Bilgisayarınız için bir monitör nasıl seçilir. Yararlı ipuçları ve bir cihaz seçmede yardım 2019

Bilgisayarınız için bir monitör nasıl seçilir. Yararlı ipuçları ve bir cihaz seçmede yardım 2019
17.09.2019

Bilgisayarınız için bir monitör nasıl seçilir. Yararlı ipuçları ve bir cihaz seçmede yardım 8

Bilgisayarınız için bir monitör nasıl seçilir. Yararlı ipuçları ve bir cihaz seçmede yardım

Bilgisayarınız için bir monitör nasıl seçilir? mağaza bolluğu farklı özelliklere, farklı tasarım ve ekranın boyutu var modellerini izlemek, monitör seçimi ve kişi içeriksiz, neredeyse çözünmez sorun için bir bilgisayara bağlantı yapar. Ne Bilgisayarınız için bir monitör seçmek için nasıl dikkat, her şeyden önce, gerekli mi? Bu, bu makale anlamaya çalışacağız.

Son zamanlarda, büyük bir talep var.Bilgisayar monitörleri. Fakat imalatçılar üreticileri düşürdükten sonra gerçekten popüler oldular. LED arka aydınlatmalı monitörlerin etrafındaki yaygara basitçe açıklanmaktadır. Bu cihazların renk sunumu, meslektaşlarınınkinden daha iyi - geleneksel sıvı kristal monitörler. Buna ek olarak, büyük diyagonal led monitörlere sahip olmak yeterince kompakttır. Oyun için bir monitör seçerken önce tepki süresi gibi bir parametreye bakmanız gerekir. Özel ekipmana gerek duymadan gözle belirlemek için işe yaramıyor, bu nedenle bir bilgisayar için bir monitör seçmeden önce mağazadaki satıcıdan bazı film veya bilgisayar oyunlarından dinamik bir sahne isteyin. Böylece, kişisel olarak monitörün özelliklerini görme şansına sahip olacaksınız. Çoğu modern oyun için, 8ms veya daha kısa bir tepki süresi olan monitörler yapacaktır. Fotoğrafseverlerin ve film severlerin sevgilileri, siyah renkli derinlik, ledli monitörün kontrast ve parlaklık seviyesine dikkat etmelidir. Bu özelliklerde tanınan liderler Kore markası Samsung'un led monitör modelleridir.

Bilgisayarınız için bir monitör seçmeden önce:bu göstergeler birçok özelliğe dikkat etmelidir. Birincisi, bazen üreticilerin monitörün gerçek kontrast yerine bir dinamik belirlediği gerçeğini dikkate almalıdır. Monitörün performansının bir değerlendirmesi olarak, tamamen uygunsuzdur, bu nedenle led monitörlerin iki modelini yalnızca dinamik kontrast göstergelerine dayandırarak nesnel olarak karşılaştırmak mümkün değildir. Parlaklık genellikle monitör için önemli bir kriter değildir, özellikle oyun oynamak veya fotoğrafları görüntülemek için olmayan bir aygıt seçerseniz.

Tabii ki, bir insanın dönmesi gereken ilk şey,Bir monitör seçerek - çapraz. Bugüne kadar en yaygın olanı 19 inç çaprazlı modellerdir. Onların popülaritesi nispeten düşük maliyetlerine dayanıyor. Bununla birlikte, bilgisayarı yalnızca çalışma veya çalışma için kullananlar, 22 ila 24 inç çapraz ledli monitör modelleri tercih etmiyor. 24 inçten fazla diyagonal bir monitör satın alarak, bilgisayarınızda yüksek çözünürlüklü görüntüler iletebilen güçlü bir ekran kartına sahip olduğunuzdan emin olmanız gerekir. Bilgisayar için bir monitör nasıl seçilir, hem işte hem de eğlence için eşit derecede iyi olurdu. Çapraz genişlik ne olursa olsun geniş ekran monitör modellerini seçmelisiniz. Bunlar, iş ve rahat dinlenme için tasarlananlardan daha fazladır.

