Bezrukov Ivan Sergeevich - Sergey Bezrukovun oğlu 2019

Bezrukov Ivan Sergeevich - Sergey Bezrukovun oğlu 2019
16.09.2019

Bezrukov Ivan Sergeevich - Sergey Bezrukovun oğlu 89

Bezrukov Ivan Sergeevich - Sergey Bezrukov'un oğlu

Bezrukov Ivan S. - ünlü Rus aktör, tiyatro yönetmeni, yapımcı ve senarist Sergei bezrukov bir gayrimeşru çocuğu. Annesi - St. Petersburg şarkıcısı Christina Smirnova.

Sergey Bezrukov'un biyografisi

Aktör 18 Ekim 1973'te doğdu. Rusya'nın başkentinde - Moskova. Ailesine, sevgili şairi Sergei Yesenin'in adını verdiler. Papa Bezrukov - Vitaly, bir aktör ve yönetmen olarak Moskova tiyatrosunda görev yapıyordu ve annem hemen hemen tüm hayatının mağazada bir yönetici olarak çalıştı. Artık oda temizliği yapıyor.

ivan sergeevich bezrukov

Ünlü aktör № 402'deki Moskova okulunda okuduktan sonra oyun bölümündeki Moskova Sanat Tiyatro Okulu'nda okudu. 20 yaşındayken O. Tabakov başkanlığında tiyatroda görev yaptı.

Moskova Sanat Tiyatro Okulu'nda okuduktan sonra, yetenekli5 yıl boyunca aktör, NTV kanalında yayınlanan "Dolls" televizyon programında yer aldı. Programda Sergei Bezrukov, aralarında B. Yeltsin, V. Zhirinovsky, G. Zyuganov ve A. Kulikov'un da bulunduğu pek çok siyasi figür hakkında konuşmaya başladı.

Sergei Bezrukov'un ilk rolü 1990'da gerçekleştiyıl. Aktör, Sasha Bely rolünde "Brigade" adlı geniş ekranlı TV dizisine ulaştıktan sonra popülerlik kazandı. Bundan sonra "Plot", "Master and Margarita", "Yesenin", "Life One" ve diğerleri gibi filmler vardı.

Birkaç yıl önce Sergey Bezrukov göreve geldiMoskova Bölge Sanat Evi "Kuzminki" nin sanatsal direktörü ve Moskova İl Tiyatrosunun sanatsal direktörü oldu. Tiyatroda, Alexander Pushkin'in Puşkin adlı ünlü bir oyuncunun sahnelediği birkaç performans var; "Zorba. İtiraf "- Sergei Yesenin; "Bir taş üzerinde bir tırpan buldum" (AN Ostrovsky'nin oyunlarına dayanıyor); "Akıl Rüyası" - Aksenty Poprischin ve diğerleri. Ayrıca Sergey Bezrukov resim yapıyor.

Siyasi görüş

2002'den beri yetenekli bir oyuncu. "Birleşik Rusya" partisine üyedir. Rusya Federasyonu başkanlığına seçilen seçimlerde Bezrukov, Vladimir Putin'in faaliyetleri hakkında video kliplerde yer almayı reddetti. Kararını, insanların seçimini eylem ve düşünceleri ile etkilemek istememekle motive etmek. Nisan 2013'te Sergei Bezrukov Rusya Savunma Bakanlığı'na bağlı Rus Ordu Kamu Konseyine katıldı.

Bir yıl sonra, ilgili olaylar sırasındaKırım yarımadasındaki Halk Sanatçısı, Rusya Federasyonu Cumhurbaşkanı Vladimir Putin'in politikasına destek olmak için aktivistlerin bir cazibesini imzaladı. Buna karşılık, SBU temsilcileri, Ukrayna Devleti'nin ulusal güvenliğini tehdit eden, kültürel değerlerden biri olan Bezrukov'un listesine göre sanatçıyı listeye aldı.

ivan sergeevich bezrukov alexandr sergeevna bezrukov

Irina Livanovoy ile evlilik

İlk kez bir insanın sanatçısı 27 yaşında evlendi. Onun seçtiği kişi, eskiden aktör Igor Livanov'un karısı olan ve Andrei'nin oğlunun yetişmesine katılan Irina Livanova idi.

Irina ile, Sergei "Crusader" filmini çekerken bir araya geldi. Uçaktaki uçuş sırasında, telefon numarasını arayan kişiye telefon ederek cevap verdi.

