Beton Bloklar Ne işe’mi Yarar 2019

Beton Bloklar Ne işe’mi Yarar 2019 Beton Bloklar Ne işe’mi Yarar

Beton Bloklar Ne işe’mi Yarar? Beton Bloklar Ne işe’mi Yarar

Beton Bloklar Ne işe’mi Yarar?

Beton bloklar hepimizin bahçesinin bir köşesinde bulunmaktadır. Bakın beton bloklar ile neler neler yapıldığına… Belki sizlerde değerlendirmek istersiniz.

Bir ocak ya da bir ızgara…

beton-bloklar-ne-isemi-yarar

Beton bloklar, ağır ve kolay kolay hareket ettirilemeyecek beton yapılardır bu nedenler yapmış olduğumuz tasarımlar oldukça dayanıklı ve uzun ömürlü kullanışlı olabilmektedir. Beton blokları ile özellikle bahçesi bulunan evlerde şahane ocaklar yapılabilir. Hem yakıttan tasarruf etme imkanı bulabilir hem de leziz yemekler hazırlamak için odun ateşini kullanabilirsiniz. İster tencere yemeği isterseniz de ızgara yemeklerini sizler de pişirebilirsiniz.

Beton blok merdivenler

beton-bloklar-ne-isemi-yarar-1

Bir kenarda kullanılmayan beton bloklar duruyorsa ve sizlerin bir noktaya ulaşma konusunda sorunlar yaşıyorsanız bu sorunu beton bloklar ile kolayca çözebilirsiniz. Eğimli bir yere beton blokları kullanarak basamaklar yaparak çok kullanışlı ve şık bir merdivene sahip olabilirsiniz.

Rahat ve modern kanepe…

beton-bloklar-ne-isemi-yarar-2

Beton blokları kullanarak çok şık bir kanepeye ayak yapabilirsiniz. Beton blokları düzgün bir biçimde üst üste dizerek aralarındaki boşluklara tahta levhaları geçirerek oldukça kullanışlı ve modern görünümlü bir kanepeye dönüştürebilirsiniz.

Çiçek bahçesi…

beton-bloklar-ne-isemi-yarar-3

Çiçekleriniz için özel bir alan oluşturmak için beton bloklar ile bir bahçe şeklinde ayırabilir ve istediğiniz çiçek modellerini bu özel alana ekebilirsiniz. Renkli ve dekoratif bir görüntü için oldukça akıllıca bir tasarım ön plana çıkmaktadır.

Çiçek saksıları…

beton-bloklar-ne-isemi-yarar-4

İlla çiçek ekmek için çiçek saksısına gerek yok ki. Sadece n-beton blokları kullanarak birbirinden güzel çiçekleri sizlerde bahçenizin bir köşesinde kolayca bulundurabilirsiniz. Betonların çukur kısımlarını toprak ile doldurarak tıpkı bir saksı gibi rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Çok amaçlı masa…

beton-bloklar-ne-isemi-yarar-5

Bahçenizin bir kenarına dekoratif ve çok amaçlı bir masa yapmaya ne dersiniz. Dilerseniz üzerinde çiçeklerinizi sırlarsınız dilerseniz çocuklarınız sizler için güzel resimler yapar. Yada ne bileyim farklı ama özel amaçlar için sizlerde beton blokları kullanabilirsiniz.
Beton bloklar ile yapılabilecek onlarca farklı fikir bulunuyor. Sizlerde hangi fikri beğendiyseniz o fikri bahçenizde bulunan beton bloklar ile kolayca hayata geçirebilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ilginizi çekecek konular
Dikkat Çeken Benzer Konular
10 Muhteşem Kireç Tuğlası Bloklarından Yapılmış Fikirler
Yaz benim en çok sevdiğim mevsim ve bunun keyfini çıkarabilirim çünkü artık dışarıda güneş var. Bahçemde artık kahvemi içerken aynı zamanda da kitabımı okumaya ihtiyacım var. Bahçemi daha davetkâr ve rahatlatıcı bir ortam yapmak için internette biraz araştırma yaptım. Ve aşağıdaki bu 10 harika fikri buldum. Bu yapı malzemeleri çok uygun fiyatlara ve istediğiniz her
Etkin Kullanım İmkanı Sunan Garaj Dekorasyonu Örnekleri
Garajlar araçların güvenli bir şekilde korunmasını sağlayan aynı zamanda da bakımlarının yapılması amacı ile kullanılan alanlardır. Bu alanlar oldukça geniş olmaları nedeni ile de farklı şekillerde dekore edilerek son derece kullanışlı alanlara dönüştürülmesi mümkün olmaktadır. İç dekorasyonun etkili bir şekilde yapılması ile son derece konforlu bir garaja sahip olmak mümkün olmaktadır. Garaj dekorasyonu örnekleri her
Başlangıçta Elinde Sadece 6 Parça Ahşap Vardı, Bitirdiğinde İse En Harika Kendin-Yap Projelerinden Birine Sahip Oldu
Oldukça yetenekli, kendin yap, projelerini seven bir Reddit kullanıcısı (MyDIYAccount) küçük bir parsel aldı ve arka bahçesinde bir harika yarattı. Arabanızı park edebileceğinizden biraz daha geniş bir alanla, bu adam arka bahçesinde gerçekten harika bir görüntüye sahip oldu. Bir Reddit kullanıcı bahçesindeki küçük bir alanı daha iyi kullanabileceğini düşünerek bugüne kadarki en güzel kendin-yap projelerinden
Yaratıcı Bahçe Fikirleri
Evinizin balkonu ve bahçesinde kendi başınıza yapacağınız ufak değişikliklerle büyük farklar yaratın. Çiçekleri ekmek için rengarenk saksılar alabilir, kasaları rengarenk boyayarak divan yapabilir, yine kasaları kullanarak kendinize bahçe masası yapabilirsiniz. Bahçe takımınızın etrafını kendi boyayacağınız ahşap ve renkli sehpalar ile renklendirebilirsiniz. Daha birçok yaratıcı bahçe fikirleri ile bahçenizi ekonomik çözümlerle baştan yaratın. Plastik şişeler ile yapacağınız
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.

Beton Bloklar Ne işe’mi Yarar 2019

Beton Bloklar Ne işe’mi Yarar 2019

Related news

 • Neden bir SUV için taşınabilir bir vinç kullanmalı
 • Eschsolcia: dikim ve bakım, üreme ve tohumlardan büyüyen
 • Koç Burcu Erkeği
 • Hangi plotter seçilir Ploter çeşitleri ve amacı
 • Eski Kıyafetlerimizi Nasıl Değerlendiririz

 • Beton Bloklar Ne işe’mi Yarar

  Beton Bloklar Ne işe’mi Yarar


  Beton Bloklar Ne işe’mi Yarar

  Beton Bloklar Ne işe’mi Yarar

  Beton Bloklar Ne işe’mi Yarar

  Beton Bloklar Ne işe’mi Yarar

  Beton Bloklar Ne işe’mi Yarar

  Beton Bloklar Ne işe’mi Yarar

  Beton Bloklar Ne işe’mi Yarar

  Beton Bloklar Ne işe’mi Yarar

  Beton Bloklar Ne işe’mi Yarar

  Beton Bloklar Ne işe’mi Yarar