Bu makaleyi okuduktan sonra hâlâHangi monitörün seçileceğini en iyi seçtiğine karar verdim, Samsung marka modellerine dikkat etmenizi öneririm. 23 ve 27 inç çaprazlı 5. serisinin monitörleri en çok satanlar oldu ve ülkemizde bir hayran kitlesi kazandı. Led-monitörler Samsung S23A550H ve S27A550H, oyun cihazı ve güvenilir bir çalışma aracı arasında bir tür uzlaşmayı temsil eder. Her iki modelde de, kullanıcının fabrikada bulunduğu yeri izleyen bir hareket algılayıcısı vardır ve cihazdan ayrılırsa cihazın bağlantısını keser. Bu yaklaşım, elektrik tüketimini izlemenize izin verir. Buna ek olarak, bu monitörlerin, olağanüstü değilse, en azından nadir görülen özellikleri vardır. 1920X1080 çözünürlüğü, yüksek çözünürlüklü videoların izlenmesine ve yalnızca 2ms'lik yanıt süresine olanak tanıyarak bu modelleri oyuncular için ideal hale getiriyor. Modern ve şık bir tasarım sayesinde, her iki monitör de kabinin veya oturma ocağının gerçek bir dekorasyonu haline gelecektir. Ancak bu modellerin en büyük avantajı, fiyatlarıdır. 23 inçlik çapraz kenarlı modelin fiyatı 10.000 ruble'dir. 27 inç çapraz boyuta sahip monitör - 14500-15000 ruble.

Bilgisayarınız için bir monitör nasıl seçilir. Yararlı ipuçları ve bir cihaz seçmede yardım 2019

Bilgisayarınız için bir monitör nasıl seçilir. Yararlı ipuçları ve bir cihaz seçmede yardım 2019

Related news

 • Burun tuzlu suyla düzgün şekilde nasıl yıkanır
 • Rüyada Kavak Ağacı Görmek Tırmanmak Ve Kesmek Görmek
 • Buğday Soslu Somon Balığı Tarifi
 • KUTUP YILDIZI LİF MODELİ YAPIMI
 • Datsun mi-do: sahiplerinin yorumları. Datsun mi-DO araçlarının özellikleri

 • Bilgisayarınız için bir monitör nasıl seçilir. Yararlı ipuçları ve bir cihaz seçmede yardım 67

  Bilgisayarınız için bir monitör nasıl seçilir. Yararlı ipuçları ve bir cihaz seçmede yardım


  Bilgisayarınız için bir monitör nasıl seçilir. Yararlı ipuçları ve bir cihaz seçmede yardım 84

  Bilgisayarınız için bir monitör nasıl seçilir. Yararlı ipuçları ve bir cihaz seçmede yardım 87

  Bilgisayarınız için bir monitör nasıl seçilir. Yararlı ipuçları ve bir cihaz seçmede yardım 50

  Bilgisayarınız için bir monitör nasıl seçilir. Yararlı ipuçları ve bir cihaz seçmede yardım 10

  Bilgisayarınız için bir monitör nasıl seçilir. Yararlı ipuçları ve bir cihaz seçmede yardım 73

  Bilgisayarınız için bir monitör nasıl seçilir. Yararlı ipuçları ve bir cihaz seçmede yardım 57

  Bilgisayarınız için bir monitör nasıl seçilir. Yararlı ipuçları ve bir cihaz seçmede yardım 69

  Bilgisayarınız için bir monitör nasıl seçilir. Yararlı ipuçları ve bir cihaz seçmede yardım 70

  Bilgisayarınız için bir monitör nasıl seçilir. Yararlı ipuçları ve bir cihaz seçmede yardım 2

  Bilgisayarınız için bir monitör nasıl seçilir. Yararlı ipuçları ve bir cihaz seçmede yardım 19

  Bilgisayarınız için bir monitör nasıl seçilir. Yararlı ipuçları ve bir cihaz seçmede yardım 69

  Bilgisayarınız için bir monitör nasıl seçilir. Yararlı ipuçları ve bir cihaz seçmede yardım 2

  Bilgisayarınız için bir monitör nasıl seçilir. Yararlı ipuçları ve bir cihaz seçmede yardım 98

  Bilgisayarınız için bir monitör nasıl seçilir. Yararlı ipuçları ve bir cihaz seçmede yardım 58

  Bilgisayarınız için bir monitör nasıl seçilir. Yararlı ipuçları ve bir cihaz seçmede yardım 80