Uzun bir süre için Irina aramam gerektiğinden şüphe etti.genç bir aktör, ama bir süre sonra bir arkadaşını aradı ve sevinçten etkilendi. Görüşmeye başladılar ve birkaç ay sonra Bezrukov, Irina'nın ellerine sordu. Bezrukovs sendikasında 15 yıl yaşadı. Ancak birçok kişi, bulutsuz zamandan çok uzak olduğuna inanıyor. Resmi verilere göre, çift oğlu Irina'nın ilk karısından ölümüyle ilgili trajik olaylardan sonra dağıldı. Ancak, Sergey yasadışı çocukları olan Ivan ve Alexandra olduğunda bir mola verdi.

sergei bezrukov ivan sergeevich bezrukov oğlu

Ivan Sergeyevich Bezrukov - Sergei Bezrukov'un oğlu

12 yıl önce yetenekli bir sanatçı meşguldü"Esenin" kasetinin çekimi üzerine. Ekstralar Petersburglu şarkıcı - Kristina Smirnova elini denemeye çalıştı. Muhteşem kız fark edilmeden kalmadı, resmin yönetmenliğini fark etti ve Sergei ile birlikte oyun oynamaya teklif etti. Ünlü yıldız ve St. Petersburg aktrisinin romanı, sette masum bir öpücükle başladı. Daha sonra evlilik dışında, Christina'nın Sergei Bezrukov'dan çocukları vardı: Ivan ve Alexander. Uzun zamandır aktör gayri meşru çocuklarını sakladı. Ancak muhabirler, St. Petersburg'daki Sergei Bezrukov'un ikinci bir aileye sahip olduğu biliniyordu. Ve Bezrukov Ivan Sergeevich ve Alexandra Sergeevna onun çocukları.

kolsuz vanity

Gizlilik açıklanması

Sergei ilk karısını 2015'te boşa çıkardı ve bir yıl sonra karısı Anna Mathison oldu - daha önce Bezrukov ile olan ilişkisi reklam vermemeye çalışan genç bir yönetmen.

Sergey Bezrukov 2011'den beri Anna ile tanıştı.Yıl, ama onların yakın iletişim Anna Mathison Sergei filmini "Samanyolu" oyununa davet ettikten sonra başladı. Filmde Anna'yla konuşurken Bezrukov, çok ortak olduklarını ve 2015 sonbaharında kamuoyunda sıklıkla fark edildiğini belirtti. Sergei ve Anna'nın düğünü Mart 2016'da gerçekleşti ve bir süre sonra Bezrukov Masha'nın kızının mutlu babası oldu.

çocuk sergei bezrukov ivan

Sergei'nin babası - Vitaly Sergeevich, doğumdan öncetorunu Masha, Ukraynalı televizyon kanalına oğlunun iki çocuğu olduğunu söyledi. Sasha'nın kızı ve oğlu Vanya Bezrukov. Vitaly Sergeevich, oğlunun rızası olmadan bunu yapamayacağını söyleyerek herhangi bir ayrıntı vermedi. Ancak, gazetecilerin hesaplarına göre, şu anda çocuk 6 yaşında ve 8 Sergey Sergeevna.

Alexandra Sergeevna ve Ivan Sergeevich Bezrukovy

Ünlü Rus aktörün ebeveynleri4 yıldan uzun bir süredir, çocukların eğitimine aktif olarak katılmaktadırlar. Vitaly Sergeyevich ve eşi torunların güzel mavi gözlerine ve dış güzelliğine hayran.

Kayıp kayınvalidesi annesiyle görüşmeden önceBezrukov Ivan Sergeyeviç ve Alexandra S. - Kristina Smirnova dikkatle sırrını saklıyor ve çocukları ile ilgili herhangi bir yorum vermedi. Bu noktada popüler isme annem halefi bütün boş vakit adıyorum, tıbbi organizasyondur, kızı ve oğlu Moskova'ya St. Petersburg gelen yılda anne Sergei bezrukov ile kalmak birkaç kez - Vitaly Sergeyevich ve Natalia. Bu, popüler bir aktörün çocukları hakkında bugüne kadar bilinen bilgiler.

Bezrukov Ivan Sergeevich - Sergey Bezrukovun oğlu 2019

Bezrukov Ivan Sergeevich - Sergey Bezrukovun oğlu 2019

Related news

 • En sık görülen patolojik solunum tipleri
 • Havuç Kızartması Tarifi
 • Kadir, Cenk ile hesaplaşma vaktinin geldiğine karar veriyor
 • Hakan Yılmaz ve Eşini Otelde Dövdüler
 • Domatesli Semizotu Salatası Tarifi Videosu

 • Bezrukov Ivan Sergeevich - Sergey Bezrukovun oğlu 3

  Bezrukov Ivan Sergeevich - Sergey Bezrukovun oğlu


  Bezrukov Ivan Sergeevich - Sergey Bezrukovun oğlu 74

  Bezrukov Ivan Sergeevich - Sergey Bezrukovun oğlu 82

  Bezrukov Ivan Sergeevich - Sergey Bezrukovun oğlu 100

  Bezrukov Ivan Sergeevich - Sergey Bezrukovun oğlu 9

  Bezrukov Ivan Sergeevich - Sergey Bezrukovun oğlu 4

  Bezrukov Ivan Sergeevich - Sergey Bezrukovun oğlu 43

  Bezrukov Ivan Sergeevich - Sergey Bezrukovun oğlu 34

  Bezrukov Ivan Sergeevich - Sergey Bezrukovun oğlu 58

  Bezrukov Ivan Sergeevich - Sergey Bezrukovun oğlu 61

  Bezrukov Ivan Sergeevich - Sergey Bezrukovun oğlu 21