz, küstah bir görüntü yaratma yeteneğine sahiptir. Bir adamın boynu eşarp-fular nasıl bağlanır? Evet, her neyse! Bu durumda, hayal gücünün sınırı yoktur. Genellikle boynun etrafında serbestçe bağlanır ve bir iğne ile sabitlenen bir ilmek oluşturan bir düğüm ile sabitlenir. Fularların uçları gevşek bir şekilde giysilerin üzerine serilir. Böyle bir detay, bir hırka altında ve parlak bir kulüp ceketi altında giyilebilir. Renk fuler bir kütleye sahiptir. Bunlar genellikle parlak resimler, çizgiler, bezelye ile renkli başörtüsü vardır.

Plastron daha geniş bir eşarpboynundan ayrı olarak, erkek memede önemli bir yer tutar. Plastron incelir, ortada ve üslere genişler. Böyle bir boyun atkısı genellikle memenin tabanında bir broşla tutturulur. Plastron ciddi bir görüntü oluşturabilir. Bu tür bir adamın boyun atkısını nasıl bağlayacağınızı öğrenmek için, düğün fotoğraflarına bakmak yeterlidir - çoğu zaman bu süslemeyi kullanan sağdıçlar. Bir boyun atkısı takmanın en yaygın yolu "ascot" düğümüdür, bir mendille aynı adla düğüm düğümlüdür. Uçlarını boynuna atmaya, sonra göğsünden geçmeye ve döngü boyunca çekmeye yeter. Bitmiş düğüm düzeltilmeli ve istenirse gömleğin altına sıkışmış olmalıdır.Erkekler için, bir boyun atkı

Klasik "fular" düğümünü bağlayabilirsiniz.aşağıdaki gibi: mendil boynuna atılır, menteşeler çaprazlanır, üst döngü ise alttan biraz daha uzundur. Ayrıca, üst kısım alt iki kez sarılır ve uç boğaz halkasında yeniden doldurulur.

Bir erkeğin atkısını düzgün bir şekilde nasıl bağlayacağınıza dair kesin kurallar yoktur. Her insan onu kendi yolunda bağlayabilir, bu ona daha canlı bir kişilik kazandıracaktır.

Bir erkeğin eşarpını bağlamak ve orijinaline nasıl bakmak 2019

Bir erkeğin eşarpını bağlamak ve orijinaline nasıl bakmak 2019

Related news

 • Erzurumsporda Lennart Thy ile yollar ayrıldı
 • Soğuğun kalorili içeriği ve detayları
 • Eklem Ağrılarına Dikkat
 • Çok İzlenen Videolar
 • Kendinizi Baştan Yaratın

 • Bir erkeğin eşarpını bağlamak ve orijinaline nasıl bakmak 32

  Bir erkeğin eşarpını bağlamak ve orijinaline nasıl bakmak


  Bir erkeğin eşarpını bağlamak ve orijinaline nasıl bakmak 14

  Bir erkeğin eşarpını bağlamak ve orijinaline nasıl bakmak 59

  Bir erkeğin eşarpını bağlamak ve orijinaline nasıl bakmak 97

  Bir erkeğin eşarpını bağlamak ve orijinaline nasıl bakmak 38

  Bir erkeğin eşarpını bağlamak ve orijinaline nasıl bakmak 14

  Bir erkeğin eşarpını bağlamak ve orijinaline nasıl bakmak 13

  Bir erkeğin eşarpını bağlamak ve orijinaline nasıl bakmak 88

  Bir erkeğin eşarpını bağlamak ve orijinaline nasıl bakmak 96

  Bir erkeğin eşarpını bağlamak ve orijinaline nasıl bakmak 99

  Bir erkeğin eşarpını bağlamak ve orijinaline nasıl bakmak 35

  Bir erkeğin eşarpını bağlamak ve orijinaline nasıl bakmak 9