Balzacın yaşı her kadının hayatında en güzel 2019

Balzacın yaşı her kadının hayatında en güzel 2019
18.05.2019

Balzacın yaşı her kadının hayatında en güzel 52

Balzac'ın yaşı her kadının hayatında en güzel!

Kadın hikayemize başlayalımBalzac'ın romanı "The Thirty Year Old Woman" ın kahramanı olan Balzac'ın yaşı. Yaşı nedeniyle, ahlaki ilkeleri olan, birçok sorun ve durumla ilgili görüşleri olan, az ya da çok objektif düşünebilen kendinden emin bir kadındır. Eylem on dokuzuncu yüzyılda gerçekleşti ve bu nedenle, otuz yıl sonra - kadınların özünün zirvesine ulaştığı çağdı. Bu roman, "Balzac'ın yaşı" teriminin başlangıcıydı.

Balzac'a göre, bu en güzel çağher kadın için. Artık bir kız değil, kendisini çevreleyen dünyayla ilgili kendi düşüncelerine zaten sahip ve çevreleyen realitenin karmaşıklığını ve özünü anlamayan gözlerini "sürpriz "le" sıkıştırmamak "zorunda değil. Bununla birlikte, Balzac yaşı, bir kadınun solmasına ve dünyadan bıkmaya başladığı yaş değil.

Balzacian kadın

Şimdi durum kökten değişti. Otuz yaşında bir kadın yeterince olgunlaşamaz. Evet, çoktan anlıyor, ancak sadece yaşamaya başlıyor. Bu yaştaki birçok kadın sadece evlenir ve çocuk sahibi olur.

Balzac akılda özel olarak yaş değil aklı hocası olduğunu söyledi. Şimdi kadınlar Balzac tanımına yakın akıl durumuna ancak 40 yıl sonra ulaşıyorlar.

"Moskova gözyaşlarına inanmıyor" filminin kahramanı40 yıl sonra hayatın yeni başlamış olduğunu savundu. Gerçekten bu doğrudur, çünkü 40 yaşından sonra yaşam çarpmalarını tecrübe eden bir kadın artık dünyadaki her şeyi öğrenmek istemez, ancak kendisi için seçtiği yönde yaşamaya başlar.

Manevi bir uyum yakaladı, yüksekliği fethetti.çünkü seçkin bir kariyer, zaten özel bir akıl sağlığı ile ayırt edildiği için. Buna ek olarak, kırk yılda meydana gelen aşk, genç yaştan çok daha keskin olamaz. Eşler zaten duygularından kesin oldukları ve birbirlerinden ne istediklerini bildikleri için olgunlukla sonuçlanan evliliklerin daha sağlam olduğu düşünülmektedir.

Balzacian yaş

Ah, şu anda bir kadının ne kadar güzel olduğunu! Özel bir ışıktan, herhangi bir insanı çekebilecek özel bir çekicilikten gelir. Önemli olan, Balzak çağında kendinize iyi bakabilmenizdir.

Uyku ile ilgili hiçbir sorun olmamalı, hayırözellikle stresli durumlar, yani bir kadının güzelliğini uzun süre uzatmak için kendini korumalıdır. Balzasyalı bir kadın, daha önce hiç olmadığı gibi, yaşam tarzı konusunda uyanık olmalıdır. Ayrıca, özel maskeler kullanmalı, spor yapmak için uygun zaman vermeli, doğru beslenme.

Balzac'ın kadındaki yaşı o zaman,Zaten kıyafetlerde yeni bir tarz düşünmeye değer. Sizi kolay bir erdemin hizmetkarı haline getirecek gösterişli, kışkırtıcı kıyafetler giymeyin. Pek çok bayan, bu tür giysilerin yardımı ile bilerek dikkat çekme hatasını yapıyor ve bu şekilde daha genç görüneceklerini düşünüyorlar. Balzac'ın yaşı, saygılı olmayı gerektiriyor. Moda ve figür için kıyafet giyin. Hassas ışık renkleri veya pratik koyu renkler sizi erkeklerin gözünde daha güzel ve çekici hale getirecektir. Ancak, leopar renklendirme elbisesi gibi bazı cesur kararlar her yaşta alakalı olacaktır.

Balzac'ın yaşı

Ana şey - hayatın tadını asla kaybetmeyin! Dünyaya bakın, mükemmel anları bulun.

Balzacın yaşı her kadının hayatında en güzel 2019

Balzacın yaşı her kadının hayatında en güzel 2019

Related news

 • 2 günde 2 kilo verdiren diyet
 • Döner pulluk: açıklamalar, kullanım
 • Tuz Ruhu Lekesi Nasıl Giderilir
 • Kariyer ve Yönetim Kulübünde Yer Almak İçin 15 Neden
 • Ananaslı tavuk filetosu

 • Balzacın yaşı her kadının hayatında en güzel 76

  Balzacın yaşı her kadının hayatında en güzel


  Balzacın yaşı her kadının hayatında en güzel 46

  Balzacın yaşı her kadının hayatında en güzel 81

  Balzacın yaşı her kadının hayatında en güzel 48

  Balzacın yaşı her kadının hayatında en güzel 46

  Balzacın yaşı her kadının hayatında en güzel 50

  Balzacın yaşı her kadının hayatında en güzel 61

  Balzacın yaşı her kadının hayatında en güzel 64

  Balzacın yaşı her kadının hayatında en güzel 21

  Balzacın yaşı her kadının hayatında en güzel 45

  Balzacın yaşı her kadının hayatında en güzel 36

  Balzacın yaşı her kadının hayatında en güzel 14