19.06.2019

Binicilik sporu türleri - çeşitlilik ve binicilik ihtişamı 72

Binicilik sporu türleri - çeşitlilik ve binicilik ihtişamı

Neredeyse her türlü binicilik sporunun geçmişte aristokratik bir incelik olarak görüldüğü zamanlar kaldı. Talep arz yaratır - kesin bir gerçek, bu yüzden durum dramatik olarak değişti.Atlı spor türleriGünümüzde, herhangi bir büyük ve çoğu zaman, şehir, hangi binicilik sınıflarının yanı sıra farklı türlerde binicilik sporları içeren bir programdır.

Binicilik sporu farklı çeşitleri birleştirirbinicilik yarışmaları. Bunların en önemlisi at biniciliği ve koşum takımı olarak kabul edilir. Daha spesifik olarak, eyer altında sürme hakkında, burada aşağıdaki binicilik sporlarını yapabilirsiniz: terbiye, engellerin aşılması, rekor atlar, röle yarışları, vb. Olimpiyat Oyunlarının programına gelince, genellikle terbiye, triatlon ve üstesinden gelen engelleri içerir.

Binicilik her şeyden önce estetiktir,sınıflar için atlı spor için uygun ekipmana ihtiyacınız var. Resmi yarışmalara katılmak için, her türlü kıyafet kuralı yüklenir. Sivil mesleklerin binicileri için üstesinden gelen engeller ve saha testleri ile yarışmalar için bu siyah bir kazak, beyaz bir ceket, beyaz pantolonlar, siyah bir jokey, siyah botlar, kravatlı beyaz bir gömlek.Atlı spor için kıyafetUluslararası sertifikaya sahip sürücüler içinAskeriye karşılık gelen form için ceket kırmızı olmalı. Ayrıca, terbiyesi yapan biniciler, bir palto, şapka ve beyaz eldivenler giyerler. Koşumda rekabet için bir silindir veya kepi gereklidir.

Doğal olarak, en büyük ilgi neden olurOlimpiyat türü binicilik sporu. Olimpiyat müsabakalarında terbiye müsabakaları kişisel ve takım testlerinde yapılmaktadır. Her ülkeden 3 bisikletçi başlar. Manevra sürüş programı, katılımcıların sitede 60x20 metre boyutlarında hafıza için performans göstermeleri gereken birkaç figürden oluşmaktadır. Uluslararası Binicilik Federasyonu tarafından derlenen The Manege Ride Programı, 4 yıl boyunca geçerlidir, i.е. tam olimpiyat döngüsünden daha az değil.

Binicilik sporuEngellerin üstesinden gelmek için yarışmalarKişisel ve takım testlerinde yapılır. Toplamda, her takım 4 bisikletçi tarafından temsil edilir ve koltuklar en sonunda kazanılan puanlara göre veya daha düşük kazanılan ceza puanlarına göre dağıtılır.

Yukarıda belirtilen binicilik sporları gibi,Etkinlik olimpiyat programının bir parçası. Üç bölümden oluşur ve birkaç gün boyunca tutulur. Binicilik okulundaki yarışmalar orta karmaşıklık figürlerinin performansını içerir (sınıf M). Saha denemeleri yaklaşık 30 km mesafede gerçekleştirilmektedir. Segment A - Yollar ve yollar boyunca 7 km'lik bir yol, B segmenti - engelleri olan 4.6 km'lik bir engelli bölüm, segment C - 8-14 km kros, bölüm D - 7,2 km mesafede. Yarışmanın son gününde bir yarışma düzenleniyor. Kural olarak, 1 metreden daha yüksek bir yüksekliğe sahip 12-14 engelin üstesinden geliyor. Bu tür yarışma için yolun uzunluğu yaklaşık 800 metredir.Related news

 • Slovenya: 77 - Türkiye: 86 MAÇ SONUCU
 • KÖPRÜLÜ TEK TAŞ TIĞ OYASI YAPIMI
 • AYRAN AŞI ÇORBASI TARİFİ
 • Zorunlu Sağlık Sigortası Nedir, Sorgulama-Genel Sağlık Sigortası Başvurusu
 • Erik Soslu Kuzu İncik

 • Binicilik sporu türleri - çeşitlilik ve binicilik ihtişamı 61

  Binicilik sporu türleri - çeşitlilik ve binicilik ihtişamı


  Binicilik sporu türleri - çeşitlilik ve binicilik ihtişamı 9

  Binicilik sporu türleri - çeşitlilik ve binicilik ihtişamı 91

  Binicilik sporu türleri - çeşitlilik ve binicilik ihtişamı 24

  Binicilik sporu türleri - çeşitlilik ve binicilik ihtişamı 62

  Binicilik sporu türleri - çeşitlilik ve binicilik ihtişamı 47

  Binicilik sporu türleri - çeşitlilik ve binicilik ihtişamı 31

  Binicilik sporu türleri - çeşitlilik ve binicilik ihtişamı 24

  Binicilik sporu türleri - çeşitlilik ve binicilik ihtişamı 37

  Binicilik sporu türleri - çeşitlilik ve binicilik ihtişamı 72

  Binicilik sporu türleri - çeşitlilik ve binicilik ihtişamı 97

  Binicilik sporu türleri - çeşitlilik ve binicilik ihtişamı 30

  Binicilik sporu türleri - çeşitlilik ve binicilik ihtişamı 94

  Binicilik sporu türleri - çeşitlilik ve binicilik ihtişamı 97

  Binicilik sporu türleri - çeşitlilik ve binicilik ihtişamı 24

  Binicilik sporu türleri - çeşitlilik ve binicilik ihtişamı 70